Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Навчально-матеріальна база

Для якісної підготовки кваліфікованих робітників Харківське вище професійне училище сфери послуг має відповідну навчально-матеріальну базу. На території училища розташовані:

  • Триповерховий навчальний корпус площею 3090,8 м2, де знаходяться навчальні кабінети, майстерні, бібліотека, буфет, спортивна та актова зали;
  • П’ятиповерховий гуртожиток № 1 площею 2489,0 м², який примикає до навчального корпусу;
  • П’ятиповерховий гуртожиток № 2 площею 3255,8 м2, розташований у дворі училища.

Оснащення навчальних кабінетів та майстерень відповідає вимогам навчальних програм, що забезпечує якісне проведення навчально-виховного процесу. Кабінети, майстерні, лабораторії естетично оформлені, оснащені технічними засобами навчання, сучасними наочними та методичними посібниками, інформаційними стендами та плакатами; складені відеотеки та електронні бібліотеки матеріалів для проведення занять з теоретичної та практичної підготовки.

Навчальний корпус училища та гуртожитки № 1 і № 2:

12 липня 2018 року розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації училищу видано ліцензію на освітню діяльність за складником системи освіти  повна загальна середня освіта. І з вересня 2018 року учні, які вступають на навчання на базі базової загальної середньої освіти (9 класів), разом з отриманням професії здобувають повну загальну середню освіту. Для навчання дисциплінам загальноосвітньої підготовки були підготовлені відповідні кабінети.

Для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Перукар» створені кабінети та навчальні перукарні. Кабінети оснащені сучасними наочними засобами навчання, стендами, складена відеотека та електронна бібліотека матеріалів для уроків. Перукарні оснащені сучасним обладнанням (робочими місцями перукаря, стерилізаторами, мийками для голови, клімазонами), інформаційними стендами та плакатами.

Навчальний кабінет № 40 спецпредметів професій перукарського профілю:

Навчальні перукарні:

Для здійснення підготовки з професії «манікюрник, педикюрник» створені манікюрні та педикюрні майстерні, оснащені новітніми робочими місцями, стерилізаторами, ванночками та кріслами для педикюру, лампами для нарощування нігтів гелевим методом, матеріалами та інструментами. Майстерні обладнані інформаційними стендами та плакатами.

Для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Кравець, закрійник» створені навчальні кабінети теоретичних предметів та швейні майстерні. Кабінети оснащені сучасними плакатами та стендами за темами програми, комп’ютерними навчально-методич­ни­ми комплексами з технології виготовлення одягу, історії костюма. Майстерні обладнані сучасним швейним та прасувальним обладнанням, манекенами, розкрійними столами.

При підготовці кваліфікованих робітників з професії «Закрійник» учні вивчають систему автоматизованого проектування одягу «Julivi», яка є сучасним комплексом комп’ютерних програм для побудови базових основ одягу, розробки конструкції одягу, моделювання, градації лекал.

Для підготовки кваліфікованих робітників з професії «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття, взуттьовик з ремонту взуття» створені навчальні майстерні, оснащені сучасним обладнанням та пристосуваннями для спускання країв деталей взуття, виготовлення заготовок, затягування взуття.

Для здійснення професійно-практичної підготовки з професії «Ювелір-монту­валь­ник, ювелір-закріпник»  створено ювелірну майстерню та лабораторію, які оснащені сучасним обладнанням (бормашинки, паяльники, компресор та ін.), комплектом інструментів, навчальними стендами. Створені сучасно оформлені навчальні кабінети.

Навчальні кабінети спецпредметів професій перукарського профілю: перукарів, візажистів, манікюрників:

Училище має спортивну площадку і тренажерну залу.

У гуртожитках училища організовані всі необхідні умови для самопідготовки та відпочинку учнів. У гуртожитку № 2 створена кімната-музей Бойової слави, присвячена  історії 15-ї Гвардійської Харківсько-Празької дивізії.

У актовій залі училища систематично проводяться урочисті збори, вечори відпочинку, концерти, виховні заходи.

Практичне навчання учнів з професії «адміністратор» відбувається в комп’ютер­ному класі, оснащеному сервером,  комп’ютерами, сканером, принтером. В училищі створена внутрішня локальна комп’ютерна мережа.

Бібліотека училища оснащена стелажами, шафами, столами, комп’ютером, алфавітним та систематичним каталогами, тематичними картотеками, тематичними папками для проведення бесід та класних годин. Є читальний зал з виходом до мережі Інтернет. Книжковий фонд бібліотеки училища нараховує понад 28000 примірників. Багато підручників і посібників, необхідних для навчально-виховного процесу, є в електронному вигляді.

f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped