Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Вітаємо працівників училища зі святом весни!

6 березня 2020 р., напередодні першого свята весни, Харківське вище професійне училище сфери послуг привітало прекрасну половину своїх співробітників і учнів з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Учні виготовили святкові стіннівки та прикрасили ними хол училища. Усіх жінок привітали директор училища Матвійчук Лариса Іванівна, заступники Карпенко Маргарита Вікторівна, Смоліна Надія Юріївна і Щербакова Олена Володимирівна. З нагоди свята грамотами були нагороджені працівниці училища за вагомий внесок у створення іміджу закладу, невтомний творчий пошук, безмежну відданість професії, компетентність.

Не забули сьогодні і про чоловіків: за внесок у створення іміджу закладу, творчий підхід до дорученої справи, безмежну відданість професії, компетентність та з нагоди святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення (15 березня) були нагороджені представники сильної половини колективу.

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня! Нехай всі квіти для вас пахнуть, дарують свою ніжність і красу. Нехай цей весняний день тішить вас теплом, а чоловіки — увагою. Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця.

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

f3

f3

f3

f3

f4

ped

ped

ped