Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Як бути успішними

Успіх, насамперед, це:

  • досвід і якість виконання роботи;
  • повне розуміння себе та грамотна побудова відносин з іншими людьми;
  • вміння діяти і працювати, а не лише мріяти.

Успіх кожного з нас залежить від зусиль, які ми докладаємо для досягнення цілей. Якщо ви хочете досягти високих результатів в обраній сфері діяльності, почніть з цих звичок вже сьогодні

Сім звичок більшості успішних людей:

1. Брати відповідальність на себе. Якщо щось не виходить, більшість людей знаходять цьому виправдання, відмовки або звинувачують інших. Якщо ви навчитеся брати відповідальність на себе і виправляти помилки, ви досягнете успіху.

2. Бути більш зосередженим. Якщо ви хочете досягти певної мети, вам потрібно перестати відволікатися на все зайве. Різні відволікаючі фактори забирають ваш час і не дають вам сконцентруватися на важливих речах. Перестаньте звертати увагу на те, що не має нічого спільного з вашими цілями. Приділіть увагу навчанню та професійному вдосконаленню.

3. Боротися за те, що вам необхідно. Успішними не народжуються, а стають. Неможливо прийти до своєї мети просто тому, що так вам судилося. За все, що ви хочете отримати від життя, потрібно боротися. Будьте визначеним у своїх бажаннях і наполегливим у їх втіленні.

4. Спілкуватися з людьми, якими ви захоплюєтеся. Спілкування з людьми, яких ви поважаєте і які є для вас прикладом, мотивує більше працювати і дозволяє краще розбиратися в професійному середовищі. Якщо ви хочете рухатися вперед, дізнавайтеся, як це зробили люди, які досягли своїх цілей.

5. Бути дисциплінованим. Дисципліна, чіткий розпорядок дня і планування справ координують нас, допомагають витрачати час і сили тільки на досягнення цілей, а не на моменти скороминущої радості або на банальні лінощі.

6. Щастя як пріоритет. Речі, яким ви приділяєте увагу в процесі досягнення мети, повинні бути для вас важливими і приносити відчуття щастя. Не витрачайте час на те, що виснажує вашу енергію, змушує бути вічно втомленим і злим. Станьте людиною, яка прагне щастя та успіху.

7. Бути вдячним. Почуття подяки піднімає настрій і робить щасливим. Не забувайте, завдяки кому ви стали успішною людиною.

f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped