Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Вітаємо переможців і учасників Відбіркового туру XXIII Чемпіонату України СПУ «Перша столиця»!

19-20 лютого 2020 року в ХНАТОБі пройшов відбірковий тур XXIII Чемпіонату України СПУ «Перша столиця», учасники якого змагалися у перукарському мистецтві, макіяжі, моделюванні брів та нігтьовій естетиці.

Учні Харківського вищого професійного училища сфери послуг взяли участь у змаганнях та отримали наступні результати:

Макіяж:

  • Міщенко Вікторія (група 2-18) – 2 місце в номінації «New look» (категорія «юніори»);
  • Рисенко Ольга (група 2-18) – 3 місце в номінації «Креативний макіяж» (категорія «юніори»);
  • Василенко Марина (група 2-18) – 2 місце в номінації «Color Smoky Eyes» (категорія «майстри»);
  • Погореловська Анастасія (група 2-18) – 3 місце в номінації «Color Smoky Eyes» (категорія «майстри»);
  • Зосимова Тетяна (група 7-19) – 3 місце в номінації «New look» (категорія «юніори»);

Готували учнів до участі у конкурсі Чевалкова Наталія Вячеславівна і Шевченко Аліна Владиславівна.

Перукарське мистецтво:

  • Сасім Аліна (група 3-19) – 1 місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» (категорія «юніори»);
  • Буцька Юлія (група 2-18) – 2 місце в номінації «Весільна зачіска» (категорія «юніори»);
  • Требушков Катерина (група 4-19) – 2 місце в номінації «Стильне фарбування»;
  • Требушков Катерина (група 4-19) – 4 місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» (категорія «юніори»);
  • Дудкіна Олександра (курсова підготовка) – 5 місце в номінації «Коктейльна зачіска з елементами плетіння» (категорія «юніори»);
  • майстер в/н Безденежних Юлія Андріївна посіла 1 місце в номінації «Модна жіноча зачіска на довгому волоссі. 2 види робіт» в категорії «майстри».

Готували учнів до участі у конкурсі Шаповал Юлія Олександрівна і Безденежних Юлія Андріївна.

Училище було нагороджено дипломом «За кращу команду».

Також в конкурсах взяли участь Шморгун Ангеліна, Зінькова Ольга, Кузнецова Анастасія, Гузова Катерина, Косторна Анастасія.

Вітаємо переможців і учасників Чемпіонату!

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped