Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Педагогічна рада

5 грудня 2019 р. в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбулась чергова педагогічна рада, присвячена питанням навчання і виховання учнівської молоді, психологічному діагностуванню учнів 1-го курсу, результатам вхідного діагностування з предметів загальноосвітньої підготовки учнів I курсу, профорієнтаційній роботі.

Практичний психолог Вишневська Лариса Валентинівна та соціальний педагог Курганська Тетяна Юріївна влаштували педагогічне спілкування на тему «Характеристика прийнятого контингенту та шляхи формування колективу навчальної групи».

Заступник директора з навчально-методичної роботи Карпенко Маргарита Вікторівна та голова методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки Чупрініна Валентина Іванівна розповіли про результати вхідного діагностування з предметів загальноосвітньої підготовки учнів I курсу та обговорили з колективом освітні технології щодо ліквідації прогалин у знаннях.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Смоліна Надія Юріївна і старший майстер Абаніна Світлана Анатоліївна розповіли про стан викладання спецпредметів та виробничого навчання з професій «Манікюрник», «Педикюрник», «Візажист», «Адміністратор».

З доповіддю про стан виховної роботи та завдання педколективу щодо профілактики правопорушень, негативних явищ  серед учнів виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Щербакова Олена Вікторівна.

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped