Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Юридичний футбол

25.04.2019 Сектор ювенальної пробації м. Харкова філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області та соціально-психологічна служба училища продовжують впровадження розпочатої в жовтні Програми профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом».

Провідний інспектор Сектору ювенальної пробації Шляхтіна Яна Юріївна та майор внутрішньої служби старший інспектор СЮП м. Харкова Муртазіна Ганна Ільдарівна провели юридичну гру «Юридичний футбол».

Метою цікавого змагання було формування необхідних знань, вміння застосовувати правові знання для пояснення фактів повсякденного життя та вибору підлітками і молодими людьми-учасниками занять правослухняної моделі поведінки. Під час проведення юридичної гри учасники – учні групи 9-18 «Кравець» – розділились на дві команди. Учні обрали назву та девіз команд та завзято прийняли участь у цікавій грі, де мали можливість активно обмінюватись думками, відповідати на питання ведучої та сформувати своє ставлення та переконання щодо обговорюваних питань.

Роботу команд оцінювало журі. Перемогу отримали дві команди, тому що набрали однакову кількість балів.

Учні подякували гостям за цікавий захід та запросили їх  на нові зустрічі.

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

f3

f3

f3

f3

f4

ped

ped

ped