Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Зустріч з фахівцями Обласної організації профспілки працівників ЖКХ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення «Трудове законодавство про права та пільги молоді при працевлаштуванні на перше робоче місце»

В рамка Тижня правових знань в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг 12 грудня 2018 року була організована зустріч учнів з фахівцями-юристами, тема якої «Трудове законодавство про права та пільги молоді при працевлаштуванні на перше робоче місце».

Для проведення заходу були запрошені представники Харківської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення: Алтухова Анна Андріївна – завідуюча відділом правової роботи,  Дубовик Вікторія Іванівна – завідуюча відділом організаційно-масової роботи.

Анна Андріївна звернула увагу присутніх на статтю 23 Загальної декларації прав людини, в якій сказано, що кожна людина має право на труд, на вільний вибір роботи, на справедливі і сприятливі умови праці та на захист від безробіття. Розповіла про захист трудових прав працівників профспілками, Головним управлінням Держпраці в Харківській області, управлінням соціального захисту населення, Пенсійним фондом України та іншими організаціями. Зокрема згадала про перевірки роботодавців, спрямовані на детінізацію зайнятості і прибутків населення, що почалися з 5 жовтня 2018 року. Також юрист розповіла про форми незадекларованої праці та небезпеку для працівників, яку вони приховують, що є актуальною проблемою.

Від Вікторії Іванівни, завідуючої відділом організаційно-масової роботи, учні дізналися про організацію роботи профспілок організацій, їх діяльність по захисту прав робітників.

Наприкінці зустрічі учні мали змогу поставити фахівцям питання щодо своєї майбутньої трудової діяльності.

Захід був організований адміністрацією училища і викладачем основ правових знань Дорофєєвим Олександром Степановичем.

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped