Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Заходи, які проводяться за участю гуртківців

Участь у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі «Розстріляна молодість»

26.01.2024

15 лютого 2024 року Українським державним центром  позашкільної освіти спільно з Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості буде проведено Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів України «Розстріляна молодість», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні (заочний/дистанційний формат).

Підтримаємо учнів Харківського вищого професійного училища сфери послуг Корнієнко Анастасію (група 7-23), Чернишову Софію (група 19-23), Комлєва Костянтина (група 20-23), які беруть участь у фестивалі «Розстріляна молодість».

Корнієнко Анастасія виконує народну пісню «Ой, ходить сон» в номінації «Вокальне мистецтво»

Чернишова Софія читає вірш Василя Головецього «Я не кину тебе, Україно!» в номінації «Театральне мистецтво»

Комлєв Костянтин бере участь у фестивалі в номінації «Авторська поезія». З творчістю Костянтина можна ознайомитись на його телеграм-каналі за покликанням https://t.me/SolarWind_UA_Writer

 


Урочистий захід, присвячений новорічним святам

27.12.2024

27 грудня 2023 року в Харківському вищому  професійному  училищі сфери послуг учасниками гуртків художньої самодіяльності під керівництвом Олександра Антонова був організований і проведений урочистий онлайн-захід, присвячений прийдешнім новорічним святам – одним з найочікуваних і найулюбленіших.

Привітання від представників адміністрації училища чергувалися з номерами художньої самодіяльності у виконанні учнів – піснями, танцями. Також гості заходу переглянули відео виступів учнів, записані ще у мирні часи, згадали чудову новорічну атмосферу, яка тоді панувала в нашому закладі.

Бажаємо, щоб новий 2024 рік неодмінно приніс з собою:

Душевне тепло і гармонію в кожну сім’ю,
Здоров’я – як найбільший скарб,
Удачу – щоб щастило весь рік у всьому,
Любов – щоб серце наповнилося ніжністю і милосердям,
Величезний згорток подарунків і новорічних побажань!
І звичайно ж, і ми в це віримо, ПЕРЕМОГУ і мирне небо над головою.

Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мир, незалежність та свобода нашого народу, яку наші захисники виборюють щодня. Отож, нехай у Новому 2024 році у Ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

 


«За Україну, за волю її!» – виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України

06.12.2023

День Збройних сил України – святковий день на честь ЗСУ, встановлений Постановою Верховної Ради України 1993 року, відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України».

Сьогодні в нашому освітньому закладі було проведено загальноучилищний виховний захід «За Україну, за волю її!», присвячений  Дню Збройних сил України, мета якого – виховання почуття гордості за свій народ, національної свідомості та патріотизму; сприяння формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації; надання можливості відчути особливу цінність миру і спокою у світі.

Захід  підготували учні та керівники групи 19-23, керівник гуртка Антонов Олександр Валентинович.

День Збройних сил України – це не лише день армії, а й день героїв, які стоять на захисті кожного українця.

Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни. Вони далеко від рідних, важко працюють та ризикують своїм здоров’ям та життям для того, щоб ми могли спокійно жити і працювати.

Слава кожному і кожній, хто зараз у бою! Дякуємо всім, хто допомагає захищати Україну від російської агресії! Завдяки Вам ми маємо можливість продовжувати жити у своїй рідній країні. Маємо можливість жити, любити, дихати. Немає такого слова, яке б могло описати всю ту вдячність, яку відчуває кожен українець. Нехай Вас оберігає Бог. Ми знаємо, що Ви повернетеся з перемогою, бо так вміють битися тільки українці, бо воля – то кожен з Вас. Дякуємо за ніч і за день вдома.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

 

 

 


Літературний нон-стоп «Осінній Вернісаж»

27.11.2023

В рамках роботи виховного відділу Харківського вищого професійного училища сфери послуг в листопаді серед здобувачів освіти училища був проведений конкурс – літературний нон-стоп «Осінній Вернісаж», присвячений 160-й річниці з дня народження видатної української письменниці Ольги Кобилянської.

Мета конкурсу – національно-патріотичне виховання учнів, збагачення знань про рідний край, реалізація інтересу до вивчення літературного та історико-культурного надбання України, розкриття краси рідної мови.

В конкурсі взяли участь учні груп 4-22, 9-22, 7-23, 5-23, 19-23, 4-23, учасники гуртків художньої самодіяльності.

Вітаємо переможців літературного нон-стопу:

  • 1 місце: Корнієнко Анастасія, група 7-23, Софія Осипович група 4-22;
  • 2 місце: Цимбалюк Владислава, група 9-22, Чернишова Софія, група 19-23;
  • 3 місце: Польська Єлизавета, група 7-22, Туровська Єва, група 4-22.

Дякуємо усім учасникам «Осіннього вернісажу» за інтерес до заходу і позитивні емоції від виступів!

 

 

 

 

 

 

 


«Не маємо права забути» – урок-реквієм пам’яті жертв голодомору

24.11.2023

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

У четверту суботу листопада в Україні на підставі Указів Президента Л. Кучми №1310/98 та Президента В. Ющенка № 431/2007 відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

24 листопада гуртком «Художнє слово» та групою 5-23 в училищі був проведений відкритий виховний захід, приурочений вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років «Не маємо права забути!». Під час заходу учні групи 5-23 та гуртківці ознайомили глядачів із страшними сторінками історії України, розповіли про трагічні події 1932-1933 років. Показали, що це була цілеспрямована політика з метою ліквідації проявів українізації, позбавлення українців історичної пам’яті.

Під час заходу учні підготували повідомлення за даною тематикою, вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Всім учням і працівникам училища було запропоновано взяти участь в акції «Запали Свічку», яка відбудеться в суботу 25.11.2023 о 16:00.

 

 


Підтримаємо флешмоб до Дня української писемності та мови!

23-27.10.2023

#мовамоясолов’їна

27 жовтня в Україні відзначається День української писемності та мови, започаткований у 1997 році Президентом України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з його праці розпочинається писемна українська мова.

Дата свята перенесена  за Указом Президента України Володимира Зеленського 28 липня 2023 року №455/2023 з 9 листопада на 27 жовтня.

Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон. росія століттями намагалася знищити разом з мовою наше культурне національне обличчя, русифікувати українців, спотворити факти нашої історії.

Але бажання експансії «руською міра» обернулося його нищівною поразкою та потужним мовним відродженням. Багато співвітчизників переосмислили й усвідомили важливість національного самовизначення у тому числі й через мову, рівень підтримки якої в суспільстві нині дуже високий.

Збереження нашої ідентичності, відродження історичної пам’яті, утвердження української мови є питанням національної безпеки держави.

Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання!

Вчімо українську та шануймо її!

«Сила мови, сила культури і незламність українського народу не залишать російському агресору ніяких шансів. Слава українському народу – творцеві і носію величної мови! Слава Україні!» (Володимир Зеленський).

Учасники гуртків художньої самодіяльності Харківського вищого професійного училища сфери послуг підтримали флешмоб #мовамоясолов’їна, який проводиться у соціальних мережах серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківщини.

 


 

Святковий захід, присвячений Дню працівників освіти

30.09.2023

 

 

Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти – цьогоріч це професійне свято припадає на 1 жовтня.

Однак учні, як зазвичай, вітають своїх наставників напередодні – у п’ятницю, 29 вересня і наш освітній заклад не став виключенням.

29 вересня 2023 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов урочистий захід (в режимі онлайн) присвячений Дню працівників освіти! На свято були запрошені  всі педпрацівники та учні училища. Захід пройшов у святковій та теплій атмосфері.

Відеопривітання учнів училища:

Привітання від учнів групи 19-23:

Привітання від учнів групи 20-23:

Привітання від учнів групи 4-21:

Привітання від учнів групи 4-23:

Пісня-привітання:

 


 

«Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!» – перший урок 2023-2024 навчального року

01.09.2023

Сьогодні, 01 вересня 2023 року, в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбулось перше свято навчального року – День знань – важлива подія у житті учнів, їхніх батьків та педагогів училища.

День Знань – це особливе свято! Це зустріч з друзями і педагогами, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для першокурсників, а також і для випускників, адже для тих, хто починає навчання, все буде нове, а для випускників це останній першовересень.

Тисячі педагогів і учнів незалежної держави України виходять сьогодні на ниву знань, щоб штурмувати нові вершини , які так потрібні кожному в житті. Любі дівчата і хлопці! Ви – краса і надія нашої держави, її майбутнє, тож всім вам слід вчитися так, щоб вами пишалися батьки і вже ваш рідний освітній заклад, щоб ви могли стати гідними громадянами своєї Вітчизни.

 

f3   f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped