Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3

f3
f3
f3

Олімпіади

Перемога  учениці Сегеди Надії в обласній олімпіаді з предмета  «Охорона праці»

1454923218_image00

15 березня 2018 року відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6» відбувся ІІ (обласний) етап олімпіади серед учнів ЗП(ПТ)О з предмета «Охорона праці».

В олімпіаді взяли участь 33 учні усіх ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.

Олімпіада проходила у 2 тури: 1 тур – тестування на комп’ютерах; 2 тур – письмова робота, що включала виконання 8 комплексних завдань ІІ, ІІІ і ІV рівня складності в обсязі діючої навчальної програми з предмета.

За попереднім підсумковим протоколом переможцем олімпіади стала учениця ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» групи 5-17 «Кравець» Сегеда Надія, яка отримала 128,5 балів зі 140 можливих. Готувала ученицю до участі в олімпіаді викладач вищої категорії Кулак Юлія Анатоліївна.

Вітаємо Сегеду Надію з перемогою!

2 місце учениці Бабак Марії в обласній олімпіаді з предмета «Охорона праці»

15 березня 2017 року згідно з наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в Харківському поліграфічному центрі ПТО відбувся ІІ етап (обласний) олімпіади серед учнів ПТНЗ з предмета «Охорона праці».

Олімпіада проходила у 2 тури: 1 тур – тестування на комп’ютерах; 2 – письмова робота, що включала виконання 7 комплексних завдань. В ній взяв участь 41 учень ПТНЗ м. Харкова та Харківської області.

Серед переможців олімпіади і учениця Харківського вищого професійного училища сфери послуг Бабак Марія (група 1-16 «Ювелір»), яка посіла 2 місце. Готувала ученицю до участі в олімпіаді викладач Кулак Юлія Анатоліївна.

Вітаємо Марію з перемогою!

Олімпіада з охорони праці серед учнів ХВПУСП

У Харківському вищому професійному училищі сфери послуг 25 лютого 2016 року відбулася училищна олімпіада з предмету «Охорона праці».

Учасників олімпіади привітала заступник директора з НВР Федорова Марина Михайлівна, яка побажала учням подальших успіхів у здобутті знань, а також члени журі — викладачі предмету Обод Катерина Тимофіївна, Канівець Тетяна Василівна.

Завдання олімпіади складалися з двох частин: тестування на комп’ютерах і письмові різнорівневі завдання, де учням було запропоновано представити презентацію свого майбутнього малого підприємства з дотриманням правил безпеки праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки та електробезпеки.

Підсумки олімпіади:

  • 1 місце: Близнюкова Віта, група 5-14 «кравець, закрійник»;
  • 2 місце: Меніна Олеся, група 5-15 «кравець, закрійник»;
  • 3 місце: Бажанова Альона, група 7-15 «візажист».

Вітаємо переможців олімпіади!

f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped