Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

День кар’єри

19 лютого в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був проведений профорієнтаційний захід «День кар’єри».

Гості – учні шести шкіл м. Харкова і Харківської області та усі бажаючі (більше 150 чоловік) – були запрошені до актової зали, де їх привітали заступники директора Карпенко Маргарита Вікторівна і Щербакова Олена Вікторівна. Після чого майстри виробничого навчання і викладачі розповіли присутнім про професії, яким навчають в училищі, супроводжуючи розповіді яскравими презентаціями.

Гості мали змогу на власні очі побачити результати навчання в училищі: був влаштований показ колекцій моделей одягу, виготовлених учнями професії «Кравець. Закрійник», організована виставка творчих робіт учнів-перукарів, ювелірів, кравців, продемонстровані майстер-класи з професій «Ювелір», «Взуттьовик», «Кравець».

Обов’язкової частиною будь-якого профорієнтаційного заходу є екскурсія по навчальному закладу: майбутні абітурієнти відвідали навчальні майстерні з професій «Кравець. Закрійник», «Взуттьовик», «Ювелір», «Перукар», «Манікюрник», «Візажист».

Для молодої людини дуже важливо вірно обрати свій життєвий шлях, зокрема, майбутню професію. Професії Харківського вищого професійного училища сфери послуг завжди затребувані роботодавцями, дозволяють займатися індивідуальною підприємницькою діяльністю і ні від кого не залежати, а також допоможуть втілити ваші найкреативніші мрії і розвити риси творчої особистості.

Усі бажаючі написали заяви про вступ на навчання до училища. Будемо раді вітати наших сьогоднішніх гостей в стінах училища як наших учнів!

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped