Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Заходи, які проводяться за участю гуртківців

8 травня – День пам’яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

08.05.2024

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни. А також нагадати, що війна розпочалася внаслідок домовленостей між двома тоталітарними режимами: націонал-соціалістичним (нацистським) у Німеччині й комуністичним в СРСР.

У 1939–1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого український, єврейський, кримськотатарський та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат.

Цього року Україна відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ.

Згідно з планом заходів до Дня пам’яті і примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг було проведено загальноучилищний захід, підготовлений керівником гуртків Олександром АНТОНОВИМ, та урок Мужності, підготовлений викладачем історії Інною МАЛІКОВОЮ.

 


Виховний захід, присвячений 38-й річниці Чорнобильської трагедії

26.04.2024

Вшануємо пам’ять про трагічну подію, яка сталася 26 квітня 1986 року – аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Ця катастрофа залишила невиліковні рани в серцях багатьох людей і мала надзвичайно великий вплив на навколишнє середовище та життя мільйонів людей.

26 квітня ми вшановуємо пам’ять про загиблих героїв, які віддали свої життя, борючись з наслідками аварії, а також всіх, хто постраждав від цієї катастрофи. Нехай їхні жертви не будуть марними і нагадують нам про важливість безпеки в ядерній промисловості та необхідність пильності при використанні атомної енергії.

В ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» в групах I та II курсу було проведено відкритий виховний захід підготовлений здобувачами освіти групи № 19-23 та керівником гуртків Олександром Антоновим присвячений 38- річниці Чорнобильської трагедії.

 


Вітаємо ученицю Чернишову Софію з перемогою у XXIX Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі!

22.04.2024

Вітаємо!!! Ученицю групи 19-23 Софію Чернишову, яка посіла І місце у номінації «Відеопоезія» у XXIX Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі.

Фестиваль був проведений з 17 по 19 квітня 2024 року Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» у місті Кропивницькому у змішаному форматі.

Підготував переможницю керівник гуртка «Художне слово» Олександр Антонов.

 


Вітаємо ученицю Корнієнко Анастасію з перемогою у Міжнародному вокальному конкурсі «Незабутня Квітка»!

22.04.2024

Вітаємо!!! 🎼❤️❤️❤️👍👍👍🏆🏆🏆🎤🎤🎤🎹

Ученицю групи 7-23 Корнієнко Анастасію, яка взяла участь у Другому (фінальному) турі Міжнародного вокального конкурсу «Незабутня Квітка» (cторінка конкурсу в Facebook https://www.facebook.com/groups/905749128220105/posts/939240154871002/), який проходив у дистанційному форматі у м. Львів, Львівський Палац Мистецтв, і отримала Диплом Лауреата I премії в номінації «аматори», жанр – естрадний вокал!

Підготував переможницю керівник гуртка Олександр Антонов.

 

 


Вітаємо Корнієнко Анастасію, яка посіла 2 місце у І-му турі міжнародного конкурсу вокалістів «Незабутня Квітка»

07.04.2024

ВІТАЄМО!!!

Ученицю групи 7-23 Корнієнко Анастасію, яка взяла участь у першому турі Міжнародного конкурсу «Незабутня Квітка» і отримала Диплом Лауреата 2 премії в номінації «аматори», жанр – естрадний вокал!

Чекаємо перемоги у фіналі.

Підготував учасницю керівник театрально-вокально гуртка «Сузір’я» Олександр Антонов.

❤️❤️👍👍🏆🏆🎤🎤🎼🎹

https://www.facebook.com/groups/905749128220105/posts/922056389922712/

Виступ Корнієнко Анастасії:

 

 


Вітаємо з Міжнародним жіночим днем 8 березня!

08.03.2024

8 березня 2024 р. Харківське вище професійне училище сфери послуг привітало прекрасну половину своїх співробітників і учнів з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

 


Урок-реквієм «Незламна Україна, незламний народ!»

23.02.2024

Сьогодні 23 лютого 2024 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був проведений загальний урок-реквієм «Незламна Україна, незламний народ!», присвячений другій річниці героїчного опору.

Разом з ведучими заходу усі присутні згадали події, що змінили наше життя назавжди, розділили його на «до» і «після», змінили наші цінності і уявлення про те, що в житті є важливим.

Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну! Усім, кого ми згадуємо, коли говоримо «Слава Україні! Героям слава!»

24 лютого виповнюється 731 день від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

24 лютого 2022 року росія розпочала широкомасштабне військове вторгнення в Україну, що стало кульмінацією загарбницької війни, розпочатою Москвою проти України 10 років тому. З першого дня вторгнення росія порушує правила ведення війни і масово чинить воєнні злочини, веде активну інформаційну війну та застосовує шовіністичну пропаганду.

Але завдяки спротиву української армії та сил самооборони вже в перші дні агресії російська армія зазнала значних втрат. росія зустріла сильніший, ніж очікувала, опір, а швидке об’єднання країн світу для допомоги Україні  стало несподіваним ударом для країни-агресора. У своїй новітній історії, за оцінками українських та міжнародних експертів, росія в жодній війні ще не зазнавала навіть приблизно таких великих втрат за такий короткий час.

На захист України по тривозі встали ЗСУ, Нацгвардія, прикордонники, ДСНС, поліція, звичайні люди найрізноманітніших професій, які вступили до лав ЗСУ. Кожен хто став на захист України – Герой!

Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням. Це віддання шани найкращим, котрі у найважливіший для нашої держави момент не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини.

Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни. Вони далеко від рідних, важко працюють та ризикують своїм здоров’ям та життям для того, щоб ми могли спокійно жити і працювати. За це ми їм щиро вдячні.

росія не полишає нашу країну і сьогодні. Проте ми віримо в силу ЗСУ, віримо в силу нашого народу. Дякуємо героям, лікарям, волонтерам, країнам-партнерам, простим людям, які щодня наближають маленькими кроками нас до перемоги. Пам’ятайте – в єдності та в правді наша сила!

 


Участь у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі «Розстріляна молодість»

26.01.2024

15 лютого 2024 року Українським державним центром  позашкільної освіти спільно з Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості буде проведено Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України «Розстріляна молодість», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні (заочний/дистанційний формат).

Підтримаємо учнів Харківського вищого професійного училища сфери послуг Корнієнко Анастасію (група 7-23), Чернишову Софію (група 19-23), Комлєва Костянтина (група 20-23), які беруть участь у фестивалі «Розстріляна молодість».

Корнієнко Анастасія виконує народну пісню «Ой, ходить сон» в номінації «Вокальне мистецтво»

Чернишова Софія читає вірш Василя Головецього «Я не кину тебе, Україно!» в номінації «Театральне мистецтво»

Комлєв Костянтин бере участь у фестивалі в номінації «Авторська поезія». З творчістю Костянтина можна ознайомитись на його телеграм-каналі за покликанням https://t.me/SolarWind_UA_Writer

 


Урочистий захід, присвячений новорічним святам

27.12.2024

27 грудня 2023 року в Харківському вищому  професійному  училищі сфери послуг учасниками гуртків художньої самодіяльності під керівництвом Олександра Антонова був організований і проведений урочистий онлайн-захід, присвячений прийдешнім новорічним святам – одним з найочікуваних і найулюбленіших.

Привітання від представників адміністрації училища чергувалися з номерами художньої самодіяльності у виконанні учнів – піснями, танцями. Також гості заходу переглянули відео виступів учнів, записані ще у мирні часи, згадали чудову новорічну атмосферу, яка тоді панувала в нашому закладі.

Бажаємо, щоб новий 2024 рік неодмінно приніс з собою:

Душевне тепло і гармонію в кожну сім’ю,
Здоров’я – як найбільший скарб,
Удачу – щоб щастило весь рік у всьому,
Любов – щоб серце наповнилося ніжністю і милосердям,
Величезний згорток подарунків і новорічних побажань!
І звичайно ж, і ми в це віримо, ПЕРЕМОГУ і мирне небо над головою.

Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мир, незалежність та свобода нашого народу, яку наші захисники виборюють щодня. Отож, нехай у Новому 2024 році у Ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

 


«За Україну, за волю її!» – виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України

06.12.2023

День Збройних сил України – святковий день на честь ЗСУ, встановлений Постановою Верховної Ради України 1993 року, відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України».

Сьогодні в нашому освітньому закладі було проведено загальноучилищний виховний захід «За Україну, за волю її!», присвячений  Дню Збройних сил України, мета якого – виховання почуття гордості за свій народ, національної свідомості та патріотизму; сприяння формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації; надання можливості відчути особливу цінність миру і спокою у світі.

Захід  підготували учні та керівники групи 19-23, керівник гуртка Антонов Олександр Валентинович.

День Збройних сил України – це не лише день армії, а й день героїв, які стоять на захисті кожного українця.

Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни. Вони далеко від рідних, важко працюють та ризикують своїм здоров’ям та життям для того, щоб ми могли спокійно жити і працювати.

Слава кожному і кожній, хто зараз у бою! Дякуємо всім, хто допомагає захищати Україну від російської агресії! Завдяки Вам ми маємо можливість продовжувати жити у своїй рідній країні. Маємо можливість жити, любити, дихати. Немає такого слова, яке б могло описати всю ту вдячність, яку відчуває кожен українець. Нехай Вас оберігає Бог. Ми знаємо, що Ви повернетеся з перемогою, бо так вміють битися тільки українці, бо воля – то кожен з Вас. Дякуємо за ніч і за день вдома.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

 

 

 


Літературний нон-стоп «Осінній Вернісаж»

27.11.2023

В рамках роботи виховного відділу Харківського вищого професійного училища сфери послуг в листопаді серед здобувачів освіти училища був проведений конкурс – літературний нон-стоп «Осінній Вернісаж», присвячений 160-й річниці з дня народження видатної української письменниці Ольги Кобилянської.

Мета конкурсу – національно-патріотичне виховання учнів, збагачення знань про рідний край, реалізація інтересу до вивчення літературного та історико-культурного надбання України, розкриття краси рідної мови.

В конкурсі взяли участь учні груп 4-22, 9-22, 7-23, 5-23, 19-23, 4-23, учасники гуртків художньої самодіяльності.

Вітаємо переможців літературного нон-стопу:

  • 1 місце: Корнієнко Анастасія, група 7-23, Софія Осипович група 4-22;
  • 2 місце: Цимбалюк Владислава, група 9-22, Чернишова Софія, група 19-23;
  • 3 місце: Польська Єлизавета, група 7-22, Туровська Єва, група 4-22.

Дякуємо усім учасникам «Осіннього вернісажу» за інтерес до заходу і позитивні емоції від виступів!

 

 

 

 

 

 

 


«Не маємо права забути» – урок-реквієм пам’яті жертв голодомору

24.11.2023

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

У четверту суботу листопада в Україні на підставі Указів Президента Л. Кучми №1310/98 та Президента В. Ющенка № 431/2007 відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

24 листопада гуртком «Художнє слово» та групою 5-23 в училищі був проведений відкритий виховний захід, приурочений вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років «Не маємо права забути!». Під час заходу учні групи 5-23 та гуртківці ознайомили глядачів із страшними сторінками історії України, розповіли про трагічні події 1932-1933 років. Показали, що це була цілеспрямована політика з метою ліквідації проявів українізації, позбавлення українців історичної пам’яті.

Під час заходу учні підготували повідомлення за даною тематикою, вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Всім учням і працівникам училища було запропоновано взяти участь в акції «Запали Свічку», яка відбудеться в суботу 25.11.2023 о 16:00.

 

 


Підтримаємо флешмоб до Дня української писемності та мови!

23-27.10.2023

#мовамоясолов’їна

27 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови, започаткований у 1997 році Президентом України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.

Дата свята перенесена  за Указом Президента України Володимира Зеленського 28 липня 2023 року №455/2023 з 9 листопада на 27 жовтня.

Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон. росія століттями намагалася знищити разом з мовою наше культурне національне обличчя, русифікувати українців, спотворити факти нашої історії.

Але бажання експансії «руською міра» обернулося його нищівною поразкою та потужним мовним відродженням. Багато співвітчизників переосмислили й усвідомили важливість національного самовизначення у тому числі й через мову, рівень підтримки якої в суспільстві нині дуже високий.

Збереження нашої ідентичності, відродження історичної пам’яті, утвердження української мови є питанням національної безпеки держави.

Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!

Вчімо українську та шануймо її!

«Сила мови, сила культури і незламність українського народу не залишать російському агресору ніяких шансів. Слава українському народу – творцеві і носію величної мови! Слава Україні!» (Володимир Зеленський).

Учасники гуртків художньої самодіяльності Харківського вищого професійного училища сфери послуг підтримали флешмоб #мовамоясолов’їна, який проводиться у соціальних мережах серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківщини.

 


 

Святковий захід, присвячений Дню працівників освіти

30.09.2023

 

 

Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти – цьогоріч це професійне свято припадає на 1 жовтня.

Однак учні, як зазвичай, вітають своїх наставників напередодні – у п’ятницю, 29 вересня і наш освітній заклад не став виключенням.

29 вересня 2023 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов урочистий захід (в режимі онлайн) присвячений Дню працівників освіти! На свято були запрошені  всі педпрацівники та учні училища. Захід пройшов у святковій та теплій атмосфері.

Відеопривітання учнів училища:

Привітання від учнів групи 19-23:

Привітання від учнів групи 20-23:

Привітання від учнів групи 4-21:

Привітання від учнів групи 4-23:

Пісня-привітання:

 


 

«Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!» – перший урок 2023-2024 навчального року

01.09.2023

Сьогодні, 01 вересня 2023 року, в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбулось перше свято навчального року – День знань – важлива подія у житті учнів, їхніх батьків та педагогів училища.

День Знань – це особливе свято! Це зустріч з друзями і педагогами, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для першокурсників, а також і для випускників, адже для тих, хто починає навчання, все буде нове, а для випускників це останній першовересень.

Тисячі педагогів і учнів незалежної держави України виходять сьогодні на ниву знань, щоб штурмувати нові вершини , які так потрібні кожному в житті. Любі дівчата і хлопці! Ви – краса і надія нашої держави, її майбутнє, тож всім вам слід вчитися так, щоб вами пишалися батьки і вже ваш рідний освітній заклад, щоб ви могли стати гідними громадянами своєї Вітчизни.

 

f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped