Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3
f3

Виробниче навчання і практика

Виробниче навчання учнів Харківського вищого професійного училища сфери послуг здійснюється у 21-й навчальній майстерні, 1-й лабораторії, на виробничих дільницях підприємств м. Харкова та області.

Всі навчальні майстерні та перукарні училища оснащені сучасним обладнанням та інструментами, які постійно оновлюються.

Виробниче навчання учнів професії «Ювелір» в навчальних майстернях училища:

Виробниче навчання груп за професією «перукар (перукар-модельєр)» в навчальних перукарнях училища:

Виробниче навчання груп за професією «кравець» в навчальних майстернях училища:

Виробниче навчання груп за професією «візажист» в навчальних перукарнях училища:

Виробниче навчання груп за професією «манікюрник» в навчальних перукарнях училища:

Виробнича практика учнів здійснюється згідно з договорами про проходження виробничої практики між навчальним закладом та організаціями, підприємствами міста та області. Під час виробничого навчання та практики на підприємствах учні мають можливість ознайомитись з виробничим процесом, набути навичок роботи на сучасному обладнанні.

В період передвипускної виробничої практики ведеться підготовка до держаних кваліфікаційних атестацій. З метою визначення рівня професійної підготовки учнів проводяться поетапна та державна кваліфікаційна атестація, за наслідками якої учням присвоюється відповідна робітнича кваліфікація (розряд, клас). Під час атестації кожен учень виконує кваліфікаційну пробну роботу та письмову екзаменаційну роботу (або творчу роботу).

Училище уклало договори соціального партнерства між навчальним закладом і основними замовниками робітничих кадрів, у яких передбачена співпраця щодо замовлення на підготовку робітничих кадрів, виробнича практика та працевлаштування випускників училища.

Основними підприємствами-замовниками робітничих кадрів училища є: Асоціація ювелірів України (Харківське відділення), відкрите акціонерне товариство «Фабрика театрального реквізиту», приватне експериментально-виробниче підприємство «Лістель», товариство з обмеженою відповідальністю «Мангуст», приватне підприємство виробництво «Надія», Харківський ювелірний завод, Харківська ювелірна фабрика, товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Смарагд ЛТД», салон краси «Юлія», дизайн-студія «Лада», перукарня «Паж», салон краси «Nefertiti», товариство з обмеженою відповідальністю «Бізнес Інтернет-центр «Слобожанка», ательє «Оріон», «Шарм», «Карнавал», відкрите акціонерне товариство «Берізка-сервіс».

Під час виробничої практики учні отримують 50% заробітної плати. Інші 50% є додатковим джерелом фінансування училища. Кошти використовуються на підтримання матеріальної бази училища, закупівлю предметів і матеріалів, необхідних для забезпечення навчально-виробничого процесу в лабораторіях та майстернях виробничого навчання, належних умов праці та інші заходи.

Виробнича практика учнів професії «взуттьовик» на Харківському казенному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві (практику проходять учні з особливими потребами):

Виробнича практика учнів професії «кравець» на ТОВ «Мангуст»:

Виробнича практика учнів професії «кравець» на ФОП «Москаленко Вікторія Станіславівна»:

Виробнича практика учнів професій перукарського профілю («перукар», «манікюрник») у школі-студії краси і медичної естетики «Nefertiti»:

f3
f3
f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped