Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3

f3
f3
f3

Міжнародний день миру

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру ­— день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню. В Україні День миру відзначають з 2002 року згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року.

Раніше, до 24.02.2022, для деяких з нас мир був повсякденною реальністю. На наших вулицях було затишно та  спокійно, учні ходили на заняття, люди жили звичайним мирним життям. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває зараз кровава боротьба з російськими загарбниками. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

ООН закликає всі країни світу зупинити військові дії та припинити проливати кров. Цей день для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.

Напередодні Міжнародного дню миру в училищі були проведені виховні години на тему «Про війну — в ім’я миру», також учні намалювали листівки на тему «Ми за мир!».

Дистанційна форма навчання не стала на заваді запланованих заходів. Всі класні керівники відповідально підготувались до бесіди, під час якої обговорили стан справ сьогодні в Україні та  визначились в особистій ролі кожного учня для досягнення скорішої Перемоги — відповідальне ставлення до навчання! Головне завдання для учнів училища сьогодні — отримати професію та разом відбудовувати свою рідну Україну.

Коментарі закриті.

f3
f3
f3 Скан-копії або фото документів для вступу відправляти на електронну пошту hvpu.sp.40@gmail.com
f3

Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків підписатися на телеграм-канал "ХВПУСП40"

https://t.me/hvpusp40

Він створений для спрощення комунікації між потенційними абітурієнтами, їхніми батьками та адміністрацією училища

f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped