Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

День захисника України: 1000 років нашому війську

14 жовтня має довготривалу мілітарну історію: це день козацтва, Української повстанської армії, а з 14 жовтня 2014 року – офіційне державне свято – День захисника України!

Уже 6 років поспіль Україна відзначає головне свято для українських вояків і воячок 14 жовтня, на свято Покрови.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг нашого народу, зміцнення патріотичного духу майбутніх фахівців в училищі проводяться  патріотичні заходи.

10.10.2019 р. учні відвідали кімнату бойової слави училища, де ознайомились з фотовиставкою «Відповідь нескореного народу». 11.10.2019 р. для хлопців, які мешкають у  гуртожитку, була проведена виховна година. Учні ознайомились зі світлинами з місць ООС (АТО), Книгою пам’яті загиблих харків’ян, обговорили ці страшні події та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, висловили щирі слова подяки живим воїнам – «Пишаємося мужніми, сміливими, нескореними українськими захисниками, які демонструють високий патріотизм і самовідданість у боротьбі за цілісність і незалежність рідної землі».

Учні 2-го курсу намалювали листівки, присвячені Дню Козацтва та Дню Захисників України.

У всіх навчальних групах пройшли години спілкування «Українському роду нема переводу».

Всі разом вирішили в суботу взяти участь у заходах, присвячених Дню захисника України та Дню українського козацтва на площі Захисників України.

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped