Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Національна
Національна

Подорожуємо країною

27-28 жовтня відбулася екскурсія учнів Харківського вищого професійного училища сфери послуг старовинним і вічно молодим містом Львів. По прибуттю учні опинилися в величній будівлі львівського залізничного вокзалу, яка є пам’яткою архітектури початку ХХ століття. Протягом двох днів вони жили у центрі Львова – місці, де з’явились перші львівські готелі, ресторани, кафе, банки та фотоательє. В кількох кроках від хостелу знаходиться міська ратуша – самісінький центр міста.

Старі будинки, що тісняться між собою, показуючи дивовижні фасади, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом з чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття. Ніби ти повернувся у часі на сто-двісті років тому. Все дихає старовиною. Можна зустріти вуличних музикантів, молодих жінок, переодягнених в костюми старомодних дам, ковалів, сучасних персонажів. Дехто з них прямо посеред вулиці починає зачитувати фрагменти української поезії. Вражають дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, кафе та ресторани, що розкидані тут в неймовірній кількості. Все має свій неповторний настрій – від загадкових кавових «копалень» до таємничої «Криївки». Всі вони так і манять зайти та насолодитися їхньою атмосферою.

У ході екскурсії учні побачили більшість відомих пам’яток, відвідали оперний театр, Собор Святого Юра, Римсько-католицький кафедральний костел, пам’ятник І. Федорову, комплекс Успенської церкви.

У пішохідній екскурсії «Середньовічний Львів» дівчата насолоджувалися красою і величчю багатьох храмів, були ознайомлена з найбільш цікавими архітектурними об’єктами та історією їх формування. У програму входило відвідування Домініканського та Бернардинського соборів, площі Ринок, яка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Високий Замок – старий тінистий парк на горі, що височить над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух. Особливим місцем став Личаківський цвинтар – історико-культурний музей-заповідник, площею 40га.

Екскурсійна програма включала в себе інформацію про найбільш видатних особистостей, які проживали та працювали у Львові, це поети Іван Франко і Богдан-Ігор Антонич; історик Михайло Грушевський; режисери Лесь Курбас і Анджей Жулавські; архітектори Павло Римлянин, Амвросій Прихильний, Зигмунт Горголевський, Левинський Іван Іванович, Тадеуш Антоній Обмінський.

У вільний час дівчата відвідували магазини-майстерні з виготовлення шоколаду і шоколадних виробів, спеціалізовані магазини з продажу кави, сувенірні лавки.

Сподіваємося, що дана екскурсія дасть початок гарній традиції відвідувати дивовижні міста України учнями Харківського вищого професійного училища сфери послуг.

Напишіть відгук

Календар новин
Листопад 2018
П В С Ч П С Н
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Архіви новин

f3

f4

ped

ped

ped