Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Професії

Перукар
Перукар (перукар-модельєр)

В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар, адже вдало підібрана зачіска може не тільки змінити зовнішність людини, але й поліпшити її внутрішній стан.

Роботу перукаря можна порівняти з творчістю скульптора. Люди у всі часи прагнули бути красивими, і тому ця професія завжди була престижною, такою вона залишається й нині.

Більше про професію «перукар»

Візажист Візажист

Візажист — це художник, який малює не на папері, а на обличчі або тілі. Його можна назвати “make up artist”, тобто художник з косметики. Візажист займається корегуванням зовнішності людини за рахунок вмілого нанесення декоративної косметики. Це не тільки маскування будь-яких вад, але й зміна образу з певною метою.

Види діяльності: прийом клієнтів; виїзди на фото- і відеозйомки; виконання та корегування макіяжу протягом певного часу.

Більше про професію «візажист»

Манікюрник, педикюрник Манікюрник, педикюрник

Людина, задоволена своїм зовнішнім виглядом, впевнено почувається у суспільстві, більш активна, в неї гарний настрій і більша працездатність. У краси не буває дрібниць! Доглянуті руки та ідеально виконаний манікюр і педикюр довершують загальний вигляд людини, доповнюють її образ.

Манікюрник, педикюрник – одна з найсучасніших професій. Манікюрник проводить догляд за пальцями рук, чистку і поліровку нігтів. Педикюрник доглядає за ногами, пальцями та стопами ніг.

Сучасний майстер повинен володіти технологіями нарощування нігтів, декоративним оформленням та художнім розписом нігтів.

Більше про професію «манікюрник, педикюрник»

Кравець Кравець

Завжди бути гарно і зі смаком одягненими вам допоможе професія «Кравець», яка є одночасно однією з найдавніших і найсучасніших, бо потреба в кравецьких послугах існує постійно.Кінцевим продуктом праці кравця є різноманітне вбрання, без якого неможливо обійтись жодній людині.

Фахівці цієї справи – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені. Професія кравця дає великі можливості для розвитку як художніх, так і технічних здібностей.

Більше про професію «кравець»

Закрійник Закрійник

Кожній людині приємно, коли її одяг зручний та пасує до фігури. Це заслуга закрійника – ключової фігури на усіх етапах створення одягу.
В ательє з пошиття одягу в його обов’язки входить перше спілкування з клієнтом, уточнення його побажань, консультування з приводу фасону. Закрійник виконує розкрій та примірку виробу, здає готовий виріб замовникові.
У масовому виробництві сучасні закрійники використовують системи автоматизованого проектування одягу, тому необхідна якість професіонала – постійне навчання, освоєння нових знань.

Більше про професію «закрійник»

Адміністратор
Адміністратор

Професія адміністратора затребувана в усіх галузях від салону краси до великого підприємства. Адміністратор — обличчя фірми. В салоні краси він консультує клієнтів, організовує роботу фахівців – косметологів, манікюрників, масажистів, перукарів, обслуговуючого персоналу, складає розклад, стежить за дисципліною та попереджує конфлікти, веде необхідну документацію.

Більше про професію «адміністратор»

Ювелір Ювелір-закріпник, ювелір-монтувальник

Про складну, точну роботу ми недаремно говоримо – «ювелірна». Але ювелір не тільки майстер, наділений унікальними здібностями, а й художник. Професія ювеліра є однією з найдавніших і найсучасніших професій, тому що потреба в прикрасах існує постійно. Мета ювеліра — створювати вироби, які прикрашають людину; створювати дизайн, що скорочує виробничий процес, зробити його надійним і економічним.Над створенням прикрас працює ціла команда ювелірів різних спеціалізацій.
Найбільше користуються попитом монтувальники: вони обробляють і монтують вручну прості вироби. Також завжди потрібні закріпники, які закріплюють і обробляють камені для майбутніх прикрас.

Більше про професію «ювелір»

Взуттьовик Взуттьовик з ремонту та індивідуального пошиття взуття

Теплі зимові чоботи і легкі літні босоніжки, елегантні вечірні туфлі і зручні кросівки не тільки захищають наші ноги в будь-яку погоду і за будь-яких обставин – вони є засобом самовираження, формують стиль, доповнюють і підкреслюють обраний їх власником імідж.
Коли взуття псується, на допомогу приходять представники багатовікової, як і сама історія взуття, і завжди затребуваної професії взуттьовика.
Стати взуттьовиком-ремонтником не складно, але найдорожче цінується праця взуттьовиків, що займаються індивідуальним виготовленням взуття.

Більше про професію «взуттьовик»

f3

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped