Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

21 вересня – Міжнародний день миру

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

У День Миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!

Напередодні Міжнародного дню миру в училищі були проведені виховні години на тему «Про війну – в ім’я миру», також учні намалювали листівки на тему «Ми за мир!».

Дистанційна форма навчання не стала на заваді запланованих заходів. Всі класні керівники відповідально підготувались до бесіди, під час якої обговорили стан справ сьогодні в Україні та  визначились в особистій ролі кожного учня для досягнення скорішої Перемоги — відповідальне ставлення до навчання! Головне завдання для учнів училища сьогодні — отримати професію та разом відбудовувати свою рідну Україну!!!

 

Коментарі закриті.

f3   f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped