Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Профорієнтаційна робота

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
(онлайн, за допомогою Zoom):

17.01.2024, 14:00
14.02.2024, 14:00
13.03.2024, 14:00
17.04.2024, 14:00
15.05.2024, 14:00
12.06.2024, 14:00

Покликання на зустріч:
http://surl.li/mgxay
Ідентифікатор конференції:
860 1324 2955
Код доступу:
327244

День відкритих дверей – обери своє майбутнє!

25.04.2024

25 квітня 2024 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбулася зустріч із учнями та вчителями шкіл Салтівського району.

Наші педагоги та учні підготували майстер-класи з професій, за якими відбудеться набір на 2024-2025 н.р.

Гості оглянули навчальні майстерні, цехи, перукарні, подивились кабінети теоретичної підготовки. Їм розповіли про переваги кожної професії, її роль в суспільстві та на ринку праці.

 


Профорієнтація в офлайн-форматі: участь у фестивалі професій «Проф-fest»

28.03.2024

Профорієнтаційна робота продовжується: 28 березня 2024 року команда педагогів та учнів Харківського вищого професійного училища сфери послуг взяла участь у першому за час війни фестивалі професій «Проф-fest», що відбувся у Харкові в укритті одного з освітніх закладів.

Фестиваль відвідав міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що через війну попит на робітничі професії значно зріс.

Відвідувачам фестивалю професій, учням випускних класів шкіл, продемонстрували свою майстерність майбутні перукарі, кравці, закрійники, манікюрники, візажисти, взуттьовики, оператори поштового зв’язку та інші здобувачі професійно-технічної освіти. Можна було навіть спробувати свої сили у виконанні трудових прийомів.

Також Ігор Терехов вручив Подяки міського голови співробітникам закладів професійно-технічної освіти міста. Серед них була і викладач-методист української мови і літератури Харківського вищого професійного училища сфери послуг Тетяна Брунець.

Більш докладно про подію можна прочитати на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету за покликанням https://www.city.kharkiv.ua/uk/news/u-kharkovi-proyshov-festival-profesiy-55654.html

 


Онлайн знайомство майбутніх здобувачів освіти з нашим освітнім закладом

13.03.2024

Згідно з раніше складеним графіком 13 березня 2024 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг була проведена онлайн зустріч – знайомство учнів випускних класів шкіл м. Харкова з нашим освітнім закладом, професіями, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників, та викладачами і майстрами ВН.

Гостей зустрічі привітали ведуча заходу викладач Шитєєва Ольга Володимирівна і заступник директора з навчально-виробничої роботи Смоліна Надія Юріївна, потім викладачі і майстри виробничого навчання презентували свої професії. Крім знайомства з освітніми послугами, які надає училище, гості отримали інформацію про умови вступу, навчання, позакласну роботу, участь у професійних конкурсах. В кінці зустрічі відвідувачі заходу отримали відповіді на усі питання, що їх цікавили.


День відкритих дверей в онлайн-форматі

14.02.2024

14 лютого 2024 р. в онлайн-форматі в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був проведений профорієнтаційний захід – день відкритих дверей. Усі охочі могли відвідати зустріч в Zoom за покликанням на сайті училища.

Гості заходу познайомились з нашим закладом освіти, його історією, професіями, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників, позаурочною діяльністю. Також вони отримали відповіді на питання щодо вступу і умов навчання.

 


День відкритих дверей в онлайн-форматі

24.03.2024

24 січня 2024 р. в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був організований і проведений перший в цьому році День відкритих дверей. Профорієнтаційний захід проходив в онлайн-форматі за допомогою сервісу Zoom. Усі охочі могли відвідати зустріч за покликанням на сайті училища.

Гості заходу познайомились з нашим закладом освіти, його історією, професіями, за якими ведеться підготовка кваліфікованих робітників, позаурочною діяльністю. Також вони отримали відповіді на питання щодо вступу і умов навчання.

 


День відкритих дверей

31.05.2023

Правильний вибір професії – один із найважливіших кроків у житті молодої людини, від якого багато в чому залежить подальше життя.

31 травня 2023 року у Харківському вищому професійному училищі сфери послуг в онлайн-форматі було проведено День відкритих дверей, гостями якого  стали учні загальноосвітніх закладів міста і області, їхні батьки та усі охочі, адже сьогодні відповідно до змін у Законі України «Про професійну (професійно-технічну) освіту» другу професійну (професійно-технічну) освіту можна здобути безкоштовно навіть дорослій людині.

Захід сприяв забезпеченню умов для професійного самовизначення учнів 9-11 класів, формуванню готовності до свідомого вибору майбутньої професії. Під час віртуальної зустрічі майбутні вступники ознайомились із життям закладу освіти, професіями, матеріальною базою, умовами навчання і дозвілля тощо. Кожен напрям підготовки був ілюстрований презентаціями та відеоматеріалами.

Наприкінці зустрічі гості заходу мали змогу отримати відповіді на свої запитання щодо вступу і навчання в училищі.

Мрієш бути успішним, самостійним та незалежним?
Професії сфери послуг — твій крок до власного бізнесу!

 


День відкритих дверей

10.05.2023

Правильний вибір майбутньої професії – важливий крок, від якого багато в чому залежить, як складеться подальше життя молодої людини.

10 травня 2023 року у Харківському вищому професійному училищі сфери послуг в онлайн-форматі було проведено День відкритих дверей, гостями якого  стали учні загальноосвітніх закладів міста і області, їхні батьки та усі охочі, адже сьогодні відповідно до змін у Законі України «Про професійну (професійно-технічну) освіту» другу професійну (професійно-технічну) освіту можна здобути безкоштовно навіть дорослій людині.

Захід сприяв забезпеченню умов для професійного самовизначення учнів 9-11 класів, формуванню готовності до свідомого вибору майбутньої професії. Під час віртуальної зустрічі майбутні вступники ознайомились із життям закладу освіти, професіями, матеріальною базою, умовами навчання і дозвілля тощо.

Професії презентували викладачі і майстри виробничого навчання: Вікторія Пірог, Наталія Долженко, Світлана Хмеленко, Тетяна Апалькова, Михайлюк Валентина, Інна С’єдіна. Кожен напрям підготовки був ілюстрований презентаціями та відеоматеріалами.

Наприкінці зустрічі заступники директора Смоліна Надія та Щербакова Олена дали відповіді на всі питання, які виникли у гостей Дня відкритих дверей.

Мрієш бути успішним, самостійним та незалежним?

Професії сфери послуг — твій крок до власного бізнесу!

 


День відкритих дверей

13.04.2023

Правильний вибір майбутньої професії – важливий крок у житті, найголовніший чинник того, як складеться подальше життя молодої людини.

12 квітня 2023 року у ДПТНЗ ХВПУСП було проведено День відкритих дверей в онлайн-форматі. Гостями заходу  стали учні загальноосвітніх закладів міста і області та їхні батьки.

Захід провели з метою забезпечення умов для життєвого і професійного самовизначення старшокласників, формування готовності до свідомого вибору та оволодіння майбутньою професією. Під час заходу майбутні вступники були  ознайомлені із життям освітнього закладу, напрямами підготовки та професіями, матеріальною базою, умовами навчання тощо.

Участь у заході взяли директор училища Лариса Матвійчук, заступник директора з навчально-виробничої роботи Надія Смоліна, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Щербакова. Професії представляли провідні викладачі професійно-теоретичної підготовки: Вікторія Пірог, Наталія Долженко, Світлана Хмеленко, Тетяна Апалькова. Педагоги підготували презентації, відеоматеріал з кожної професії. наприкінці зустрічі адміністрація училища дала відповіді на всі питання, які виникли у гостей Дня відкритих дверей

Мрієш бути успішним?

Професії сфери послуг — твій крок до власного бізнесу!


День відкритих дверей в онлайн-форматі

15.03.2023

15.03.2023 в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був організований і проведений в онлайн-форматі за допомогою сервісу Google Meet профорієнтаційний захід – День відкритих дверей, який мали змогу відвідати усі охочі.

Гості заходу познайомились з нашим закладом освіти, його історією, навчально-матеріальним забезпеченням, професіями, за якими введеться підготовка кваліфікованих робітників. Також вони отримали відповіді на питання щодо вступу і умов навчання.


День кар’єри

19.02.2020

19 лютого в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був проведений профорієнтаційний захід «День кар’єри».

Гості – учні шести шкіл м. Харкова і Харківської області та усі бажаючі (більше 150 чоловік) – були запрошені до актової зали, де їх привітали заступники директора Карпенко Маргарита Вікторівна і Щербакова Олена Вікторівна. Після чого майстри виробничого навчання і викладачі розповіли присутнім про професії, яким навчають в училищі, супроводжуючи розповіді яскравими презентаціями.

Гості мали змогу на власні очі побачити результати навчання в училищі: був влаштований показ колекцій моделей одягу, виготовлених учнями професії «Кравець. Закрійник», організована виставка творчих робіт учнів-перукарів, ювелірів, кравців, продемонстровані майстер-класи з професій «Ювелір», «Взуттьовик», «Кравець».

Обов’язкової частиною будь-якого профорієнтаційного заходу є екскурсія по навчальному закладу: майбутні абітурієнти відвідали навчальні майстерні з професій «Кравець. Закрійник», «Взуттьовик», «Ювелір», «Перукар», «Манікюрник», «Візажист».

Для молодої людини дуже важливо вірно обрати свій життєвий шлях, зокрема, майбутню професію. Професії Харківського вищого професійного училища сфери послуг завжди затребувані роботодавцями, дозволяють займатися індивідуальною підприємницькою діяльністю і ні від кого не залежати, а також допоможуть втілити ваші найкреативніші мрії і розвити риси творчої особистості.

Усі охочі написали заяви про вступ на навчання до училища. Будемо раді вітати наших сьогоднішніх гостей в стінах училища як наших учнів!

f3
f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped