Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Конкурси фахової майстерності

Харківське вище професійне училище сфери послуг – лауреат фестивалю «Велич і героїзм професійної освіти України»

15.06.2023

15 червня 2023 року в онлайн форматі стартував профорієнтаційний фестиваль «Велич і героїзм професійної освіти України», організований Національним галузевим партнерством в легкій промисловості України.

Мета фестивалю – привернення уваги суспільства, уряду, меценатів, спонсорів для відбудови училищ, особливо тих, які постраждали під час війни; популяризація професій легкої (швейної) промисловості, профорієнтації молоді, яка тільки обирає свій професійний шлях та людей, що замислюються про зміну діяльності.

На офіційному сайті громадської спілки «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «FashionGlobusUkraine» була представлена серія матеріалів про історію, досягнення та перспективність професійної освіти України.

Матеріали Харківського вищого професійного училища сфери послуг були представлені на цій сторінці.

 


ІІ місце на Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва (Франція) майстра в/н Олешко Юлії

13.09.2022

Майстер в/н Олешко Юлія Андріївна посіла призове індивідуальне ІІ місце на Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва (Франція) OMC Hairworld «World Cup» Paris 2022.


5 місце на Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва (Франція) OMC майстра в/н з професії «Візажист» Кононенко Наталії

12.09.2022

Майстер в/н з професії «Візажист» Кононенко Наталія Валеріївна посіла 5 місце на Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва (Франція) OMC Hairworld «World Cup» Paris 2022 в номінації «Smoky eye makeup».


Участь у Чемпіонаті Світу з перукарського мистецтва ОМС Hairworld – OMC WORLD CUP ONLINE 2021

Грудень 2021 р.

Участь у Чемпіонаті Світу з перукарського мистецтва ОМС Hairworld – OMC WORLD CUP ONLINE 2021.

Майстер в/н Олешко Юлія Андріївна – бронзовий призер Чемпіонату світу (3 місце) у номінації «LADIES FASHION BRIDAL» (жіноча весільна зачіска) (категорія «майстри»).

Учениця групи 2-19 Олєйнікова Катерина посіла призове 6 місце в номінації «LADIES CREATIVE STYLE» (жіноча креативна зачіска на короткому волоссі) (категорія «юніори»).

Готувала до участі у конкурсі обох учасниць випускниця училища Мавтійчук Юлія Михайлівна – тренер національної збірної СПУ.

 


Перемога випускниці Безденежних Юлії у І-му (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

25.11.2021

Перемога випускниці ХВПУСП Безденежних Юлії у І-му (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» з компетенції «Перукарське мистецтво».

 


Перемога учениці групи 9-19 Малькович Софії в I-му (регіональному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» 2021

18.11.2021

Перемога учениці групи 9-19 Малькович Софії в I-му (регіональному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Технології моди» (майстри в/н – Жук Галина Василівна, Шаровкіна Валентина Анатоліївна).

 


Участь учнів у XXIV Чемпіонаті України Спілки професіоналів України в індустрії краси з моделювання брів, візажу, перукарського мистецтва і нігтьової естетики (м. Київ)

20-23.09.2021

Команда учнів ХВПУСП під керівництвом майстрів в/н Олешко Юлії Андріївни і Шаповал Юлії Олександрівни взяла участь у XXIV Чемпіонаті України Спілки професіоналів України в індустрії краси з моделювання брів, візажу, перукарського мистецтва і нігтьової естетики (м. Київ) і отримала найвищу нагороду – кубок та Гран-прі. Учні привезли з конкурсу 16 медалей.

Учениця групи 4-19 Таран Ірина здобула 5 нагород та отримала Гран-прі в категорії «студенти».

Майстер в/н Олешко Юлія Андріївни отримала кубок тренера та кубок за 1-ше місце в Чемпіонаті Європи ОМС в номінації «Жіноча зачіска на довгому волоссі».

