Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...

Національна
Національна

Новорічне шоу «Міс Снігуронька 2018»

Новий Рік – найбільш довгоочікуване свято. Щороку ми відзначаємо його весело та цікаво. В цьому році святковий новорічний концерт був організований у формі шоу-програми «Міс Снігуронька 2019».

Актовий зал був святково оздоблений під керівництвом керівника гуртка художнього оформлення Кохан Ганни Анатоліївни вітальними новорічними листівками, сніжинками та ялинкою з прикрасами. На початку концерту колектив училища та учнів привітала директор Матвійчук Лариса Іванівна.

Концерт був організований у вигляді конкурсу серед претенденток на звання «Міс Снігуронька 2019», який включав у себе дефіле у костюмах, виступи з підготовленою візиткою та кліпом-пародією. Виступи учасниць чергувалися з номерами художньої самодіяльності, підготовленими під керівництвом  Антонова Олександра Валентиновича, Рукавішнікової Катерини Олександрівни та Чередник Вікторії Ігорівни. Звучали теплі новорічні побажання, пісні, вірші, представив свої номери танцювальний колектив.

Гості від щирого серця аплодували виконавцям і учасницям конкурсу, кожна з яких чимось виділялась серед інших, в чомусь була найкращою. Тому журі конкурсу визначило переможниць у кількох номінаціях:

  • «Міс Фантазія» – Юрченко Анастасія (група 18-18 «взуттьовик»);
  • «Міс Екстравагантність» – Моспанік Діана (група 18-18 «взуттьовик»);
  • «Міс Гламур» – Погорєлова Еліна (група 9-18 «кравець»);
  • «Міс Креативність» ­– Зінькова Ольга (група 4-18 «перукар, манікюрник, педикюрник»);
  • «Міс Чарівність» – Комар Галина (група 6-18 «кравець»);
  • «Міс Талант» – Багінська Марія (група 1-18 «ювелір»);
  • «Міс Грація» – Сазонова Дарина (група 7-18 «манікюрник, візажист, адміністратор»).

Переможницею ж конкурсу, яка отримала Гран-Прі і звання «Міс Снігуронька 2019», стала Соболєва Інна – учениця групи 5-18 «кравець».

Вітаємо переможців конкурсу, учасників концерту, учнів та працівників училища з Новорічними святами та бажаємо усього найкращого в Новому 2019 році!

Коментарі закриті.

f3

f3

Архіви новин

f3

f4

ped

ped

ped