Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Національна
Національна

Семінар з охорони праці

25.04.2018р. З нагоди  Дня охорони праці, який у цьому році проходить під девізом «Захищене та здорове покоління» інженером з охорони праці Лєбєдєвою Г.І. проведено семінар.

Враховуючи той факт, що у середовищі молодих працівників виробничі ризики значно вищі через особливості їхнього способу життя та необачність, через що вони приймають не досить обдумані рішення, наслідком яких можуть бути небезпека їх здоров’ю та життю, а також загроза життю тих  хто їх оточує.

На семінарі було наголошено, що спільними зусиллями і завдяки комплексному підходу можна забезпечити організацію належних умов праці молодих працівників. Відомо, що витрати, які несе держава через виробничі травми та професійні захворювання молоді, у майбутньому стають значно більшими, ніж стосовно дорослих працівників. Адже виробнича травма, яку молода людина отримує на початку свого трудового життя, може призвести до довгострокових порушень її здоров`я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства та не скористається набутими під час навчання знаннями.

Були розглянуті питання, що стосуються сфери санітарного законодавства в межах гігієни праці. Зокрема обговорені питання стосовно важливості ретельного контролю з боку роботодавця в ході організації проведення медичних оглядів працівників певних категорій, та виконання поетапних дій згідно із Порядком затвердженим наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246, звертаючи увагу на повноту та якість проведення таких медичних оглядів лікувально-профілактичними закладами  з якими укладено договір.

В ході проведення семінару особливу увагу було приділено використанню незадекларованої праці та наслідкам для працівника та роботодавця від такої праці.

Було зазначено, що нелегальна робота призводить до нестабільності і невпевненості працівника в майбутньому. Зокрема зазначено, що особи, що влаштовуються на роботу неофіційно і вимушені працювати на умовах, запропонованих роботодавцем, не усвідомлюють негативних наслідків для себе у подальшому. Таким працівникам, як правило, не надаються законні вихідні дні, щорічні оплачувані відпустки, відпустки на навчання, не оплачуються лікарняні листи, включаючи по вагітності та пологах, по догляду за хворими дітьми, допомоги по безробіттю, не нараховуються пільгові пенсії, пенсії по інвалідності, не проводяться страхові виплати в разі настання нещасних випадків або професійних захворювань на виробництві, тощо.

Залишити відповідь

Календар новин
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архіви новин

f3

f3

f4

ped

ped

ped