Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3
f3

Толерантність – запорука людяності та мирного співіснування

Саме в ці дні листопада весь світ відзначає Міжнародний День толерантності – 16 листопада. Є чудова нагода приєднатися до цього свята та поговорити з учнями про терпимість, людяність і добро.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів активної життєвої позиції на єдиній електронній освітній платформі Google Клас, в онлайн-кабінеті практичного психолога здобувачам освіти було запропоноване практичне завдання «Людина починається з добра».

Здобувачі освіти пройшли унікальний тест на толерантність, адаптований під онлайн-опитування. Метою тестування була не тільки перевірка людяності та обізнаності, але й поповнення власної скарбнички знань. Також кожен учень малював емблему толерантності окремо, а ми об’єднали малюнки і створили спільну емблему толерантності нашого училища.

Наше практичне завдання спрямоване на розвиток адекватної самооцінки, вміння аналізувати, приймати рішення, вибирати правильну позицію; на виховання спостережливості, уважності до інших людей; здатності бачити та розуміти відмінність іншої людини від себе.

Ми впевнені: проявляти толерантність – це означає розуміти один одного, ставитися один до одного терпимо, щоб будувати мирне майбутнє.

 

Коментарі закриті.

f3   f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped