Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Гурток Декоративно-прикладного мистецтва в дії: зустрічаємо Новий 2021 рік!

Гурток технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва у творчій праці: керівник Кохан Ганна Анатоліївна разом з учасниками гуртка продумали  і зробили новорічну фотозону. Заздалегідь закипіла робота. Учні своїми руками створювали іграшки в різних техніках; шили, в’язали ляльок,  працювали з папером, прикрашали ялинку тощо. Потім всі творчі роботи об’єднали в одну святкову новорічну тематику, створивши чудову, загадкову композицію.

Цей творчий проект прийшовся до душі викладачам, майстрам в/н, учням та співробітникам училища. Всі охоче фотографуються біля Новорічної ялинки, виставляють фото у соціальних мережах з хештегом ХВПУСП та побажанням всім  міцного здоров’я,  щастя, творчих успіхів та гарного настрою.

Побажання від гуртківців з Новим 2021 роком!

«З Новим роком! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаємо з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!»

Коментарі закриті.

f3
f3

f3
f3
f3 f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped