Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Національна
Національна

Подорожуємо країною

27-28 жовтня відбулася екскурсія учнів Харківського вищого професійного училища сфери послуг старовинним і вічно молодим містом Львів. По прибуттю учні опинилися в величній будівлі львівського залізничного вокзалу, яка є пам’яткою архітектури початку ХХ століття. Протягом двох днів вони жили у центрі Львова – місці, де з’явились перші львівські готелі, ресторани, кафе, банки та фотоательє. В кількох кроках від хостелу знаходиться міська ратуша – самісінький центр міста.

Старі будинки, що тісняться між собою, показуючи дивовижні фасади, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом з чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття. Ніби ти повернувся у часі на сто-двісті років тому. Все дихає старовиною. Можна зустріти вуличних музикантів, молодих жінок, переодягнених в костюми старомодних дам, ковалів, сучасних персонажів. Дехто з них прямо посеред вулиці починає зачитувати фрагменти української поезії. Вражають дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, кафе та ресторани, що розкидані тут в неймовірній кількості. Все має свій неповторний настрій – від загадкових кавових «копалень» до таємничої «Криївки». Всі вони так і манять зайти та насолодитися їхньою атмосферою.

У ході екскурсії учні побачили більшість відомих пам’яток, відвідали оперний театр, Собор Святого Юра, Римсько-католицький кафедральний костел, пам’ятник І. Федорову, комплекс Успенської церкви.

У пішохідній екскурсії «Середньовічний Львів» дівчата насолоджувалися красою і величчю багатьох храмів, були ознайомлена з найбільш цікавими архітектурними об’єктами та історією їх формування. У програму входило відвідування Домініканського та Бернардинського соборів, площі Ринок, яка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Високий Замок – старий тінистий парк на горі, що височить над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух. Особливим місцем став Личаківський цвинтар – історико-культурний музей-заповідник, площею 40га.

Екскурсійна програма включала в себе інформацію про найбільш видатних особистостей, які проживали та працювали у Львові, це поети Іван Франко і Богдан-Ігор Антонич; історик Михайло Грушевський; режисери Лесь Курбас і Анджей Жулавські; архітектори Павло Римлянин, Амвросій Прихильний, Зигмунт Горголевський, Левинський Іван Іванович, Тадеуш Антоній Обмінський.

У вільний час дівчата відвідували магазини-майстерні з виготовлення шоколаду і шоколадних виробів, спеціалізовані магазини з продажу кави, сувенірні лавки.

Сподіваємося, що дана екскурсія дасть початок гарній традиції відвідувати дивовижні міста України учнями Харківського вищого професійного училища сфери послуг.

Залишити відповідь

f3

f3

f3

Календар новин
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Архіви новин

f3

f4

ped

ped

ped