Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3
f3
f3

18 жовтня – Європейський День боротьби з торгівлею людьми

Європейський день протидії торгівлі людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, протизаконна торгівля людськими істотами в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці,  це сучасна форма рабства. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

В Харківському вищому професійно-технічному навчальному закладі в групах першого, другого та третього курсу були проведені виховні години до Європейський дня боротьби з торгівлею людьми. Редколегією  учнівських груп створені плакати та стіннівки до визначної дати.

Коментарі закриті.

Запрошуємо !
f3
f3
f3
f3   f3
f3
f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped