Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Національна
Національна

Навчально-виховний процес / Конкурси фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Кравець»

У Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів із професії «Кравець», який є першим етапом Всеукраїнського конкурсу серед учнів ПТНЗ.

Конкурс складався з теоретичного і практичного турів.

В перший день учасники відповіли на 60 тестових завдань на комп’ютерах для перевірки знань із предметів «Технологія виготовлення одягу», «Конструювання одягу», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Обладнання».

Практичний тур передбачав виготовлення дитячого костюму для відпочинку (куртка та брюки без підкладки) прямого вільного силуету, з бавовняної тканини 32-34-го розміру.

Під час оцінювання, окрім якості виконання роботи, враховувались зовнішній вигляд учасників, організація робочого місця, дотримання вимог з охорони праці, дотримання норм часу.

Результаті конкурсу такі:

 • 1 місце — Саєнко Катерина (група 12-15)
 • 2 місце — Близнюкова Віта (група 5-14)
 • 3 місце —Гапоненко Єлизавета (група 14-15) і Іванова Милана (група 9-14)

Саєнко Катерина буде представляти наше училище на обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «кравець», який відбудеться в березні.

Вітаємо переможців!

Участь учениці Гнеушевої Анни у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар» 

З 9 по 11 червня 2015 року на базі Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище» проходив III завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України з професії «Перукар». У конкурсі брали участь переможці II етапу конкурсу з 25-ти областей України.

Харківську область представляла учениця групи 3-14 Харківського вищого професійного училища сфери послуг Гнеушева Анна.

Конкурс проходив у 2 етапи. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів «Перукарська справа», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Основи санітарії та гігієни» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері. Практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар 2 класу» та передбачав виконання високої вечірньої зачіски відповідно до модних тенденцій.

Гнеушева Анна за результатами двох турів зайняла 5 місце і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня та цінним подарунком. Моделлю для виконання зачіски була також наша учениця Свистунова Тетяна.

Готували Анну до участі у конкурсі майстер виробничого навчання І категорії Сотнікова Роксана Владиславівна і старший викладач Хмеленко Світлана Федорівна.

Вітаємо Анну з подоланням цієї сходинки на шляху становлення професійної майстерності та бажаємо їй успіхів у подальшому навчанні!

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар» 

14 травня 2015 р. на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу. В конкурсі взяли участь 10 учнів ПТНЗ Харкова і області.

Конкурс передбачав 2 етапи: теоретичний і практичний. Спочатку учасники проходили тестування з теоретичних предметів на комп’ютерах, потім виконували практичну роботу відповідно до вимог рівня кваліфікації «перукар 2 класу» – високу вечірню зачіску відповідно до модних тенденцій.

Перше місце за результатами конкурсу посіла учениця нашого училища групи 3-14 з професії «Перукар» Гнеушева Анна. Підготували учасницю майстер виробничого навчання І категорії Сотнікова Роксана Владиславівна і старший викладач Хмеленко Світлана Федорівна.

Оцінювало конкурс журі під головуванням директора салону «Харківський цирульник», майстра-модельєра  Олега Миколайовича Масюкова. Журі конкурсу відмітило високий рівень практичної професійної підготовки нашої учасниці.

Вітаємо Гнеушеву Анну з перемогою в обласному конкурсі та бажаємо їй подальших успіхів!

Конкурс зачіски «Новорічна феєрія» серед учнів-перукарів

11 грудня 2014 р. в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг у рамках фестивалю професій перукарського профілю був проведений конкурс зачіски «Новорічна феєрія». В ньому взяли участь учні 1-го курсу професії «Перукар (перукар-модельєр)», які оволодівають основами обраної професії.

Учасниками були виконані зачіски з елементами укладки волосся гарячим способом на довгому волоссі з попереднім фарбуванням. Учнями були застосовані сучасні інструменти та техніки виконання елементів. Учні професії «візажист» допомогли конкурсантам виконати макіяж моделей.

В професії перукаря не існує дрібниць, тому оцінювалось усе: організація робочого місця, зовнішній вигляд учасника, актуальність і гармонійність поєднання зачіски з одягом і аксесуарами.

Створені учасниками конкурсу жіночні, вишукані образи ідеально підходять для зустрічі Нового 2015 року.

Результати конкурсу:

 • 1 місце – Бірбасова Дар’я, учениця групи 26-14;
 • 2 місце – Погуляйко Інна, учениця групи 26-14;
 • 3 місце – Зима Вероніка, учениця групи 2-14;
 • нагорода за створення тематичного образу – Гнеушева Анна, учениця групи 3-14;
 • нагорода за створення романтичного образу – Солонецька Евеліна, учениця групи 3-14;
 • нагорода за креативність у виконаній роботі – Шулєпова Анастасія, учениця групи 26-14.

Вітаємо переможців і учасників конкурсу з успішним подоланням першої сходинки на шляху до вершин фахової майстерності і бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні!

Конкурс фахової майстерності серед учнів першого курсу професії «кравець»

5 березня 2014 року в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг в рамках тижня професії «кравець, закрійник» відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів першого курсу професії «кравець». Напередодні свята 8 березня учні виготовляли традиційні сувенірні вироби – прихватки.
За виготовленням конкурсних робіт наглядало компетентне досвідчене журі. В першу чергу оцінювались правильність виконання прийомів операцій, додержання технічних умов, правильна організація робочого місця, додержання правил безпеки праці, акуратність, що особливо актуально на початкових етапах навчання професії. Також враховувалась раціональна організація роботи і швидкість її виконання.
Переможці конкурсу: 1 місце – Бакаленко Жаннета, 2 місце – Степанова Альона, 3 місце – Пуляєв Сергій.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець»

З 23.04.2013 по 26.04.2013 на базі Луганського вищого професійного училища сфери послуг відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець» (м. Луганськ). У ньому взяли участь 26 учасників зі всіх областей України, які перемогли в регіональному етапі конкурсу.
Конкурс проводився в два тури: виконання теоретичного завдання (тестування на ПК) зі спеціальних предметів, виконання практичного завдання (виготовлення жіночої сукні).
Від Харківської області у конкурсі взяла участь учениця групи 12-12 з професії «кравець, закрійник» ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Зміївська Інна, яка посіла ІІ місце і була нагороджена дипломом II ступеня. До участі у конкурсі ученицю підготувала старший майстер Долженко Наталія Вікторівна.

Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець»

6-7 березня 2013 р. на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу.
За умовами конкурсу учасники повинні були виконати теоретичне завдання (відповісти на питання тестів з теоретичних предметів) та виконати практичну роботу (виготовити жіночу сукню без рукавів з напіввовняної тканини). Перше місце зайняла учениця групи 12-12 з професії «Кравець» Зміївська Інна. Журі конкурсу відмітило високий рівень професійної підготовки нашої учасниці.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Кравець»

14-16 листопада 2012 р. на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Кравець».
Від Харківської області в цьому конкурсі взяла участь майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» Долженко Наталія Вікторівна, переможець обласного конкурсу фахової майстерності. За результатами двох турів конкурсу (тестування та виконання практичної роботи з виготовлення чоловічих штанів) Долженко Н. В. увійшла в першу десятку учасників.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар»

5-8 листопада 2012 р. в м. Чернігові відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар».
Майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» з професії «перукар» Матвійчук Юлія Михайлівна взяла участь у цьому конкурсі, посіла 2 місце і була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Учасники конкурсу і журі відмітили високий рівень підготовки Матвійчук Ю. М.

Обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець»

З 22 по 26 жовтня 2012 р. на базі Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва відбувся Обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Кравець», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу.
За умовами конкурсу учасники повинні були презентувати свою навчальну майстерню, відповісти на тестові питання з професії «Кравець», провести фрагмент уроку виробничого навчання (вступний інструктаж) та виконати практичну роботу (виготовити чоловічі штани).
Від ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» в цьому конкур-сі взяла участь майстер в/н Долженко Наталія Вікторівна, яка посіла І місце. Журі кон-курсу відмітило високу професійну і методичну підготовку нашої учасниці, її творчий підхід до проведення уроків і вміння знайти спільну мову з учнями.

Обласний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар»

11 жовтня 2012 року у ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання ПТНЗ з професії «Перукар», у якому взяли участь 7 майстрів в/н – переможців І-го етапу конкурсу.

На другому етапі учасники конкурсу проводили урок виробничого навчання з професії «перукар» (вступний інструктаж) у незнайомій аудиторії з теми «Мелірування волосся способом «Трикутник» та виконували практичне конкурсне завдання на своїх моделях –жіночу «Весільну зачіску».

Після підведення підсумків конкурсу та визначення переможців в актовій залі відбулося закриття конкурсу. На цьому концерті, окрім номерів художньої самодіяльності, глядачі змогли побачити роботи учасників конкурсу.

Переможцями другого етапу конкурсу стали:

 • 1 місце — Матвійчук Юлія Михайлівна, майстер в/н ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»;
 • 2 місце — Полякова Людмила Ігорівна, майстер в/н Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва;
 • 3 місце — Єрмолінська Лариса Юріївна, майстер в/н Центру професійно-технічної освіти № 4.

f3

Календар новин
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
« Січ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Архіви новин

f3

f4

ped

ped