Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

18 квітня – Міжнародний день пам’яток і визначних місць

Міжнародний день пам’яток і визначних місць заснований згідно з рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО (липень 1983 року) з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць (International Council on Monuments and Sites; ІCOMOS). Діяльність цієї організації присвячена збереженню і охороні культурно-історичних місць в усьому світі. Рада оцінює об’єкти, які пропонуються країнами до Списку всесвітньої спадщини ООН.

В Україні в цей день встановлено День пам’яток історії та культури згідно з Указом Президента від 23 серпня 1999 року. У липні 2000 року набув чинності Закон «Про охорону культурної спадщини», який регулює правові, організаційні, соціальні та економічні стосунки у сфері охорони культурної спадщини з метою її збереження, використання об’єктів культурної спадщини в громадському житті, захисту традиційного характеру середовища в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь. Згідно з Законом, об’єкти культурної спадщини, що перебувають на території України, охороняються державою.

З нагоди цієї події в цей день в училищі проводиться День інформації зі здобувачами освіти 1 та 2 курсів в рамках якого вони знайомляться з презентацією, яка містить гіперпосилання на літературу з даної тематики, відеосюжетами, додатковою інформацією, статтями, іншими документами.

Корисні посилання:

Які об’єкти охороняє ЮНЕСКО в Україні? (Ukraїner)
https://youtu.be/QVM1y0OAzEA

Міжнародний день пам’яток та визначних місць (Суспільне Культура)
https://www.facebook.com/watch/?v=455010975725069

Культурна спадщина України. Cultural Heritage of Ukraine. (Міністерство Культури)
https://youtu.be/CSwjFMhz-GA

Коментарі закриті.

f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped