Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3

f3
f3
f3

Профорієнтаційна робота

День відкритих дверей в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг

21.02.2019 в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг в рамах тижня професій «Кравець» і «Закрійник» був проведений День відкритих дверей. Наше училище відвідали учні і вчителі з таких навчальних закладів:

  • Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” №8 Харківської міської ради Харківської області»;
  • Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №11» Харківської обласної ради;
  • Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №118 Харківської міської ради Харківської області.

На початку заходу гості зібралися в актовому залі училища, де ознайомились з виставкою творчих робіт учнів і моделей одягу. Потім присутніх привітала директор Матвійчук Лариса Іванівна та педагоги училища, які розповіли про професії, по яким ведеться підготовка в училищі, зокрема про професії швейного профілю.

І, як результат навчання, театром моди «Шарм» під керівництвом майстра виробничого навчання Жук Галини Василівни були продемонстровані колекції жіночого одягу «Під небом Парижу» і «Нова готика», виготовлені учнями старших курсів.

Також для гостей була влаштована екскурсія по навчальному закладу. Вони побували в навчальних майстернях різних професій, навчальних аудиторіях теоретичного навчання, ознайомились з умовами проживання в гуртожитку, з організацією позаурочної роботи: гуртками художньої самодіяльності та технічної творчості, предметними гуртками.

Деякі учні шкіл написали заяви про вступ до нашого навчального закладу. Ми будемо раді вітати усіх гостей в стінах училища як наших учнів!

Участь у ярмарку професій на базі ПДЮТ «Істок»

16.03.2017

У рамках тижня профорієнтації на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся ярмарок професій, на якому учні старших класів шкіл ознайомились з вищими і професійно-технічними навчальними закладами міста Харкова. Захід відвідали понад 400 учнів старших класів з різних шкіл.

Представники Харківського вищого професійного училища сфери послуг теж взяли участь у ярмарку: знайомили учнів з інформацією про училище, розповідали про переваги навчання саме в цьому навчальному закладі, про отримання в училищі таких сучасних, творчих та затребуваних професій, як «перукар», «візажист», «кравець, закрійник», «манікюрник», «ювелір» та ін. Усе це супроводжувалось проведенням майстер-класів з різних професій.

 День відкритих дверей

01.03.2017

Училище відвідали учні шкіл м. Харкова та Харківської області разом з батьками та друзями. Їх цікавили такі професії, як ювелір, візажист, адміністратор, манікюрник, перукар, кравець, закрійник.

Зустріч була організована в актовому залі училища. Гостям було запропоновано переглянути презентацію професій, ознайомитись з історією навчального закладу та досягненнями учнів і педагогів у фаховій діяльності.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Щербакова Олена Вікторівна ознайомила майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків з програмою навчально-виробничої діяльності, розповіли про особливості кожної професії.

Також гостей ознайомили з умовами проживання і побуту в гуртожитку, з організацією позаурочної роботи: гуртками художньої самодіяльності та технічної творчості, предметними гуртками.

Деякі учні шкіл написали заяви про вступ до нашого навчального закладу. Ми будемо раді вітати усіх гостей в стінах  училища як наших учнів!

Профорієнтація в школах міста Харкова

17.02.2017

Профорієнтаційна робота була проведена майстром в/н Бутенко Тетяною Анатоліївною в харківській гімназії №55 та Циркунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

День відкртитих дверей

03.02.2017

Згідно з планом профорієнтаційних заходів в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» 3 лютого 2017 р. був проведений День відкритих дверей. Гостям, які відвідали наш навчальний заклад, були показані навчальні кабінети, майстерні та вся інша інфраструктура, яка дозволяє проводити навчальний процес на високому рівні. Також був проведений майстрами в/н для усіх бажаючих майстер-клас, в якому з великим задоволенням взяли участь як дівчата, так і хлопці.

Профорієнтаційна робота з професії «Кравець, закрійник»

31.01.2017

Майстри в/н професій «Кравець» і «Закрійник» активно займаються профорієнтаційною роботою. Вони відвідали школи, які за ними закріплені, та орієнтували майбутніх випускників шкіл на отримання робітничих професій. Професія «Кравець, закрійник» сьогодні є однією з дефіцитних на ринку праці, тому учні, які оберуть її, будуть соціально захищеними, фінансово забезпеченими та успішними. Також педагоги училища довели до учнів переваги навчання в нашому закладі, якими є сучасні майстерні, висококваліфіковані майстри виробничого навчання, викладачі, затишний гуртожиток поряд з навчальним корпусом та організоване дозвілля.

Учні ЗОШ № 146, 150, 154 проявили інтерес та отримали запрошення на Дні відкритих дверей до училища.

Також в проведенні профорієнтаційної роботи беруть участь учні нашого навчального закладу:

Профорієнтаційна робота, проведена майстрами в/н з професії «Візажист»

грудень 2016 р.

Профорієнтаційну роботу в школах проводять майстри виробничого навчання з професії «Візажист». Свої двері привітно відкрила для проведення профорієнтаційної роботи ЗОШ № 129. Майстри в/н розповіли про професії, підготовка з яких здійснюється в Харківському ВПУ сфери послуг. Учні школи проявили інтерес та для них майстрами був проведений майстер-клас з професії «Візажист» на тему «Макіяж для випускного вечора».

Профорієнтаційна робота в Індустріальному районі м. Харкова

18 березня 2016 р. Харківське вище професійне училище сфери послуг взяло участь у тижні профорієнтації «Ярмарок професій», який відбувся у Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» (Індустріальний район м. Харкова). Навчальні заклади рекламували свої навчальні заклади. Захід відвідало близько 500 школярів району.

День відкритих дверей для учнів школи № 11

02.03.2016

2 березня 2016 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг був проведений День відкритих дверей для учнів школи-інтернату санаторного типу № 11.

Учні школи у супроводі двох вчителів завітали до нашого навчального закладу та одразу опинилися на поетапному кваліфікаційному екзамені груп закрійників 4 розряду, де мали змогу ознайомитись з професіями «кравець» і «закрійник». Спеціально для гостей був влаштований показ моделей, на якому наші учні продемонстрували колекції одягу, з якими брали участь у різних конкурсах фахової майстерності в Харкові та Києві.

Потім була влаштована екскурсія по нашому училищу, продемонстровані навчальні майстерні і аудиторії теоретичної підготовки. Учні ознайомились з професіями, по яких ведеться підготовка, гуртками художньої самодіяльності та технічної творчості, предметними гуртками.

Ми будемо раді вітати усіх гостей в нашому навчальному закладі!

День відкритих дверей в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг

11 лютого 2016 року в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг пройшов День відкритих дверей.

Наше училище відвідали учні шкіл м. Харкова та Харківської області разом з батьками та друзями. Їх цікавили такі професії, як ювелір, візажист, адміністратор, манікюрник, перукар, кравець, закрійник.

Зустріч була організована в актовому залі училища. Гостям було запропоновано переглянути презентацію професій, ознайомитись з історією навчального закладу та досягненнями учнів і педагогів у фаховій діяльності.

Директор Матвійчук Лариса Іванівна і заступник директора з навчально-виховної роботи Щербакова Олена Вікторівна ознайомили майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків з програмою навчально-виробничої діяльності, розповіли про особливості кожної професії.

Також гостей ознайомили з умовами проживання і побуту в гуртожитку, з організацією позаурочної роботи: гуртками художньої самодіяльності та технічної творчості, предметними гуртками.

Після зустрічі була проведена екскурсія по навчальному закладу та гуртожитку. Гості оглянули навчальні аудиторії, майстерні, перукарні, поспілкувались з майстрами виробничого і учнями училища. Потім відвідали гуртожиток, де ознайомились з умовами проживання.

Деякі учні шкіл написали заяви про вступ до нашого навчального закладу. Ми будемо раді вітати усіх гостей в стінах нашого училища як наших учнів!

Зустріч з учнями комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8

 20.10.2015

Учні з обмеженими можливостями приїхали в училище, щоб ближче познайомитись з професіями, яким вони можуть навчатися за станом здоров’я: взуттьовик, кравець, ювелір.

В актовому залі молоді продемонстрували презентацію училища, розповіли про наш навчальний заклад. Заступник директора з навчально-виховної роботи Чуйкова Катерина Михайлівна розкрила особливості кожної професії, розповіла про соціальні виплати, які отримують учні цієї категорії, познайомила з умовами проживання в гуртожитку, з проведенням дозвілля: заняттями в гуртках, художній самодіяльності.

Соціальний педагог Шляхтіна Яна Юріївна організувала екскурсію по училищу. Учні побачили навчально-виробничі майстерні кравців, закрійників, взуттьовиків, ювелірів, познайомились з майстрами виробничого навчання і учнями училища. Хлопці і дівчата побачили, як трудяться наші учні, з яким бажанням оволодівають обраними професіями.

Потім була екскурсія на постійно діючу виставку технічної творчості, де гості побачили цікаві вироби декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені нашими учнями.

На закінчення усі відвідувачі побували у гуртожитку, де познайомились з умовами проживання.

Зустріч пройшла цікаво і змістовно. Будемо раді бачити сьогоднішніх гостей нашими учнями в наступному навчальному році!

Профорієнтація в Кегичівці

16.10.2015

Профорієнтація по містах Харківської області — ця один з обов’язків нашого педагогічного колективу. Кожен місяць наше училище проводить 6-8 поїздок.

16.10.2015 соціальний педагог Шляхтіна Яна Юріївна здійснила поїздку в Кигичівку, де розповіла випускниками шкіл цього навчального року про професії, яким можна навчатися у Харківському вищому професійному училищі сфери послуг, продемонструвала вироби, виготовлені нашими випускниками.

Профорієнтаційна робота

квітень 2014 р.

Запорукою успішної роботи по виконанню плану набору учнів на 2014/2015 навчальний рік є чітко організована профорієнтаційна робота.

Педагогічний колектив училища протягом всього навчального року проводив виїзди в школи м. Харкова і Харківської області, проводив Дні відкритих дверей, брав участь у «Ярмарку професій», яка проводилась за ініціативою міського центру зайнятості та ін.

Як ніколи активно і організовано проводиться профорієнтаційна робота в цьому навчальному році члени учнівського парламенту. Вони виїжджали в свої школи і зустрічались з випускниками.

Профорієнтаційна робота постійно проводиться і на базі самого училища членами профорієнтаційної мобільної групи. З цією метою для відвідувачів організовуються екскурсії, проводяться презентації професій, а також бесіди з батьками, відвідувачів навчальних перукарень і салонів краси, учасників обласних семінарів і нарад, які проходили на базі ХВПУСП.

Участь у «Ярмарку професій»

10.04.2014

10 квітня 2014 року в Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» було проведено профорієнтаційний захід, в якому взяли участь учениці групи 7-13 (професія «візажист, манікюрник, адміністратор») Гусейнова Роміла і Пірожкова Діана, які провели для бажаючих майстер-клас з візажу та плетіння косичок. Бажаючих було чимало, деякі з них виявили бажання вступити на навчання до нашого навчального закладу.

Відповідальними за цей захід були практичний психолог Задорожна В.І. та вихователь гуртожитку Руденко А.А.

День відкритих дверей

18.03.2014

Абітурієнти разом з батьками приїхали в училище раніше призначеного часу. Це випускники Балаклійського, Велико-Бурлуцького районів, міст Лозової та Харкова. Вони приїхали з чітко поставленою задачею вступити на навчання саме в Харківське ВПУ сфери послуг. Їх цікавили такі професії, які ювелір, візажист, адміністратор, манікюрник, перукар, кравець.

Зустріч випускників шкіл міста Харкова і області була організована в актовому залі училища. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Нечіпор Світлана Володимирівна ознайомила учнів і батьків з програмою навчально-виробничої діяльності, розкрила особливості кожної професії, пояснила важливість і необхідність укладання тристоронніх договорів з метою працевлаштування учнів після закінчення училища.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Чуйкова Катерина Михайлівна ознайомила гостей з умовами проживання і побуту в гуртожитку, з організацією позаурочної роботи.

Після цього гостям було запропоновано переглянути презентацію професій, ознайомитись з історією навчального закладу за 67 років існування. Старші майстри Романченко Ірина Володимирівна і Долженко Наталія Вікторівна провели екскурсії по навчальному закладу. Гості оглянули навчальні аудиторії, майстерні, перукарні, були присутніми на заняттях візажної справи, виробничому навчанні, поспілкувались з майстрами виробничого навчання Бабак Ганною Олександрівною і Шевченко Тетяною Юріївною, з учнями училища. Потім відвідали гуртожиток, де ознайомились з умовами проживання.

Підсумок заходу позитивний: 12 випускників шкіл м. Харкова і області написали заяви про вступ до навчального закладу.

День відкритих дверей 18-03-2014

Участь у масовому профорієнтаційному заході «Сузір’я професій» в м.Чугуєві

18.02.2014

Профорієнтаційний захід «Сузір’я професій» 18.02.2014 р. пройшов дуже організовано за великої участі учнів випускних класів шкіл Чугуївського та Печенізького районів. Молодь сьогодні цікавлять сучасні, найбільш затребувані професії. І тому вони багато уваги приділяли нашому інформаційному куточку. Їх цікавили не тільки соціальні питання: стипендія, наявність гуртожитку, а також які матеріали та інструменти повинні мати майбутні фахівці з візажної справи  і манікюру, коли і які документи необхідно подати для вступу в училище. На всі поставлені випускниками питання дали вичерпну інформацію молоді фахівці училища майстер виробничого навчання Яровий В.О. і практичний психолог Задорожна В.І.

Участь у масовому профорієнтаційному заході «Сузір’я професій» в м.Первомайську

13.02.2014

Профорієнтаційний захід в місті Первомайську був по-справжньому масовим. На зустрічі були присутні учні і вчителі 13-ти загальноосвітніх середніх шкіл, 2-х гімназій, 3-х навчально-виховних комплексів – всього 875 учнів 9-10-11-х класів. На зустрічі з випускниками були представлені самі різні навчальні заклади – професійно-технічні училища, технікуми, інститути, академії, які намагались зацікавити молодь своїми професіями. Чимало учнів проявили інтерес до нашої виставки, де були представлені професії сфери послуг, яким навчають в нашому училищі. Хлопці цікавились більш чоловічими професіями: взуттьовик, ювелір; дівчат більше цікавили творчі професії індустрії краси, затребувані в молодіжному середовищі – перукар, манікюрник, педикюрник, кравець-закрійник, візажист.

Такі профорієнтаційні зустрічі дають можливість спілкуватися з великою кількістю молоді. Нас радує інтерес молоді до наших професій.

Участь у масовому профорієнтаційному заході «Сузір’я професій» в Шевченківському районі

11.02.2014

11.02.2014 спільно з обласним центром зайнятості вихователі Руденко Аліна Анатоліївна та Столбовська Ольга Іванівна прийняли участь в масовому профорієнтаційному заході «Сузір’я професій» в Шевченківському районі Харківської області. Були присутні учні із 10 шкіл (всього 259 учнів). Це випускники 9-11 класів. Вони з цікавістю слухали інформацію про училище, про професії сфери послуг, яким вчать в училищі. Більшість випускників зацікавились професіями «візажист», «перукар», «адміністратор», «ювелір», що користуються попитом серед молоді. Багатьох учнів зацікавили умови проживання в гуртожитку. Також професіями нашого училища цікавились і вчителі шкіл для подальшої профорієнтаційної роботи з учнями. Вихователі із задоволенням відповідали на всі питання, які цікавили дітей.

Зустріччю залишились задоволені усі. Подібні заходи будуть проводитись і надалі.

Профорієнтаційна робота сумісно з центром зайнятості_УО

Зустріч з випускниками шкіл м. Харкова та області

10.02.2014

10.02.2014 р. в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» була проведена зустріч з випускниками шкіл м. Харкова та області, які за інформацією на сайті училища відвідали наш заклад з метою вступити на навчання за професією «перукар». Організовано та проведено зустріч за допомогою соціального педагога Михайліченко М.І., яка провела бесіду, екскурсію до навчальних майстерень та в гуртожиток і розповіла про особливості училища та подачу документів.

В результаті проведеної роботи подали заяви на вступ: випускниця Андріївської ЗОШ Балаклійського району Приходько Тетяна та харків’янки –  Степаненко Ольга та Ланько Аліна.

Вважаємо, що для успішної та ефективної профорієнтаційної роботи такі зустрічі необхідно проводити  постійно.

f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped