Виставка літератури до Дня Української Державності

Ви можете ознайомитись з деякими з представлених книжок за цими покликаннями:

 

 

Декларація про державний суверенітет України. Історія прийняття, документи, свідчення [Текст] / Асоц. нар. депутатів України ; [ред.: Яків Зайко (відп. ред.) та ін.]. – Житомир : Рута, 2010. – 865, [16] с. : фот., табл.
Конституція України. Науково-практичний коментар [Текст] / редкол. В.Я. Тацій (голова редкол.), О.В. Петришин (відпр. секретар), Ю.Г. Барабаш та інш.; Нац. акад. прав. наук України – 2-ге вид., переробл. і допов. – Х.: Право, 2011. – 1128 с.
Українська державність : бібліогр. список [Текст] / упоряд. Ж.П. Копитко, Н.В. Козенюк ; ред.: О.М. Трубайчук ; Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) ; Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих. – Київ, 2022. – 15 с.
Національна ідентичність і громадянське суспільство [Текст] / Є.Бистрицький [та ін.] ; [відп. ред. Є.К. Бистрицький] ; [Нац. ун-т “Києво-Могилян. акад.”, Центр Європ. гуманітар. дослідж., Центр дослідж. єврей. історії та культури]. – Вид. 2-ге, допов. – Київ : Дух і Літера, 2018. – 62,  [1] с. – Бібліогр.: с. 447-458. –  ISBN978-966-378-595-0
Національні процеси в Україні: історія і сучасність. Документи і матеріали : довідник: у 2 ч. [Текст] / ред. В.Ф. Панібудьласка. – К. : Вища шк., 1997. – ISBN 5-11-004510-0
Піняжко Р.  Історія Держави Української /Піняжко Р. – Б.м.: 2017. – 142 с.

Джерело: History of Ukrainian State by Roman Piniazhko. URL: http://history-of-ukraine.com/ дата звернення: 27.07.2023)

Державні  символи  України :  бібліографічний  покажчик [Текст] /  Центральна  бібліотека  ім.
М.Л.   Кропивницького ;  укладачі  Н.Л.  Артемьєва,  І.В.  Письменна ;  ред.  Т.О.  Михайловська.  – Миколаїв, 2010. – 18 с.
Горєлов М.Є. Держава і цивілізація в історії України [Текст] / М.Є. Горєлов, О.П. Моця, О.О. Рафальський ; НАН України, Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І.Ф. Кураса, Ін-т археології. – Київ : ЕКО-ПРОДАКШН, 2009. – 879 с.
Українки в історії [Текст] / С. Андрусів [та ін.] ; ред.  В. Борисенко. – Київ : Либідь, 2004. – 326 с.: іл.
Шудря М.  Лицарі булави [Текст] : розповіді про укр. гетьманів / Микола Шудря. – Київ : Велес, 2015. – 236, [3] с.: іл.
Плохій С. Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності = The Gates of Europe: a History of Ukraine / Сергій Плохій ; [пер. з англ. Р. Клочка]. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. – 493, [2] c. : карти.

 

28 липня – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

28 липня українці святкують День Української Державності – вдруге за історію.

День Української Державності започаткували згідно з указом президента України Володимира Зеленського (від 24 серпня 2021 року) та святкуватимуть щороку, 28 липня. Дату вибрали невипадково: саме у цей день в Україні відзначають ще одне велике свято – День хрещення Русі.

День української державності – це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Вітаємо кожного українця – з його святом, з Днем української державності!

Україну любити щиро бажаємо!
З Богом долати усі негаразди,
Свою волю нікому не дати украсти.
Українську історію бережно знати,
Українськую гідність не дати топтати,
Прадідів-козаків тихо шанувати,
Мову, сім’ю, церкву свою захищати.
В Новий День народження нашої Неньки
Бажаємо щастя й достатку рідненькій!
Щоб усі її діти із цілого світу
Повернулись додому жити довіку.

Вашій увазі пропонується навчальний посібник «Творчість як фактор мотивації досягнень»

Шановні педагоги!

Громадська організація «Центр освітніх ініціатив «Толока» (сторінка на facebook https://www.facebook.com/toloka.edua/ («Center education initiative`s «Toloka») пропонує до вашої уваги навчальний посібник «Творчість як фактор мотивації досягнень» (авторський колектив: Сергеєва Л.М., Просіна О.В., Ілляхова М.В.).

Дане видання розраховано на педагогічних працівників закладів освіти та всіх охочих ознайомитися з широким спектром інноваційних практик у контексті освітнього та творчого поступу.

Видання підготовлено в електронному вигляді в рамках проєкту «Резиденція. «ГАРМОНІЯ.РОЗВИТОК.ВЗАЄМОДІЯ», який реалізувала ГО «Центр освітніх ініціатив» у межах проєкту ZMINA 2.0 «Субґранти для культурних проєктів» фонду ІЗОЛЯЦІЯ за фінансової підтримки ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ.

Зміст навчального посібника є виключно відповідальністю авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

У навчальному посібнику висвітлено як теоретичні засади проблеми творчості, так і практичні аспекти реалізації цієї важливої складової в освітній діяльності. Навчальний посібник не є рецептом для діяльності фахівців, він є пропозицією до спільних роздумів, спонукає до виявлення особистого ставлення до творчості як фактора мотивації досягнень.

Авторський колектив наголошує на важливості, в аспекті формування сучасного розуміння змісту явища «творчість як безмежний простір діяльності людини», співпраці й діалогу з читачами. Тому пропонує коментарі/ відгуки/ запитання розміщувати за покликанням: https://forms.gle/oYdeGom29qtDcH8i9

 
Завантажити навчальний посібник «Творчість як фактор мотивації досягнень»