Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Спортивна робота

Фізкультурно-оздоровчий челендж «Я щоранку тримаю планку»

12.04.2024

До Всесвітнього дню здоров’я в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище сфери послуг» з 5 по 10 квітня серед дівчат 1 – 3 курсів проходив фізкультурно-оздоровчий челендж «Я щоранку тримаю планку».

Метою нашого заходу було пропагування здорового способу життя та збільшення рухливого режиму здобувачів освіти.

Наші дівчата взяли активну участь у заході та з задоволенням продемонстрували свої вміння, показали достатні силові здібності та фізичну підготовку.

 


Участь у челенджі «Креативна руханка»

14.03.2024

Участь у обласному фізкультурно-оздоровчому челенджі «Креативна руханка», який проводиться з метою популяризації здорового способу життя учасників освітнього процесу. В цьому заході взяли участь не тільки учні, а й викладачі та майстри виробничого навчання нашого освітнього закладу.

Весь учнівсько-педагогічний колектив училища, який брав участь у заході, отримав багато позитивних емоцій, великий заряд бадьорості та спортивної енергії.


 

Спортивний онлайн флешмоб «Здорова молодь − здорова нація»

22.02.2024

Згідно з планом проведення спортивних та спортивно масових заходів на 2023/2024 навчальний рік з 14 по 23 лютого 2024 року серед учнів 1−3 курсів Харківського вищого професійного училища сфери послуг триває спортивний онлайн флешмоб «Здорова молодь − здорова нація». Для участі у флешмобі учні створили відеоролики спортивної тематики, де вони, зокрема, демонструють виконання комплексу фізичних вправ, а на загал − пропагують здоровий спосіб життя.

Слід зазначити, що незважаючи на нелегкі часи, які випали на долю України, до участі у флешмобі долучилося близько 100 учнів закладу, а їхні позитив та працездатність при виконанні завдань вражає!

Висловлюємо щиру подяку всім учням за активну участь у заході.

Зичимо й надалі активно пропагувати здоровий спосіб життя та займатися спортом!

 


Спортивний онлайн-марафон «Я підтримую свою фізичну форму завдяки щоденним заняттям»

28.12.2023 – 12.01.2024

Зимові канікули – прекрасна пора для активного відпочинку та підтримання своєї фізичної форми.

Тому і в нашому навчальному закладі для підтримки здорового способу життя в позаурочний час та в період зимових канікул, серед учнів ДПТНЗ Харківське вище професійне училище сфери послуг з 28 грудня по 12 січня проходив спортивний онлайн-марафон «Я підтримую свою фізичну форму завдяки щоденним заняттям».

Основна мета заходу:

 • зниження психічного та розумового навантаження;
 • розвиток фізичних здібностей учнів;
 • збереження здоров’я;
 • прищеплення інтересу до занять фізкультурою та спортом.

 


Спортивний флешмоб

18-22.12.2023

З метою пропагування здорового способу життя, залучення більшої кількості учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом з 18 по 22 грудня в ДПТНЗ ХВПУСП відділенням фізичної культури було проведено спортивний онлайн-флешмоб на краще виконання комплексу фізичних  вправ «Спорт для всіх».

Сподіваємося, що всі учасники заходу отримали заряд бадьорості, покращили свої фізичні можливості, змістовно та цікаво провели час. Маємо надію, що проведення флешмобу «Спорт для всіх» в нашому навчальному закладі стане традиційним.

 


Спортивний челендж «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ»

05.12.2023

Напередодні Дня Збройних Сил України в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище сфери послуг» з 1 по 5 грудня 2023 року відбувся спортивний челендж «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ».

Захід проходив з метою:

 • виховання любові у підростаючого покоління до занять фізкультурою та спортом, розвивати руховий апарат та зміцнювати власне здоров’я;
 • сприяти патріотичному вихованню учнівської молоді, спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу та пробуджувати національну самосвідомість.

Здобувачі освіти нашого навчального закладу із задоволенням взяли участь в заході та вкотре продемонстрували гарний рівень спортивних вмінь, навичок та фізичної підготовленості.

 


 

Спортивний захід «День Здоров’я»

08.11.2023

Здоров’я – це найбільша цінність, це те, без чого людина не може бути щасливою. Саме тому з метою пропаганди здорового способу життя з 01.11.2023 року по 08.11.2023 року в ДПТНЗ ХВПУСП був організований і проведений спортивний захід «День здоров’я».

У зв’язку з воєнним станом у країні захід проходив в дистанційному онлайн-форматі в інтерактивній формі і складався з шести етапів:

 • 1 етап — онлайн-бесіда «Що ми знаємо про спорт».
 • 2 етап — тестування рухових здібностей.
 • 3 етап — ребус «У світі спортивних ігор».
 • 4 етап — руханка.
 • 5 етап — спортивна анаграма.
 • 6 етап — інтелектуальна гра «Олімпійські знавці».

Також на підтримку заходу, учні всіх навчальних груп першого курсу, намалювали спортивні плакати.

За активну участь у проведенні «Дня здоров’я» усі учні були нагороджені пам’ятними дипломами.

Завдяки цьому заходу учні нашого училища зрозуміли, що бути здоровим – вимога часу, яка має пряме відношення до Всесвітнього дня здоров’я. Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від  насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.

 


Виховний захід до Всесвітнього дня здорового харчування

17.10.2023

Всесвітній день здорового харчування відзначається 16 жовтня у більш ніж 50 країнах світу. Його основна мета – залучення уваги громадськості, учнів та студентів до проблем харчування в сучасному суспільстві. Саме тому викладачі відділення фізичного виховання разом з учнями групи 7-23 провели виховний захід «Здорове харчування», присвячений цьому дню.

Сьогодні говорити про здорове харчування модно не тільки в жіночому середовищі, але і в чоловічому. Все більше наших сучасників відходять від всіляких, ще недавно модних різноманітних дієт і звертають увагу на здорове харчування. Адже здорове харчування – це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але і любов, і повага до себе, це прагнення до здорового та довгого життя.

 


«Вітамінний марафон» до Всесвітнього Дня здорового харчування

16.10.2023

З 11 по 16 жовтня в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був проведений захід «Вітамінний марафон», присвячений Всесвітньому Дню здорового харчування. В ньому взяли участь учні та викладачі нашого освітнього закладу.

Мета заходу – залучення уваги учнів до проблем харчування в сучасному суспільстві.

Здорове правильне харчування – один з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів її здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо».

 


«Challenge Fest» в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг

28.09.2023

З нагоди проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг з 26 вересня по 3 жовтня 2023 року проходить челендж «Моя ранкова гімнастика».

Основна мета заходу – мотивувати учнівську молодь до занять спортом; навчити її вести здоровий спосіб життя, адже зараз як ніколи потрібно турбуватися про себе і своє самопочуття; навчити учнів взаємодопомозі.

Саме завдяки цьому виклику учні нашого училища показали, що вони із задоволенням виконують ранкову гімнастику, яку самостійно для себе розробили, під час якої заряджаються позитивом, гарним настроєм та енергією на цілий день.

 


Олімпійський урок «Швидше, вище, сильніше»

21.09.2023

20 вересня 2023 року в ДПТНЗ ХВПУСП для учнів першого курсу відділенням фізичної культури був проведений Олімпійський урок «Швидше, вище, сильніше».

Основна мета заходу – навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичної культурою та спортом.

Наприкінці уроку для закріплення пройденого матеріалу для учнів була організована вікторина «Олімпійські ігри в Давній Греції», завдяки якій здобувачі освіти нашого освітнього закладу змогли ще раз вдосконалити свої знання про історію олімпійського руху та олімпійські цінності.

 


Профілактична бесіда «Раціональне харчування – ключ до здоров’я людини»

18.09.2023

У рамках проведення Олімпійського тижня 18 вересня 2023 року з учнями нашого навчального закладу була проведена профілактична бесіда у форматі онлайн-презентації на тему «Раціональне харчування – ключ до здоров’я людини».

В цій бесіді ми ознайомили здобувачів освіти з основними правилами харчування, показали значення раціонального харчування для підтримування здорового способу життя та привели приклад розроблення індивідуальної програми харчової поведінки.

По закінченню бесіди було проведено підсумкове тестування учнів «Чи правильно ви харчуєтесь?».

 


Фізкультурно-оздоровчий челендж «Я можу так, а ти?»

11.09.2023

З нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні в ДПТНЗ ” ХВПУ СП ” з 4 по 10 вересня 2023 року для здобувачів освіти був проведений фізкультурно-оздоровчий челендж «Я можу так, а ти?».

Челендж проходив у рамках проведення   Олімпійського тижня «Здорова молодь – здорове майбутнє України».

Захід відбувся з метою сформувати в учнів вміння керувати життєво необхідними діями у різних умовах та виробити потребу в систематичних заняттях фізичними вправами, що є необхідним компонентом здорового життя.

Міцне здоров’я, загартованість та всебічна фізична підготовленість сприяють підвищенню продуктивності праці, попереджують захворювання, підвищують творчу активність здобувачів освіти, фізично розвинені та загартовані люди успішніше справляються зі своєю професійною роботою в будь-яких умовах, швидше опановують нові виробничі вміння та навички.

Завдяки цьому челенджу учні нашого освітнього закладу продемонстрували гарний рівень фізичної підготовленості, умінь та навичок.

 


Спортивний челендж до Всесвітнього дня здоров’я «Рух – заради здоров’я»

07.04.2023

7 квітня щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року.

З цієї нагоди в Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище сфери послуг» серед учнів був проведений спортивний челендж «Рух – заради здоров’я». Метою заходу було:

 • пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань;
 • зміцнення та покращення здоров’я учнів засобами фізичної культури;
 • популяризація різних видів фізичної активності серед учнівської молоді;
 • донесення до суспільства інформації про важливість і цінність здоров’я кожної людини і людства в цілому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру

Сьогодні учні Харківського вищого професійного училища сфери послуг взяли участь у заході «Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру». 💪🏓⚽️🥇🎾🏈⚾️🎽


Гра-квест до Всесвітнього дня настільного тенісу

06.04.2023
06 квітня 2023 року в Харківському вищому професійному училище сфери послуг до Всесвітнього дня настільного тенісу на уроці фізичної культури у групі 4-22 «Перукар. Манікюрник. Педикюрник» викладачем Шитєєвою Ольгою Володимирівною було проведено гру-квест «Настільний теніс».

Учні проходили випробування із різних тематичних розділів щодо відомостей про настільний теніс. Під кінець квесту було розгадано зашифроване слово.

Цей урок був проведений за допомогою цифрового інструменту Google Meet з застосуванням онлайн-сервісу LearningApps з інтерактивними вправами.

Детальніше переглянути квест можна за покликанням.


Гра-квест «Здоровий спосіб життя» до Всесвітнього дня здоров’я

04.04.2023

04 квітня 2023 року в Харківському вищому професійному училище сфери послуг до Всесвітнього дня здоров’я на уроці фізичної культури у групі 9-22 «Кравець» викладачем Шитєєвою Ольгою Володимирівною було проведено гру-квест «Здоровий спосіб життя».

Учні переходили від завдання до завдання по 8 сходинках: відповідали на запитання, розгадували ребуси, працювали з пазлами тощо. По завершенню квесту було розгадане кодове слово.

Цей урок був проведений за допомогою сервісу Google Meet із застосуванням інтерактивних вправ, розроблених в онлайн-сервісі LearningApps.

Детальніше квест «Здоровий спосіб життя», розроблений викладачем фізичної культури Шитєєвою Ольгою Володимирівною, переглянути можна за покликанням: https://learningapps.org/watch?v=potfyj48523


Відкритий виховний захід з фізичної культури викладача Шитєєвої Ольги Володимирівни

24.01.2023

24.01.2023 в рамках «Тижня предметів загальноосвітньої підготовки» у групі першого курсу 9-22 викладачем Шитєєвою Ольгою Володимирівною був проведений відкритий виховний захід з предмета «Фізична культура» у режимі онлайн. На ньому були присутні майстер групи, представники адміністрації і всі охочі. Учні взяли участь у спортивній вікторині «Що? Де? Коли?». Метою заходу було:

 • Пропаганда здорового способу життя.
 • Заохочувати до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
 • Виховувати дружній колектив, почуття колективізму, гордість за кращих спортсменів України.
 • Стимулювати спілкування і створення дружніх відносин на основі спільних інтересів і кругозір фізичної культури і спорту.
 • «Розпалити» спортивний азарт.

Вікторина супроводжувалася показом презентації, кожне питання до неї мало своїх авторів, серед яких були представники адміністрації і викладачі предметів загальноосвітньої підготовки. Це була чудова задумка Ольги Володимирівни. Учні були дуже активні і зацікавлені. Але захід також містив і практичну частину – гімнастику для втомлених очей. Наприкінці заходу були підбиті підсумки: команда «Знавці спорту» заробила 23 бали з 25-ти і отримала пам’ятний диплом.

 


Спортивний челендж «Ні дня без спорту»

22.12.2022

На підтримку здорового способу життя в позаурочний час та в період зимових канікул серед учнів нашого навчального закладу в грудні  місяці був проведений спортивний челендж «Ні дня без спорту».

Головна мета цього заходу:

 • залучення учнівської молоді до самостійних занять фізкультурою та спортом;
 • збереження здоров’я;
 • підтримка високого рівня фізичної та розумової працездатності;
 • проведення активного відпочинку.

 


Челендж «Підтримую свою фізичну форму завдяки щоденним заняттям»

11.11.2022

З 1 по 10 листопада в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище сфери послуг» з метою поглибити серед учнівської молоді поняття про те, що для людини головне – це здоров’я, був проведений челендж «Підтримую свою фізичну форму завдяки щоденним заняттям».

 


Лекція-бесіда до Всесвітнього дня здорового харчування

14.10.2022

Сьогодні, 14 жовтня 2022 року, напередодні Всесвітнього дня здорового харчування у ДПТНЗ ХВПУСП викладач фізичної культури Шитєєва Ольга Володимирівна провела лекцію-бесіду з учнями групи 9-21 з метою пропаганди здорового харчування та здорового способу життя серед учнівської молоді. Учасники заходу були ознайомленні з корисними порадами-тарілка здорового харчування, питний режим, фізична активність. Наприкінці заходу учні пройшли анкетування для визначення власного рівня здорового способу життя.

f3
f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped