Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Олімпіади і конкурси з навчальних предметів

Участь у VІІ-му Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Ми – Патріоти України!»

05.05.2023

Учні училища під керівництвом старшого викладача Малікової Інни Миколаївни взяли участь у VІІ-му Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Ми – Патріоти України!», організованому освітнім сайтом «Шкільний портал». Результати нашої участі такі:

 • 1 місце: Туровська Єва, Чорна Дар’я;
 • 2 місце: Кулинченко Софія, Миколка Дар’я, Федорченко Діана;
 • 3 місце: Кошелева Олеся.

 


2 місце у фінальному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениці Чорної Дар’ї

24.03.2023

Учениця 1-го курсу групи 4-22 Чорна Дар’я посіла почесне 2 місце у фінальному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Підготувала учасницю конкурсу викладач-методист Брунець Тетяна Михайлівна.

 


Перемога учнів училища у ІІІ-му (обласному) етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

19.12.2022

Перемога учнів училища у ІІІ-му (обласному) етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Завдання конкурсу виконувались за допомогою сервісу  Google  Classroom, загальна кількість учасників – 65. Учні Харківського вищого професійного училища сфери послуг показали такі результати:

 • Чорна Дар’я, учениця групи 4-22 першого курсу – 1 місце;
 • Лінник Поліна, учениця групи 4-20 третього курсу – 2 місце.

Підготувала переможців викладач-методист Брунець Тетяна Михайлівна.

 


2-ге місце в ІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

14.12.2022

Учні училища посіли почесне 2-ге місце в ІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти І, II, III курсів ЗП(ПТ)О Харківської області:

 • Чорна Дар’я
 • Сєрова-Лебедєва Яна
 • Лінник Поліна

Підготувала переможців викладач-методист Брунець Тетяна Михайлівна.

 


Участь у XV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2022) з предмета «Фізика»

06.12.2022

5 грудня завершено XV Всеукраїнську інтернет-олімпіаду «На Урок» (Осінь 2022) з предмета «Фізика». Учні Харківського вищого професійного училища сфери послуг взяли активну участь в олімпіаді і досягли відмінних результатів. Підготувала переможців  старший викладач Чупрініна Валентина Іванівна.

Подивіться, які молодці наші учні:


Участь в онлайн олімпіаді з математики

17.11.2022

Здобувачі освіти Харківського вищого професійного училища сфери послуг є активними учасниками онлайн олімпіад з математики (координатор –  викладач математики Вікторія СУБОТА)

В онлайн-олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2022»  взяли участь 13 здобувачів освіти училища. Захід був організований освітнім порталом «Всеосвіта».

Учні отримали сертифікати і подяки, з них три диплома I ступеня, два диплома ІІ ступеня та два дипломи III ступеня, а саме:

 • Валерія ПІНЧУК, Ірина ГЛУШКО, Карина ЛУЦЕНКО – диплом І ступеня;
 • Єлизавета ІЩЕНКО, Анастасія РИСОВАНА – диплом ІІ ступеня;
 • Анастасія МАЙОРОВА, Поліна ЛІННИК – дипломи ІІІ ступеня,
 • всі інші здобувачі освіти отримали сертифікати учасника.

Також  лист-подяку отримала директор ДПТНЗ ХВПУСП Матвійчук Лариса Іванівна за активну участь освітнього закладу в організації та проведенні Всеукраїнської дистанційної олімпіади «Всеосвіта Осінь – 2022».

Дякуємо призерам та всім учасникам!

Бажаємо творчій молоді  успіхів у підкоренні нових вершин математичних знань та нескінченної кількості перемог у майбутніх конкурсах!


Участь у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2022»

02.11.2022

Робота з обдарованою молоддю триває протягом всього навчального року. Вже стало доброю традицією на початку навчального року брати участь у шкільних дистанційних олімпіадах за пропозицією національної освітньої платформи «Всеосвіта».

Учні груп 4-22, 4-21, 2-21, 4-20, 2-20 Харківського вищого професійного училища сфери послуг взяли участь у Всеукраїнській онлайн олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2022» з предметів «Біологія і екологія», «Хімія», «Англійська мова», «Українська мова».

Участь в онлайн олімпіадах додатково сприяє покращенню знань та навичок усіх учасників освітнього процесу. Також це додаткова можливість продемонструвати здобувачам освіти можливості самоосвіти та самооцінювання через мережу Інтернет.

Всі учасники за підсумками отримали відповідні нагороди – сертифікати та дипломи.

Підготували учнів для участі у Всеукраїнській онлайн олімпіаді досвідчені викладачі: Тетяна БРУНЕЦЬ, Вікторія ЛЕПШЕЄВА, Олена КУЧЕРЯВЕНКО.


ІІ місце учениці Ємельяненко Єлизавети у підсумковому етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

21.07.2022

Перемога (ІІ місце) учениці групи 4-19 Ємельяненко Єлизавети у підсумковому етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ Міністерства освіти і науки України №654 від 21.07.2022). Готувала ученицю до участі у конкурсі викладач-методист Брунець  Тетяна Михайлівна.


3-тє місце учениці Ємельяненко Єлизавети у ІІІ-му (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

14.12.2021

3-тє місце учениці Ємельяненко Єлизавети у ІІІ-му (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області (викладач – Брунець Тетяна Михайлівна).


Участь у VII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики освітнього проєкту «На Урок»

27.11.2020

Восени цього року Освітній проєкт «На Урок» провів VII Всеукраїнську інтернет-олімпіаду з математики для учнів 1-11 класів. І учні Харківського вищого професійного училища сфери послуг, у рамках роботи математичного гуртка «Альфа», вирішили перевірити свої знання з даного предмета. Здобувачі освіти виявили неабияку зацікавленість у змаганні. Інтернет-олімпіаду пройшли понад 17 учнів. Такі результати свідчать про високий рівень мотивації та зацікавленості учнів, а також про глобальну діджиталізацію освіти, адже олімпіада проходить в онлайн-форматі. Саме тому участь могли взяти всі охочі, незалежно від рівня знань та місця проживання.

Та, попри все, найрозумнішими серед учнів другого курсу выявились:

 • Жабич Анна (гр. 4-19), Кійова Світлана (гр. 4-19), Мартошенко Юлія (гр.2-19), які отримали Диплом переможця 1-го ступеня
 • Загібалова Дар’я (гр. 2-19) – диплом 2-го ступеня
 • Серед учнів третього курсу переможцями стали учениці групи 9-18 Тільна Юлія, Григор’єва Яна
 • Єлизаветта Михайліченко посіла 2 місце

Всі інші учасники отримали сертифікати за участь

 


Участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвiта Осінь – 2020»

17.11.2020

Інтернет-олімпіади є інтелектуальними змаганнями учнів, що проводяться щороку з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет.

У вересні проєкт «Всеосвіта» оголосив про старт осіннього сезону олімпіад «Всеосвіта Осінь-2020». Мета заходу – допомогти учням засвоїти нові знання та закріпити матеріал, який вони опановували в попередньому навчальному році. Це прекрасний спосіб впровадження прогресивних форм та методів пошуку обдарованих учнів та створення умов для розвитку їх здібностей.

Випробувати свої сили, перевірити  знання рідного слова вирішили й учні нашого училища – члени гуртка «Скарби української мови». Усі учасники виявили ґрунтовні лінгвістичні знання, отримали сертифікати, але перш за все щирі вітання отримують гуртківці-переможці:

 • І місце: Таран Ірина, учениця групи 4-19;
 • ІІ місце: Добріна Марія, учениця групи 4-19, та Лінник Поліна, учениця групи 4-20;
 • ІІІ місце: Святенко Світлана та Сипка Еріка, учениці групи 4-19.

Ми пишаємося вами, наші юні лінгвісти, і бажаємо нових яскравих злетів у царині української мови!

 


Участь у обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

19.02.2020

Учні Харківського вищого професійного училища сфери послуг взяли участь в обласних етапах всеукраїнських учнівських олімпіад предметів загальноосвітньої підготовки, які відбулись в системі професійно-технічної освіти Харківської області 11 і 18 лютого 2020 року. Змаганням відбувались на базі ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» (українська мова і література, фізика, історія) та ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6» (англійська мова, математика, хімія).

 


3 місце учениці Васюк Катерини в обласній олімпіаді з предмета «Охорона праці»

08.04.2019

28 березня 2019 року відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» відбувся ІІ етап (обласний) олімпіади серед учнів ЗП(ПТ)О з предмета «Охорона праці». В олімпіаді взяли участь 32 учні ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.

Олімпіада проходила у 2 тури: 1 тур – тестування на комп’ютерах; 2 – письмова робота, що включала виконання 7 комплексних завдань.

Серед переможців олімпіади і учениця Харківського вищого професійного училища сфери послуг Васюк Катерина (група 5-18 «Кравець. Закрійник»), яка посіла 3 місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Готувала ученицю до участі в олімпіаді старший викладач Кулак Юлія Анатоліївна.

Вітаємо Катерину і Юлію Анатоліївну з перемогою!

 

f3
f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped