17 лютого 2016 року у Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбулась державна кваліфікаційна атестація в групі 18-14 другого курсу з інтегрованої професії «Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття. Взуттьовик з ремонту взуття». Учні протягом 1,5 років навчались цієї завжди затребуваної професії під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання Клушиної Надії Григорівни і Маркової Людмили Андріївни та викладача спеціальних дисциплін Матвійчука Михайла Васильовича, і отримали 4-й кваліфікаційний розряд.
В групах взуттьовиків вчаться як хлопці, так і дівчата.
Для атестації учнями були виконані письмові екзаменаційні роботи та виготовлені різні моделі жіночих та чоловічих туфель, напівчеревиків, чобіт, капців. Роботи були акуратні, якісні, відповідали рівню кваліфікації випускників.
На «відмінно» закінчили навчання: Старухіна Марія, Роскоп Сергій, Яковлева Євгенія. Частина випускників планує продовжити навчання у вищих навчальних закладах.
Вітаємо випускників з успішним закінченням нашого навчального закладу і бажаємо їм успіхів у роботі та подальшому навчанні!