Результати участі:

 • Мартиненко Юлія (група 2-19) посіла 3 місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння»;
 • Жадан Наталія (група 2-19) посіла 3 місце в номінації «Весільна зачіска»;
 • Олейникова Катерина (група 4-19): 1 місце в номінації «Сучасна салонна зачіска «Світське життя», 2 місце в номінації «Весільна зачіска ОМС», 3 місце в номінації «Весільна зачіска ОМС», 3 місце в номінації «Модна жіноча зачіска на довгому волоссі ОМС», 2 місце в номінації «Стильне фарбування», 3 місце в номінації «Голлівудська хвиля»;
 • Таран Ирина (група 4-19): «Салонна зачіска «Світське життя» – 2 місце, «Весільна зачіска» – 2 місце; «Стрижка на довгому волоссі» – 1 місце», «Стрижка Каре» – 1 місце, «Стильне фарбування» – 3 місце;
 • Требушкова Катерина (група 4-19): «Салонна зачіска «Світське життя» – 2 місце (XXIII Чемпіонат України), «Чоловічий Full Fashion look» – 2 місце, «Стильний хвіст» – 2 місце, «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» – 2 місце;
 • Москаленко Дарина (група 3-21): «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» – 1 місце.

Участь у Відбірковому турі XXIV Чемпіонату України СПУ «Перша столиця» з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу

26-27.02.2021

Участь у Відбірковому турі XXIV Чемпіонату України СПУ «Перша столиця» з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який був організований на Арт Заводі МЕХАНІКА в рамках виставки Харків Beauty DAYS Спілкою професіоналів України в індустрії краси. 9 учнів ХВПУСП взяли участь у змаганнях в категорії «студенти», 7 з них посіли призові місця.

Переможницею у номінації «Чоловічий модний образ» стала учениця групи 2-19 «Перукар. Візажист» Колесник Катерина.

У номінації «Модна жіноча зачіска на довгому волоссі: 2 види робіт» результати участі такі:

 • Олєйнікова Катерина, гр. 4-19 – 2 місце;
 • Требушкова Катерина, гр. 4-19 – 3 місце.

У номінації «Весільна зачіска»:

 • Пудря Єлизавета, випускниця гр. 3-19 – 2 місце;
 • Жадан Наталя, гр. 2-19 – 3 місце.

У номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» учні також вибороли 2 і 3 місце:

 • Мартошенко Юлія, гр. 2-19 – 2 місце;
 • Шейн Анастасія, гр. 2-19 – 3 місце.

Тренували учасників конкурсу сертифіковані тренери Спілки професіоналів України майстри виробничого навчання Шаповал Юлія Олександрівна і Безденежних Юлія Андріївна. Також вони виконували під час змагань обов’язки старійшин.

 


5 місце майстра виробничого навчання Безденежних Юлії у Чемпіонаті Світу з перукарського мистецтва

Листопад 2020 року

5 місце майстра виробничого навчання Безденежних Юлії Андріївни у Чемпіонаті Світу з перукарського мистецтва ОМС Hairworld 2020 в номінації «LADIES FASHION BRIDAL STYLE» (весільна зачіска).

 


Перемога учениці Сасім Аліни в обласному конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)»

18.09.2020

Перемога учениці групи 3-19 Сасім Аліни в обласному конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Перукар (перукар-модельєр)», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу. Підготували переможницю майстер виробничого навчання Шаповал Юлія Олександрівна і викладач-методист Хмеленко Світлана Федорівна.


Перемога учня Надьона Дмитра у І-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенції «Технології моди»

14.11.2019

На базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенцій «Перукарське мистецтво» і «Технології моди». В конкурсі за компетенцією «Технології моди» перемогу здобув учень Харківського вищого професійного училища сфери послуг Надьон Дмитро.


Участь у XXII Чемпіонаті України – фіналі відбіркових турів 2018-2019 років Спілки Професіоналів України в індустрії краси (м. Київ)

18-20.09.2019

Участь у XXII Чемпіонаті України – фіналі відбіркових турів 2018-2019 років Спілки Професіоналів України в індустрії краси (м. Київ):

 • команда Харківського вищого професійного училища сфери послуг посіла 3 місце за кількістю учасників та одержання призових місць і була нагороджена дипломом і подякою;
 • майстер виробничого навчання, випускниця училища Безденежних Юлія Андріївна стала переможцем в чотирьох номінаціях в категорії «майстри» («Весільна зачіска ОМС (1-й вид)», «Весільна зачіска ОМС (2-й вид)», «Модна жіноча зачіска на довгому волоссі ОМС (1-й вид)», «Модна жіноча зачіска на довгому волоссі ОМС (2-й вид)») та була нагороджена Гран-прі як кращий майстер з перукарського мистецтва (тренер – Матвійчук Юлія Михайлівна, тренер національної збірної СПУ);
 • 1 місце в номінації «Smoky eyes», категорія «учні» посіла учениця групи 2-18 «Перукар, візажист» Протопопова Анастасія (тренер – Чевалкова Наталія Вячеславівна);
 • 2 місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння», категорія «учні» посіла учениця групи 3-18 Вернигорова Аліна (тренер – Мироненко Ніна Анатоліївна);
 • 3 місце в номінації «Чоловіча стрижка з укладанням», категорія «учні» посіла учениця групи 3-18 Костіна Анастасія (тренер – Вертель Вікторія Віталіївна);
 • 3 місце в номінації «Smoky eyes», категорія «учні» посіла учениця групи 2-18 «Перукар, візажист» Губаренко Анастасія (тренер – Чевалкова Наталія Вячеславівна).

Викладач спецдисциплін професії «візажист» Чевалкова Наталія Вячеславівна виконувала на конкурсі обов’язки старійшини в секції «візаж».

 


Участь у Параді Наречених IX – 2018

2 грудня 2018 року в м. Харкові відбувся щорічний Парад Наречених. В рамках концепції Параду наречених-2018 «Музика – це ми. Музика навколо нас» проходило конкурсне дефіле, до участі в якому були запрошені стилісти, візажисти і майстри перукарського мистецтва.

Учні Харківського вищого професійного училища сфери послуг під керівництвом майстра в/н професії «візажист» Чевалкової Наталії В’ячеславівни взяли участь в конкурсному дефіле і здобули перемогу:

 • майстер в/н Чевалкова Наталія В’ячеславівна (стиліст) – перемога в конкурсі стилістів в номінації «Поп-музика»;
 • учениця групи 2-17 Софія Завалій (стиліст-візажист) – перемога в конкурсі стилістів в номінації «Фольклор. Народна музика»;
 • учениця групи 2-17 Шлапак Анастасія (візажист) – перемога в конкурсі стилістів в номінації «Класична музика»;
 • учениця групи 2-17 Ісакова Дарина (перукар) – перемога в номінації «Класична музика».

Крім цього, два образи наречених були удостоєні призу глядацьких симпатій.

Вітаємо дівчат з перемогою!


Вітаємо Чевалкову Наталію Вячеславівну з перемогою у XXI Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, візажу, перманентного макіяжу та нарощуванню вій

4-5 листопада 2018 року в м. Києві, у приміщенні національного спортивного комплексу «Олімпійський», проводився XXI Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, візажу, перманентного макіяжу та нарощуванню вій. Чемпіонат України – це Фінал національної Ліги Б’юті Чемпіонів і «Золотий турнір» призерів відбіркових турів – Кубків регіонів, конкурс національного значення і всеукраїнського масштабу серед фахівців індустрії краси, відкриті змагання, які об’єднують майстрів з різних куточків України.

Майстер виробничого навчання з професії «візажист» Харківського вищого професійного училища сфери послуг Чевалкова Наталія Вячеславівна представила на конкурсі 2 роботи та посіла 2-е місце в номінації «Smoky Eyes» в категорії «майстри». Вітаємо Наталію Вячеславівну з перемогою та бажаємо їй подальших творчих успіхів!


Перемагаємо на Європейських майданчиках

У рамках Тижня моди в Мілані наприкінці вересня 2018 року відбувся міжнародний конкурс дизайнерів European Fashion Union. На цій події не лише пройшли покази, але і були вручені нагороди найвпливовішим персонам світу моди. Експертна рада журі з 11 країн визначала переможців, які внесли цього року найбільший внесок у розвиток модної індустрії.

Також в рамках конкурсу був проведений міжнародний конкурс візажистів «International Makeup Awards», які створювали образи моделей для показу. Серед 22-х візажистів – учасників зазначеного конкурсу були майстер виробничого навчання Харківського ВПУ сфери послуг Чевалкова Наталія В’ячеславівна та учениця групи 8-17 Тетяна Зионг. Робота Наталії В’ячеславівни зайняла 3 місце, а робота Зионг Тетяни була визнана кращою за креативністю та стала переможцем конкурсу.

Нагородою за перемогу для Тетяни став Сертифікат на безкоштовне навчання у Паризькій школі візажу.

Вітаємо Тетяну Зионг з її першою перемогою у міжнародному професійному конкурсі. Тетяна – ти наша гордість. Так тримати!


Учні Харківське вище професійне училище сфери послуг – перші на п’єдесталі професійних досягнень!

В рамках Фестивалю «Дзеркало моди-Львів-2018», у жовтні пройшов ХХІ Чемпіонат України СПУ– Перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів, нарощення вій. Учні училища із задоволенням взяли участь у змаганні професіоналів в категорії «учні».

За підсумками змагань перукарів учениця групи 3-17 Безденежних Юлія в номінації «Весільна зачіска» виборола 1 місце в Чемпіонаті України;

В номінації «Модна жіноча зачіска «Кудрі та хвилі» учениця групи 3-17 Ісакова Дарина зайняла 5 місце.

За підсумками змагання візажистів учениця групи 3-17 Руденко Віолетта виборола 1 місце в номінації «Smoky eyes» в категорії «учні».

Колектив педагогів та учні надсилають переможцям привітання та побажання досягати ще більших професійних висот! Так тримати!


Участь у 3-му Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України»

16 березня 2018 року на базі Харківської школи Архітектури відбувся фінальний етап 3-го Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України», головною метою якого було продемонструвати суспільству нову змінену відповідно до сучасних стандартів галузь та рівень підготовки її кадрів, популяризація швейних професій, профорієнтація серед школярів.

Під час фінального етапу Конкурсу було проведено кастинг моделей та показ колекцій за номінаціями: сучасні колекції для працівників театрів та музеїв, колекція для дитячих вокальних ансамблів, урочисті образи для солістки та соліста оперного театру.

Харківське вище професійне училище сфери послуг взяло участь у конкурсі в номінації «урочисті образи для солістки та соліста оперного театру». Конкурсні вироби розробили і виготовили: викладач Смоліна Надія Юріївна, майстри виробничого навчання Жук Галина Василівна, Шаровкіна Валентина Анатоліївна. Макіяж моделей виконала учениця групи 8-17 Зионг Тху Тхао.


Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

3 грудня 2017 року відбулося закриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». У змаганнях взяли участь представники різних регіонів України. Конкурс було проведено за 8 компетенціями.

Від Харківської області в конкурсі у компетенції «Технологія моди» взяла участь учениця 3-го курсу групи 13-17 «Кравець, закрійник» Харківського вищого професійного училища сфери послуг Кулінська Наталія, яка посіла 4 місце.

Вітаємо Наталію з подоланням цієї сходинки на шляху до професійної майстерності!


Участь у конкурсі «Снігова Королева» ESTEL 2017

8 листопада 2017 р. у Харкові пройшов півфінал (обласний етап) щорічного Всеукраїнського конкурсу серед студентів навчальних закладів з перукарського мистецтва «Снігова Королева» ESTEL 2017.

Участь у конкурсі — це можливість для майстрів-початківців проявити свою креативність і талант, розвиватись та досягати більшого.

Від Харківського вищого професійного училища сфери послуг у конкурсі взяли участь учні групи 2-17 «Перукар, візажист» під керівництвом майстра виробничого навчання Михайлюк Христини Володимирівни.

Результати нашої участі такі: 1 місце в номінації «Бохо» отримала учениця Півник Влада, спеціальну нагороду «Міс Чарівність» отримала Гармаш Марина.

Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів у професії!


Училищний конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Перукар»

29 березня 2017 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбулось нагородження переможців і учасників конкурсу фахової майстерності серед учнів училища з професії «Перукар», який є першим етапом Всеукраїнського конкурсу серед учнів ПТНЗ.

Конкурсні змагання складались з двох турів: теоретичного у вигляді тестування на комп’ютерах для перевірки знань із предметів «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи санітарії і гігієни» та виконання практичного завдання (жіноча вечірня зачіска на довгому волоссі відповідно до сучасних модних тенденцій).

Результаті конкурсу такі:

 • 1 місце – Волошин Олеся, учениця групи 24-16,
 • 2 місце – Шевченко Євгенія, учениця групи 2-16,
 • 3 місце – Водолажченко Дар’я, учениця 24-16.

Учасники конкурсу: Кобиленко Альона (гр. 2-16), Христоїва Кристина (гр. 2-16), Неведрова Вікторія (гр. 2-16), Кизим Анна (гр. 3-16), Глущенко Тетяна (гр. 3-16), Самсоненко Анастасія (гр. 3-16), Сухіна Катерина (гр. 10-17), Страхова Юлія (гр. 10-17), Бабак Марія (гр. 24-16), Слютко Катерина (гр. 24-16).

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!


Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine

З 31 жовтня по 2 листопада 2016 року в м. Києві вперше в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організацій відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine. У конкурсі взяло участь 150 учасників з 25 регіонів України.

Від Харківського регіону у компетенції «Перукарське мистецтво» взяла участь випускниця ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Данілова Наталія.


Участь Саєнко Катерини у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець»

26.05.2016

26 травня 2016 року на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка» завершився III етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України з професії «Кравець», в якому брали участь переможці II (обласного) етапу конкурсу з 24-х областей України.

Харківську область представляла Саєнко Катерина – учениця групи 12-15 Харківського вищого професійного училища сфери послуг.

Конкурс проходив у 2 етапи. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів «Технологія виготовлення одягу», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи конструювання одягу» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Завдання практичного туру відповідало вимогам кваліфікації «Кравець 4 розряду» та передбачало виготовлення дитячого костюму з бавовняної тканини. Усі виготовлені учасниками конкурсу вироби у Міжнародний день захисту дітей будуть передані лікувальному закладу.

Саєнко Катерина за результатами двох турів зайняла 4 місце і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Готували Катерину до участі у конкурсі досвідчений майстер виробничого навчання Мельник Галина Миколаївна та викладачі професійно-теоретичної підготовки – Нечіпор Світлана Володимирівна, Долженко Наталія Вікторівна, Романченко Ірина Володимирівна.

Вітаємо Саєнко Катерину з подоланням цієї сходинки на шляху становлення професійної майстерності та бажаємо їй успіхів у подальшому навчанні та роботі!


Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Кравець»

20.04.2016

У Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів із професії «Кравець», який є першим етапом Всеукраїнського конкурсу серед учнів ПТНЗ.

Конкурс складався з теоретичного і практичного турів.

В перший день учасники відповіли на 60 тестових завдань на комп’ютерах для перевірки знань із предметів «Технологія виготовлення одягу», «Конструювання одягу», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Обладнання».

Практичний тур передбачав виготовлення дитячого костюму для відпочинку (куртка та брюки без підкладки) прямого вільного силуету, з бавовняної тканини 32-34-го розміру.

Під час оцінювання, окрім якості виконання роботи, враховувались зовнішній вигляд учасників, організація робочого місця, дотримання вимог з охорони праці, дотримання норм часу.

Результаті конкурсу такі:

 • 1 місце — Саєнко Катерина (група 12-15)
 • 2 місце — Близнюкова Віта (група 5-14)
 • 3 місце —Гапоненко Єлизавета (група 14-15) і Іванова Милана (група 9-14)

Саєнко Катерина буде представляти наше училище на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «кравець», який відбудеться в березні.

Вітаємо переможців!


Участь учениці Гнеушевої Анни у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар» 

З 9 по 11 червня 2015 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» проходив III завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України з професії «Перукар». У конкурсі брали участь переможці II етапу конкурсу з 25-ти областей України.

Харківську область представляла учениця групи 3-14 Харківського вищого професійного училища сфери послуг Гнеушева Анна.

Конкурс проходив у 2 етапи. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи санітарії та гігієни» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. Практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар 2 класу» та передбачав виконання високої вечірньої зачіски відповідно до модних тенденцій.

Гнеушева Анна за результатами двох турів зайняла 5 місце і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком. Моделлю для виконання зачіски була також наша учениця Свистунова Тетяна.

Готували Анну до участі у конкурсі майстер виробничого навчання І категорії Сотнікова Роксана Владиславівна і старший викладач Хмеленко Світлана Федорівна.

Вітаємо Анну з подоланням цієї сходинки на шляху становлення професійної майстерності та бажаємо їй успіхів у подальшому навчанні!


Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар» 

14 травня 2015 р. на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу. В конкурсі взяли участь 10 учнів ПТНЗ Харкова і області.

Конкурс передбачав 2 етапи: теоретичний і практичний. Спочатку учасники проходили тестування з теоретичних предметів на комп’ютерах, потім виконували практичну роботу відповідно до вимог рівня кваліфікації «перукар 2 класу» – високу вечірню зачіску відповідно до модних тенденцій.

Перше місце за результатами конкурсу посіла учениця нашого училища групи 3-14 з професії «Перукар» Гнеушева Анна. Підготували учасницю майстер виробничого навчання І категорії Сотнікова Роксана Владиславівна і старший викладач Хмеленко Світлана Федорівна.

Оцінювало конкурс журі під головуванням директора салону «Харківський цирульник», майстра-модельєра  Олега Миколайовича Масюкова. Журі конкурсу відмітило високий рівень практичної професійної підготовки нашої учасниці.

Вітаємо Гнеушеву Анну з перемогою в обласному конкурсі та бажаємо їй подальших успіхів!


Конкурс зачіски «Новорічна феєрія» серед учнів-перукарів

11 грудня 2014 р. в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг у рамках фестивалю професій перукарського профілю був проведений конкурс зачіски «Новорічна феєрія». В ньому взяли участь учні 1-го курсу професії «Перукар (перукар-модельєр)», які оволодівають основами обраної професії.

Учасниками були виконані зачіски з елементами укладки волосся гарячим способом на довгому волоссі з попереднім фарбуванням. Учнями були застосовані сучасні інструменти та техніки виконання елементів. Учні професії «візажист» допомогли конкурсантам виконати макіяж моделей.

В професії перукаря не існує дрібниць, тому оцінювалось усе: організація робочого місця, зовнішній вигляд учасника, актуальність і гармонійність поєднання зачіски з одягом і аксесуарами.

Створені учасниками конкурсу жіночні, вишукані образи ідеально підходять для зустрічі Нового 2015 року.

Результати конкурсу:

 • 1 місце – Бірбасова Дар’я, учениця групи 26-14;
 • 2 місце – Погуляйко Інна, учениця групи 26-14;
 • 3 місце – Зима Вероніка, учениця групи 2-14;
 • нагорода за створення тематичного образу – Гнеушева Анна, учениця групи 3-14;
 • нагорода за створення романтичного образу – Солонецька Евеліна, учениця групи 3-14;
 • нагорода за креативність у виконаній роботі – Шулєпова Анастасія, учениця групи 26-14.

Вітаємо переможців і учасників конкурсу з успішним подоланням першої сходинки на шляху до вершин фахової майстерності і бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні!


Конкурс фахової майстерності серед учнів першого курсу професії «кравець»

5 березня 2014 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг в рамках тижня професії «кравець, закрійник» відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів першого курсу професії «кравець». Напередодні свята 8 березня учні виготовляли традиційні сувенірні вироби – прихватки.
За виготовленням конкурсних робіт наглядало компетентне досвідчене журі. В першу чергу оцінювались правильність виконання прийомів операцій, додержання технічних умов, правильна організація робочого місця, додержання правил безпеки праці, акуратність, що особливо актуально на початкових етапах навчання професії. Також враховувалась раціональна організація роботи і швидкість її виконання.
Переможці конкурсу: 1 місце – Бакаленко Жаннета, 2 місце – Степанова Альона, 3 місце – Пуляєв Сергій.


Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець»

З 23.04.2013 по 26.04.2013 на базі Луганського вищого професійного училища сфери послуг відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець» (м. Луганськ). У ньому взяли участь 26 учасників зі всіх областей України, які перемогли в регіональному етапі конкурсу.
Конкурс проводився в два тури: виконання теоретичного завдання (тестування на ПК) зі спеціальних предметів, виконання практичного завдання (виготовлення жіночої сукні).
Від Харківської області у конкурсі взяла участь учениця групи 12-12 з професії «кравець, закрійник» ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Зміївська Інна, яка посіла ІІ місце і була нагороджена дипломом II ступеня. До участі у конкурсі ученицю підготувала старший майстер Долженко Наталія Вікторівна.


Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець»

6-7 березня 2013 р. на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу.
За умовами конкурсу учасники повинні були виконати теоретичне завдання (відповісти на питання тестів з теоретичних предметів) та виконати практичну роботу (виготовити жіночу сукню без рукавів з напіввовняної тканини). Перше місце зайняла учениця групи 12-12 з професії «Кравець» Зміївська Інна. Журі конкурсу відмітило високий рівень професійної підготовки нашої учасниці.


Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Кравець»

14-16 листопада 2012 р. на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Кравець».
Від Харківської області в цьому конкурсі взяла участь майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Долженко Наталія Вікторівна, переможець обласного конкурсу фахової майстерності. За результатами двох турів конкурсу (тестування та виконання практичної роботи з виготовлення чоловічих штанів) Долженко Н. В. увійшла в першу десятку учасників.


Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар»

5-8 листопада 2012 р. в м. Чернігові відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар».
Майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» з професії «перукар» Матвійчук Юлія Михайлівна взяла участь у цьому конкурсі, посіла 2 місце і була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Учасники конкурсу і журі відмітили високий рівень підготовки Матвійчук Ю. М.


Обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець»

З 22 по 26 жовтня 2012 р. на базі Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва відбувся Обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Кравець», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу.
За умовами конкурсу учасники повинні були презентувати свою навчальну майстерню, відповісти на тестові питання з професії «Кравець», провести фрагмент уроку виробничого навчання (вступний інструктаж) та виконати практичну роботу (виготовити чоловічі штани).
Від ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» в цьому конкур-сі взяла участь майстер в/н Долженко Наталія Вікторівна, яка посіла І місце. Журі кон-курсу відмітило високу професійну і методичну підготовку нашої учасниці, її творчий підхід до проведення уроків і вміння знайти спільну мову з учнями.


Обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар»

11 жовтня 2012 року у ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Перукар», у якому взяли участь 7 майстрів в/н – переможців І-го етапу конкурсу.

На другому етапі учасники конкурсу проводили урок виробничого навчання з професії «перукар» (вступний інструктаж) у незнайомій аудиторії з теми «Мелірування волосся способом «Трикутник» та виконували практичне конкурсне завдання на своїх моделях –жіночу «Весільну зачіску».

Після підведення підсумків конкурсу та визначення переможців в актовій залі відбулося закриття конкурсу. На цьому концерті, окрім номерів художньої самодіяльності, глядачі змогли побачити роботи учасників конкурсу.

Переможцями другого етапу конкурсу стали:

 • 1 місце — Матвійчук Юлія Михайлівна, майстер в/н ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»;
 • 2 місце — Полякова Людмила Ігорівна, майстер в/н Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва;
 • 3 місце — Єрмолінська Лариса Юріївна, майстер в/н Центру професійно-технічної освіти № 4.
f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped