Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...

Національна
Національна

Засідання методичної комісії класних керівників, майстрів в/н, вихователів на тему «Попередження та подолання конфліктів в учнівських колективах»

21 січня 2019 року в училищі пройшло засідання методичної комісії класних керівників, майстрів в/н, вихователів на тему «Попередження та подолання конфліктів в учнівських колективах». Окремо розглядалась проблема булінгу в освітньому середовищі, зокрема її психологічний аспект.

Для участі в роботі методичної комісії була запрошена викладач кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ Алексєєнко Наталія Володимирівна, яка підвищила рівень обізнаності педагогів училища з проблеми освітнього булінгу, розглянула причини виникнення агресивних проявів у дітей та їх наслідки,  надала інформацію про практичні методи виявлення постраждалих та булерів, розповіла про допомогу дітям, що потрапили в ситуацію булінгу.

Питанням профілактики усіх видів насильства в училищі приділяється велика увага. Соціально-психологічною службою училища, педагогами проводяться бесіди, тренінги з учнями з цього питання.

Методична комісія ухвалила рішення і надалі проводити роботу щодо профілактики насильства, оновити інформацію для батьків на сайті училища щодо відповідальності за доведений випадок булінгу та провести тренінг «Булінг стоп!» у всіх групах 1-го курсу.

Коментарі закриті.

f3

f3

Архіви новин

f3

f4

ped

ped

ped