Інтернет-безпека
🔔З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Google представив в Україні (https://ukraine.googleblog.com/2024/06/google.html?m=1) платформу🔏 «Безпека дітей в Інтернеті» (https://beinternetawesome.withgoogle.com/uk_ua). Сайт містить 🔎 корисні поради щодо онлайн-безпеки й цифрового громадянства у трьох розділах:
🔷 Інформація: короткий огляд ресурсів з порадами про обачність, пильність, захист, доброзичливість та сміливість в Інтернеті.
🔷 Для всієї сім’ї: інструменти з цифрової безпеки для використання вдома, включаючи інструкцію до онлайн-гри «Interland» та посібники про «Мережевий етикет для сім’ї», «Безпеку дітей в інтернеті», «Поради для всієї сім’ї».
🔷 Для вчителів: посібники із медіаграмотності та безпеки дітей в Інтернеті, матеріали для Google Класу, уроки з цифрового добробуту та плакати до уроків із безпеки дітей в Інтернеті.
📝Детально про новину можна прочитати на офіційному блозі Google Україна (https://ukraine.googleblog.com/2024/06/google.html?m=1).
↪️Відвідайте сайт «Безпека дітей в Інтернеті» (https://beinternetawesome.withgoogle.com/uk_ua).
ЦЕ ВАЖЛИВО!!!
Інтернет-небезпека! Психолог попереджає!
Інтернет вже майже повсюди. І це добре, адже він справді чудовий помічник. Але, інколи, він перетворюється на небезпечний лабіринт.
Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини. Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки. Тому психолог наголошує на чому варто робити акценти.
Основна порада складається з трьох ключових аспектів:
-
Пам’ятайте: коли Ви розмістили інформацію в інтернеті, ви втрачаєте над нею контроль. Видалення матеріалу та його копій практично неможливе.
-
Перевіряйте: Ви маєте достеменно знати, кому надаєте інформацію, а також, як і з якою метою вона буде використана.
-
Думайте: Чи варто розміщувати інформацію, якщо ви не знаєте, як її використають і чи це не зашкодить вам чи близьким?
Більш детальна інформація за посиланнями:
Кібербезпека та інформаційна безпека
Чи завжди ви почуваєте себе безпечно в Інтернеті? Навіть, якщо на перший погляд Інтернет здається цілком безпечним місцем для роботи, спілкування та розваг, насправді це не зовсім так. На нас постійно чекають небезпеки, і це не перебільшення!
А чи існують правила, яких ми маємо дотримуватись працюючи в Інтернет? Що нам потрібно знати і чого дотримуватися, щоб залишитися здоровою людиною з усіх боків.
Інтернет – це лише інструмент, яким ми користуємся, щоб отримати відповіді на свої питання та задовольнити деякі потреби. Але віртуальний світ часто буває небезпечним. Ось деякі поради
Пропонуємо Вам по новому поглянути на свою кібербезпеку та проаналізувати її, пройшовши тест зі знання базових правил кібербезпеки за цим посиланням https://www.epravda.com.ua/tests/2018/07/18/638509/
Корисні сайти та посилання:
«On-ляндiя: моя безпечна Веб-країна»
Безпечний Інтернет для дітей – тепер це можливо!
Остерігайся шахрайства в Інтернеті
Розваги і безпека в Інтернеті
Безпечний Інтернет для учнів
Святослав Вакарчук. Батькам про Інтернет
Правила Інтернет-безпеки для батьків
Правила Інтернет-безпеки для дому
Основні правила безпечного Інтернету
Фільм про правила безпеки в Інтернеті
Безпека в Інтернеті
Як поводитись у соціальних мережах