Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

«За Україну, за волю її!» – виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України

День Збройних сил України – святковий день на честь ЗСУ, встановлений Постановою Верховної Ради України 1993 року, відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України».

Сьогодні в нашому освітньому закладі було проведено загальноучилищний виховний захід «За Україну, за волю її!», присвячений  Дню Збройних сил України, мета якого – виховання почуття гордості за свій народ, національної свідомості та патріотизму; сприяння формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації; надання можливості відчути особливу цінність миру і спокою у світі.

Захід  підготували учні та керівники групи 19-23, керівник гуртка Антонов Олександр Валентинович.

День Збройних сил України – це не лише день армії, а й день героїв, які стоять на захисті кожного українця.

Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни. Вони далеко від рідних, важко працюють та ризикують своїм здоров’ям та життям для того, щоб ми могли спокійно жити і працювати.

Слава кожному і кожній, хто зараз у бою! Дякуємо всім, хто допомагає захищати Україну від російської агресії! Завдяки Вам ми маємо можливість продовжувати жити у своїй рідній країні. Маємо можливість жити, любити, дихати. Немає такого слова, яке б могло описати всю ту вдячність, яку відчуває кожен українець. Нехай Вас оберігає Бог. Ми знаємо, що Ви повернетеся з перемогою, бо так вміють битися тільки українці, бо воля – то кожен з Вас. Дякуємо за ніч і за день вдома.

Слава Україні!

Героям Слава!


 

 

 

Учнями училища були створені стіннівки та плакати до дня Збройних  сил України:

Коментарі закриті.

f3
f3   f3
f3 f3 f3 f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped