Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенцій «Перукарське мистецтво» і «Технології моди» в ХВПУСП

14 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенцій «Перукарське мистецтво» і «Технології моди».

Адміністрація училища щиро привітала учасників конкурсу, почесних гостей, оргкомітет, журі, експертів. З вітальним словом до конкурсантів та гостей звернулися директор училища Матвійчук Лариса Іванівна і завідуюча лабораторією професійної підготовки НМЦ ПТО у Харківській області Назарець Зінаїда Олексіївна.

Також учасників конкурсу привітали голови журі Басова Ірина Іванівна – перукар-стиліст, керівник «BasovaStudio», Літвінова Тетяна Миколаївна – модельєр-конструктор.

Виступаючі зазначили, що проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» є важливим інструментом зростання престижу робітничих професій.

Професійну майстерність  конкурсантів оцінювало компетентне незалежне журі і експерти.

У І (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» за компетенцією «Перукарське мистецтво» перемогу здобув Плакса Микита – випускник ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», представниця Харківського вищого професійного училища сфери послуг учениця 2 курсу Костіна Анастасія посіла почесне 2 місце.

В конкурсі за компетенцією «Технології моди» перемогу здобув учень Харківського вищого професійного училища сфери послуг  Надьон Дмитро.

Вітаємо переможців і учасників конкурсу!

Переможець братиме участь у ІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE».

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped