Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Національна
Національна

Виховна робота / Конкурси

13.03.2015

Звітний концерт художньої самодіяльності «Незалежна, вільна, творча – свята Україна!» в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

13 березня 2015 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбувся звітний концерт художньої самодіяльності «Незалежна, вільна, творча – свята Україна!» в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

В програмі концерту були:

 • виступи хорового колективу під керівництвом Коржавих Ірини Миколаївни;
 • виступи театру мод «Шарм» з різними колекціями одягу під керівництвом Шихайло Вікторії Анатоліївни;
 • виступи танцювального колективу з народними і сучасними танцями під керівництвом Шевченко Оксани Борисівни;
 • хорове читання і мовно-пластичний етюд під керівництвом Єфанової Анни Сергіївни;
 • постановка театру-студії «Дзеркало» під керівництвом Сьомака Олексія Анатолійовича;
 • сучасні пісні;
 • танці та жестові пісні у виконанні учнів з вадами слуху.

Журі відмітило щирість виконавців, їх творче натхнення і безсумнівний талант.

В цей же день члени журі оглянули виставку технічної і художньої творчості учнів училища. В ролі екскурсовода виступила вихователь гуртожитку Прилепа Віра Миколаївна.

Дякуємо всім учасникам концерту за прекрасні світлі почуття і позитивні емоції, а також усім, хто брав участь в організації, підготовці та проведенні цих заходів!

13-14.11.2014

Огляд-конкурс художньої самодіяльності під девізом «Училище має таланти»

Протягом 2-х днів, 13 і 14 листопада 2014 р., в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності під девізом «Училище має таланти». В огляді-конкурсі взяли участь усі навчальні групи 1-го курсу – більше 150 учнів.

Цікаві програми, красиві костюми, висока сценічна культура надавали учасникам впевненості і бажання виступати. Не було байдужих і серед глядачів. Кожен виступ підтримувався бурхливими оплесками, які створювали святкову атмосферу. Поряд з веселими були і серйозні постановки, які вимагали від учасників неабиякого драматичного таланту.

Усі програми, кожен номер був підготовлений самими учнями, керівники гуртків тільки допомагали його відпрацювати і поставити на певному рівні.

Особливими були виступи учнів з особливими потребами (вадами слуху). Хлопці й дівчата співали «жестові пісні», танцювали, демонстрували моделі одягу і робили гумористичні сценки.

Серед наших учнів багато талановитої молоді, яка буде готуватися до обласного огляду художньої самодіяльності, що відбудеться в березні 2015 р.

14.03.2014

Звітний концерт художньої самодіяльності «Дзвенять Кобзареві струни» в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності

14 березня 2014 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся звітний концерт художньої самодіяльності «Дзвенять Кобзареві струни» в рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності. Концерт був присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

В програмі концерту були:

 • виступи хорового колективу під керівництвом Коржавих Ірини Миколаївни;
 • виступи театру мод «Шарм» з різними колекціями одягу;
 • виступи танцювального колективу «Модерн» з народними і сучасними танцями;
 • виконання віршів Т.Г. Шевченка;
 • сучасні пісні і танці;
 • постановка театру-студії «Дзеркало».

Особливо глядачі перейнялись інсценуванням «Любов та доля Кобзаря» – виконавці були дуже щирі та виразні, постановка залишила відчуття світлого смутку.

Натхненно і творчо прозвучав виступ хорового колективу, пісні були пронизані теплом та любов’ю до України.

На концерті виступили з віршами Кобзаря учні групи 7-13 Агасян Луіза і Українець Катерина, які перед цим зайняли 2 та 3 місця в конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка.

В концерті взяли участь близько 100 учнів.

Журі відмітило щирість виконавців, їх творче натхнення і безсумнівний талант.

Дякуємо всім учасникам концерту за прекрасні світлі почуття і позитивні емоції, а також усім, хто брав участь у підготовці цього заходу!

Інсценізація «Любов і доля Кобзаря»:

Календар новин
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Архіви новин

f3

f3

f4

ped

ped

ped