Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Заходи до Дня захисників і захисниць України в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг

Традиційно в нашому навчальному закладі до Дня захисників і захисниць України проходять патріотичні заходи серед молоді. З метою популяризації патріотичного виховання серед учнівської молоді, осмислення себе як частинки великого українського народу та пробудження національної самосвідомості, дружби та взаємоповаги один до одного, а також перевірки фізичних здібностей серед учнів, в два етапи, 08 жовтня 2021 року на спортивній базі училища відбулися військово-спортивні змагання «Нашому роду – нема переводу» та 11 жовтня в актовій залі училища військово-патріотична вікторина на тему «Ми нащадки козацької слави».

Згідно з положенням змагань, учні нашого училища змагалися в таких дисциплінах:

Стрільба з пневматичної гвинтівки (юнаки)

  • 1 місце – Великий Артем, група 1-21
  • 2 місце – Сидоренко Гліб, група 18-21
  • 3 місце – Орджі Соломон, група 9-20

Стрільба з пневматичної гвинтівки (дівчата)

  • 1 місце – Євдокимова Варвара, гр. 9-20
  • 2 місце – Кузьменко Валерія, гр. 9-20
  • 3 місце – Гаркуша Анастасія, гр. 18-21

Стрибок у довжину з місця (дівчата)

  • 1 місце – Сологуб Олександра, гр.2-21
  • 2 місце – Кошелева Олеся, гр. 9-21
  • 3 місце – Інжирова Юліана, гр. 9-21

Стрибки через скакалку за 1 хв. (дівчата)

  • 1 місце – Кравченко Анастасія, гр. 2-21
  • 2 місце – Федорченко Діана, гр. 9-21
  • 3 місце – Мамедова Айтадж, гр. 4-21

Підтягування на гімнастичній перекладині (юнаки)

  • 1 місце – Сидоренко Гліб, гр.18-21
  • 2 місце – Великий Артем, гр. 1-21
  • 3 місце – Грушка Данило, гр. 1-21

Згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги (юнаки)

  • 1 місце – Великий Артем, гр. 1-21
  • 2 місце – Орджі Соломон, гр. 9-20
  • 3 місце – Сидоренко Гліб, гр. 18-21

Піднімання тулуба з положення упор лежачи на спині за 1 хв. (юнаки)

  • 1 місце – Великий Артем, гр.1-21
  • 2 місце – Тарайкін Денис, гр. 9-20
  • 3 місце – Орджі Соломон, гр.9-20

Піднімання тулуба з положення упор лежачи на спині за 1 хв. (дівчата)

  • 1 місце – Ткачова Діана, гр.1-21
  • 2 місце – Тарусіна Дарина, гр.1-21
  • 3 місце – Очеретенко Христина, гр. 2-21

Всі переможці заходу були нагороджені грамотами та солодкими призами.

 

Військово-спортивні змагання «Нашому роду-нема переводу»:

Військово-патріотична вікторина на тему «Ми нащадки козацької слави»:

Коментарі закриті.

f3
f3
f3
f3
f3

f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped