Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Зустріч з кіберполіцією на тему «Безпека в інтернеті»

8 лютого 2024 року в Державному професійно- технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбулась зустріч здобувачів освіти з інспектором відділу рекрутингу та комунікацій Харківського управління кіберполіції – капітаном поліції Олександром Загуменним.

Під час заходу поліцейський розповів про будні кіберполіції, поділився корисними інсайтами, що поліпшують  кірбезпеку пересічних громадян в повсякденному житті.

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, різновидам шахрайства, підвищенню обізнаності з кібербезпеки, формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «БРАМА».

Проєкт має офіційний сайт та декілька окремих ініціатив: бот та канал «БРАМА» (основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування) https://t.me/+FVp2IctBvfBiODY6

Дякуємо за змістовну зустріч та професійні поради!

Коментарі закриті.

f3
f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped