Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Національна
Національна

Інформація про училище / Досягнення

Основні здобутки ДПТНЗ «Харківське вище професійне
 училище сфери послуг» у 2015/2016 н. р.

Учень групи 18-14 «Взуттьовик» Роскоп Сергій зайняв 3 місце на Чемпіонаті Світу зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху (6 серпня 2015 року, США,  Нью-Йорк, Рочестер (Rochester, New-York, USA). Також Роскоп Сергій здобув дві перемоги на Чемпіонаті України серед спортсменів з вадами слуху: 1 місце на дистанції «Ч-21 спринт» і перше місце на дистанції «Ч-21 естафета». (16-20 вересня 2015 р. у м. Полтава)

ХВПУСП взяло участь у Великому Слобожанському ярмарку, який відбувся на території презентаційно-виставкового комплексу «Радмир-експохолл» (5 вересня 2015 р.). Усі кошти, виручені від надання послуг відвідувачам виставки та продажу готових учнівських виробів, були використані для допомоги пораненим харківського воєнного госпіталю.

Перемога учениці 2-го курсу Офій Анни у національному конкурсі дитячих перукарів «Kinder Mix» в рамках виставки краси «Radmir-beauty» (5 вересня 2015 р.).

Участь учнів групи 10-14 з вадами слуху у гала-концерт 20-го традиційного фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями «Натхнення», організованому Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківським міським центром дозвілля молоді: з жестовою піснею виступили Анастасія Запольська і Крістіна Ріяко у супроводі хореографічного колективу «StarLight» (9 жовтня 2015 р.).

Участь педпрацівників і учнів з професій «Перукар» і «Візажист» у відбірковому турі Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу і нігтьової естетики «Перша столиця» (29-31 жовтня 2015 р.):

 • майстер в/н Данілова Наталія Олександрівна: 3 місце в номінації «Весільний макіяж», категорія «майстри»;
 • учениця Зионг Тху Тхао (група 8-15): 1 місце в номінації «Весільний макіяж», категорія «юніори»;
 • учениця Азаренко Анастасія (група 7-14): 2 місце в номінації «Весільний макіяж», категорія «юніори»;
 • учениця Глазунова Альона (група 2-14): 2 місце в номінації «Весільний макіяж», категорія «юніори»;
 • учениця Офій Анна (група 3-14): гран-прі в номінації «Весільна зачіска», категорія «юніори»;
 • учениця Офій Анна (група 3-14): 1 місце в номінації «Модна жіноча укладка «Хвилі і кучері»;
 • учениця Вєтрова Таісія (група 2-15): 2 місце в номінації «Модна жіноча укладка «Хвилі і кучері».

У Харківському вищому професійному училищі сфери послуг пройшло заняття обласної школи педагогічного досвіду для викладачів предметів правового спрямування на тему «Форми та методи при вивченні предметів правового спрямування», під час якого  досвідом своєї практичної роботи поділився викладач вищої категорії Дорофєєв Олександр Степанович (10 листопада 2015 р.).

Участь учнів групи 2-15 «Перукар, візажист» під керівництвом викладача Хмеленко Світлани Федорівни у щорічному Фестивалі перукарського мистецтва серед студентів навчальних закладів з перукарського мистецтва «Снігова королева estel»: 1 місце посіла учениця Вєтрова Таїсія, спеціальну нагороду отримала Страхова Юлія (13 листопада 2015 р.).

Участь у фестивалі «Ми – майбутнє України» для учнів ПТНЗ Харкова і Харківської області, який пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії: ХВПУСП  представило нову колекцію легкого вбрання, виготовлену учнями групи 13-15 «кравець, закрійник» під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання першої категорії Шопіної Тетяни Павлівни та за допомогою молодого майстра Жук Галини Василівни, яка посіла 2-е місце. (3 грудня 2015 р.).

Участь у конкурсі між ПТНЗ швейного профілю України «Нелегкий прорив легкої промисловості України» в рамках проекту, організованого Національним галузевим партнерством у легкій промисловості «Fashion Globus Ukraine» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України в м. Києві. ХВПУСП представило дві колекції: «Енергія стилю», створена під керівництвом майстра в/н І категорії Шопіної Тетяни Павлівни, яка посіла 3 місце у номінації «Сучасні колекції чоловічого одягу»; та «Фактура», створена під керівництвом майстра в/н Жук Галини Василівни — учасник конкурсу в номінації «Сучасні колекції жіночого одягу. Верхній одяг» (26-27 лютого 2016 р.).

Участь учнів ХВПУСП у особистісно-командній першості Московського району м. Харкова по стрільбі з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді ПТНЗ району, присвяченій Міжнародному жіночому дню. Наша команда посіла 3 місце в особистісно-командній першості і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня, учасниця команда Ольга Кіяшко посіла 2 місце і була нагороджена дипломом ІІ ступеню. (29 лютого 2016 р.)

Участь у Весняному Кубку Харкова з перукарського мистецтва, макіяжу і флористики (25-27 лютого 2016 р.):

 • Михайлюк Христина Володимирівна, майстер в/н, посіла 1 місце у номінації «Барбер шоп»;
 • Старікова Тетяна, учениця групи 2-15, посіла 3 місце у номінації «Жіночий модний образ».

Участь майстра в/н Михайлюк Христини Володимирівни у  Відкритому Сумському Регіональному Чемпіонаті з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу: вона посіла 2 місце у номінації «Авторська жіноча зачіска на короткому волоссі» (категорія «майстри») (28 лютого 2016 р.).

Перемога учениці групи 12-15 Саєнко Катерини у 2-му (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу серед учнів ПТНЗ із професії «Кравець» (17 березня 2016 р.).

Участь майстра в/н з професії «Перукар» Михайлюк Христини Володимирівни у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування і декорування вій, який пройшов в місті Києві в рамках виставки Estet Beauty Expo: Христина Володимирівна посіла 3-є місце у номінації «Авторська жіноча салонна стрижка та укладка (1 вид робіт)» в категорії «майстри» (23-25 березня 2016 р.).

Участь театру мод «Шарм» під керівництвом Шихайло Вікторії Анатоліївни у фестивалі молодіжної студентської моди «Весняні ластівки», який пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії. ХВПУСП представило три колекції одягу: «Енергія стилю» — верхній чоловічий та жіночий одяг, створений учнями груп 13-15 і 14-15 «Закрійник» під керівництвом майстрів в/н Шопіної Тетяни Павлівни та Жук Галини Василівни; «Акварельна весна» — жіночі демісезонні плащі, створені учнями групи 12-15 «Закрійник» під керівництвом майстра в/н Мельник Галини Миколаївни; «Квітуча сакура» — жіночі легкі сукні, створені майстрами в/н швейного профілю. (25 березня 2016 р.)

Допомога учасникам II-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокального шоу «Голос Radmira – діти» у підготовці макіяжу та зачісок учасниць (27 березня 2016 р.).

ХВПУСП отримало Гран-прі у щорічному обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів Харківської області, який пройшов під девізом «Народжені вільними!»  (наказ ДНО ХОДА від 27.05.2016 р.)

ХВПУСП зайняло 3 місце у щорічному обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів Харківської області (наказ ДНО ХОДА від 2 червня 2016 р.). Найвищу оцінку журі отримали: гурток «Художньої та декоративно-прикладної творчості» (керівник Панченко Анастасія Вікторівна), гурток «Закрійник» (керівник Жук Галина Василівна).

Участь 9-ти учнів під керівництвом керівника фізичного виховання Дубініна Євгена Володимировича у змаганнях з плавання в рамках обласної спартакіади «Спорт протягом життя»: команда училища посіла 5 місце (7 квітня 2016 р.).

Перемога майстра в/н з професії «Перукар» Данилової Наталії Олександрівни у конкурсі з перукарського мистецтва «Молоді таланти України», який проходив  в м. Дніпропетровську: Наталія Олександрівна посіла 1 місце в номінації «Чоловічий модний образ. Full Fashion Look» (14-15 квітня 2016 р.).

Участь у «Фестивалі прикладних професій», який був організований Центром гендерної культури і відбувся у торгівельно-розважальному центрі «Караван»:  училище представило профорієнтаційні матеріали, учні взяли участь у демонстрації моделей одягу з колекціями «Glamorous Shine» і «Ми – майбутнє України». (22-23 квітня 2016 р.)

2 місце учениці групи 2-15 «Перукар» Старікової Тетяни у конкурсі креативного фарбування волосся V-го Всеукраїнського Чемпіонату з колористики «Estel Color».

Нагородження училища дипломом Харківського національного університету міського господарства ім. А.М. Бекетова за створення образів учасницям конкурсу «Пробудження краси. Міс Університет – 2016» (квітень 2016 р.).

Учень групи 1-15 «Ювелір» Харьковщенко Михайло посів 1 місце в І-му етапі конкурсу «Молода людина року» в номінації «Фізична культура та спорт» (квітень 2016 р.)

Перемога у обласній виставці-огляді інформаційно-методичного забезпечення предмета «Охорона праці» серед викладачів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області викладача-методиста Обод Катерини Тимофіївни (12 травня 2016 р.).

Перемога роботи викладача-методиста Нечіпор Світлани Володимирівни у конкурсі  методичних розробок розгорнутого плану проведення лабораторно-практичної роботи з інструкційно-технологічною картою за темою навчальної програми із професії «Кравець» 3-го розряду (наказ НМЦ ПТО від 15.06.2016).

Участь театру мод «Шарм» під керівництвом Шихайло Вікторії Анатоліївни у відкритому святі дитячо-юнацьких театрів мод, модельних агенцій та театральних колективів «Слобожаночка», який проходив на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». ХВПУСП представило демонстрацію двох колекцій одягу: «Glamorous Shine» – виготовлена учнями групи 14-15 під керівництвом майстрів в/н Жук Галини Василівна і Тузко Марії Михайлівни; «Ми – майбутнє України» –виготовлена майстрами в/н і учнями груп швейного профілю. Театр мод «Шарм» посів у почесне 2-е місце, а також був нагороджений дипломом у номінації «Майстерність виконання». (19 травня 2016 р.)

Участь команди ХВПУСП під керівництвом керівника фізичного виховання Дубініна Євгена Володимировича у щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області зі спортивного туризму: команда училища посіла 5 місце (19 травня 2016 р.).

4 місце учениці групи 12-15 Саєнко Катерини у ІІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України з професії «Кравець», яких проходив на базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка». Учениця була нагороджена дипломом ІІІ-го ступеню, готувала ученицю до участі у конкурсі досвідчений майстер в/н Мельник Галина Миколаївна (26 травня 2016 р.)

Участь учнів та майстрів в/н училища у Чемпіонаті з перукарського мистецтва, макіяжу і нарощуванню вій в рамках виставки-продажу професійної косметики та обладнання Beauty Fest Poltava (28-29 травня 2016 р.):

 • Данілов В’ячеслав, учень групи 2-15 «перукар, візажист», посів 1 місце в номінації «Colorful» – жіноче фарбування та стрижка на короткому волоссі, категорія «учень», та 3 місце в номінації «Undercut» – чоловіча салонна зачіска, категорія «учень»;
 • Шевченко Катерина, учениця групи 2-15 «перукар, візажист», посіла 1 місце в номінації «Undercut» – чоловіча салонна зачіска, категорія «учень», та 2 місце в номінації «Bride Look» – весільна зачіска, категорія «учень»;
 • Данилова Наталія Олександрівна, майстер виробничого навчання, посіла 2 місце в номінації «Bride Look» – весільний макіяж, категорія «майстер».

Основні здобутки ДПТНЗ «Харківське вище професійне
училище сфери послуг» у 2014/2015 н. р.

Протягом 2014-2015 рр. учні та педпрацівники училища стали дипломантами та переможцями таких конкурсів:

— 23-25 жовтня 2015 р. в Радмір Експохолі участь учнів-візажистів у виставці «Салон краси».

— 28 жовтня 2014 р. в Харкові під патронатом Харківського міського союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) відбувся відкритий міський турнір по дзюдо. Коніщук Олексій (1994 р.н.)  переміг у ваговій категорії 76 кг серед спортсменів з вадами слуху;

— участь у конкурсі професійної майстерності «Кубок України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу – 2015» 26-28 лютого 2015 р.:

в номінації «Весільний макіяж», категорія «учні»:

 • 1 місце: Азаренко Анастасія, група 8-14;
 • 2 місце: Саргсян Неліне, група 8-14;
 • 3 місце: Дружиніна Ірина, група 2-13;

в номінації «Весільний макіяж», основна категорія:

 • 4 місце: Данилова Наталія Олександрівна, майстер в / н професії «візажист».

— Участь у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощуванню та декоруванню вій в рамках  виставки «ESTET BEAUTY EXPO 2015» з 11 по 13 березня 2015 р. у м. Києві:

 • Данілова Наталія Олександрівна — 1 місце в номінації «Весільний макіяж»;
 • Гнеушева Анна — 3 місце в номінації «Стильні кучері»;

— 1-е місце у щорічній виставці-огляді інформаційно-методичного забезпечення предмета «Охорона праці» серед викладачів професійно-технічних навчальних закладів зайняла методична розробка Обод Катерини Тимофіївни «Поняття електрики та її вплив на організм людини» (19.03.2015);

— Перемога (Гран-прі) в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Незалежна, вільна, творча – свята Україна» (березень 2014 р.);

— Участь у щорічному обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області;

— Участь у фестивалі студентської моди «Весняні ластівки – 2015» в Українській інженерно-педагогічній академії з колекціями одягу (виготовлеими майстрами в/н Шаровкіною В.А., Мельник Г.М. та учнями груп закрійників 12-14 і 13-14 під керівництвом старшого майстра Романченко І.В. (25.03.2015);

— 16-17 квітня 2015 р. – участь у виставці «Салон краси весна 2015»;

— 23 квітня 2015 року у м. Суми відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях по групі Ч-21А. Роскоп Сергій здобув ІІ місце переможцем і здобув золоту медаль та був нагороджений дипломом за І місце від Міністерства молоді та спорту України і Федерації;

 — 9 травня 2015 р.  у м. Суми відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на надкоротких дистанціях. Роскоп Сергій став переможцем і здобув золоту медаль та був нагороджений дипломом за І місце по групі Ч-21А від Міністерства молоді та спорту України і Федерації спортивного орієнтування України (ФСОУ);

— Роскоп Сергій — переможець І етапу міського конкурсу «Молода людина року» у номінації «Учні професійно-технічних навчальних закладів»;

 — 14 травня 2015 р. на базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»  відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу; Гнеушева Анну стала переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2014/2015 н.р. з професії «Перукар» ;

— 14 травня 2015 р. —  участь у обласному конкурсі «Учень року 2015»  Кудінової Анастасії Валеріївни, учениці групи 2-14 професії «Перукар (перукар-модельєр), візажист»;

 — 9-11 червня 2015 р. — участь учениці Гнеушевої Анни у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар», за результатами двох турів зайняла 5 місце і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня;

— Диплом І ступеня Сотнікова Р.В., яка підготувала переможницю ІІ (обласного) етапу конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області  у 2014-2015 н.р. з професії «Перукар».

Основні здобутки ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»  у 2013/2014 н. р.

— Участь майстра в/н професії «перукар (перукар-модельєр)» Фетісової Аліни Борисівни у складі збірної команди України у Чемпіонаті Європи з перукарського мистецтва, декоративної косметики, моделювання і дизайну нігтів в рамках ХХ Міжнародного фестивалю «Світ краси» (збірна команда посіла 4-е місце в номінації «Жіноча зачіска на довгому волоссі» (27-28.09.2013, м. Москва).

— Проведення в ХВПУСП обласної школи передового педагогічного досвіду майстрів в/н з професії «Перукар» на тему «Вивчення та узагальнення досвіду роботи майстра в/н щодо застосування нових виробничих технологій на уроках виробничого навчання» під керівництвом Сотнікової Роксани Владиславівни, майстра в/н Харківське вище професійне училище сфери послуг, яка провела майстер-клас на тему «Впровадження сучасних технічних конкурсних елементів в навчальний процес при виконанні зачісок на довгому волоссі» (03.10.2014).

— 4 місце у 1-му (обласному) етапі конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти у 2013 році зайняв проектом «Формування інноваційної компетентності майбутніх фахівців сфери послуг у ДПТНЗ «ХВПУСП» (жовтень 2013 р.).

— Участь у фестивалі перукарського мистецтва «Your Hair Awards 2013» в рамках ХVII спеціалізованої виставки «Салон краси» (17.10.2013 по 19.10.2013, м. Харків). Результати участі:

 • Фетісова Аліна Борисівна, майстер в/н — призер конкурсу в номінації «Національна весільна зачіска» (1 місце в категорії «майстри»);
 • Сотнікова Ірина Геннадіївна, майстер в/н — призер конкурсу в номінації «Національна весільна зачіска» (2 місце в категорії «майстри»), призер конкурсу в номінації «Сучасне плетіння» (2 місце в категорії «майстри»);
 • Мартинова Олена, учениця гр. 28-13 — призер конкурсу в номінації «Full Fashion Look Street Chic» (1 місце в категорії «учні»);
 • Тимофеєва Анна, учениця гр. 29-13 — призер конкурсу в номінації «Стильні кучерики» (1 місце в категорії «учні»);
 • Яблокова Тетяна, учениця гр. 26-13 — призер конкурсу в номінації «Стильні кучерики» (2 місце в категорії «учні»);
 • Плетенець Тетяна, учениця гр. 29-13 — призер конкурсу в номінації «Стильні кучерики» (3 місце в категорії «учні»);
 • Галстян Давид, учень гр. 2-13 — призер конкурсу в номінації «Hair tattoo» (1 місце в категорії «учні»), призер конкурсу в номінації «Full Fashion Look Street Chic» (3 місце в категорії «учні»);
 • Камчатна Наталія, учениця гр. 8-13 — призер конкурсу в номінації «Зачіска з довгого волосся (Ракушка)» (1 місце в категорії «учні»);
 • Семенов Денис, учень гр. 2-13 — призер конкурсу в номінації «Hair tattoo» (2 місце в категорії «учні»);

Наш навчальний заклад представляло багато учасників, тому ХВПУСП отримало приз «За вагомий внесок в розвиток перукарського мистецтва».

— Участь учня Зволинського Владислава (гр. 18-13 «взуттьовик») у Всеукраїнському Фестивалі Шоу талантів «Лотос надії» — 1-е місце у конкурсі естрадних вокалістів (09.11.2013).

— Участь у фестивалі «Парад талантів», організованому Харківським міським центром для сім’ї, дітей та молоді «Довіра», учениці Шморгун Ангеліни, яка стала переможцем в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (17.12.2013).

— 1-е місце у ІІ-му турі проекту Шоу талантів «Лотос Надії» посіли учні Іванова Анна і Степанова Альона (21.12.2013, м. Харків).

— Участь команди Харківського вищого професійного училища сфери послуг у щорічних змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї серед учнів ПТНЗ. Загальна кількість балів команди — 156 (12.02.2014).

Участь у Відкритому Кубку Харкова з перукарського мистецтва і макіяжу (з 27.02.2014 по 01.03.2014). Результати участі:

 • в номінації «Весільний макіяж»: І місце в категорії «учні» — Середа Олена (гр. 2-12); ІІ місце в категорії «учні» — Лазебник Аліна (гр. 2-12); ІІІ місце в категорії «учні» — Камчатна Наталія (гр. 8-13);
 • в номінації «Весільна зачіска»: ІІІ місце в категорії «юніори» — Сотнікова Ірина Геннадіївна, майстер в/н гр. 10-14; ІІ місце в категорії «учні» — Аббасова Нармін (гр. 29-13);
 • в номінації «Жіноча зачіска на довгому волоссі «Нова коса»: ІІІ місце в категорії «юніори» посіла Сотнікова Ірина Геннадіївна, майстер в/н групи 10-14;
 • в номінації «Жіночий модний образ «Full Fashion Look»: І місце — Галстян Давид, учень гр. 2-13;
 • Майстер в/н з професії «перукар» Сотнікова Роксана Владиславівна виконувала на конкурсі обов’язки старійшини.

— Участь в обласному етапі Всеукраїнського відкритого конкурсу читців, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, серед  учнів професійно-технічних, загальноосвітніх, вихованців позашкільних навчальних закладів. Учениця гр. 3-12 «перукар, манікюрник» Українець Катерина зайняла 2 місце, Агасян Луїза — 3 місце (12.03.2014).

— Участь у виставці «Сучасні заклади освіти – 2014» (м. Київ).  ДПТНЗ «ХВПУСП» представляло на виставці професійно-технічну освіту Харківщини. Від училища у виставці брала участь викладач спецдисциплін професії «візажист» Мелентьєва Оксана Сергіївна. Училище було нагороджено дипломом «за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти» (з 18.03.2014 по 20.03.2014).

— Учениця Троценко Кристина (гр. 7-13 «манікюрник, візажист, адміністратор») посіла 3 місце у 2-му (обласному) етапі олімпіади з предмета «Охорона праці» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів; підготувала ученицю викладач Обод Катерина Тимофіївна (19.03.2014).

— 2-е місце у щорічній виставці-огляді інформаційно-методичного забезпечення предмета «Охорона праці» серед викладачів професійно-технічних навчальних закладів зайняла методична розробка Обод Катерини Тимофіївни «Поняття електрики та її вплив на організм людини» (19.03.2014).

— Перемога (Гран-прі) в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Дзвенять Кобзареві струни», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка (березень 2014 р.).

— Участь у щорічному обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області, присвяченому 200-річчю з Дня народження Т. Шевченка (березень 2014 р.).

— Участь у фестивалі студентської моди «Весняні ластівки – 2014» в Українській інженерно-педагогічній академії з колекцією одягу «Сучасна Україна» (виготовлена майстрами в/н Дудко Н.О., Афанасьєвою Т.О., Бутенко О.М., Єгоровою Л.В. та учнями груп закрійників 14-13 і 13-13 під керівництвом старшого майстра Романченко І.В. (27.03.2014).

— Подяка ректора Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова за виконання зачісок та макіяжу учасниць конкурсу «Міс Університет» учнями училища під керівництвом майстрів в/н Мироненко Ніни Анатоліївни та Бабак Ганни Олександрівни (гр. 28-13 «перукар», гр. 7-13, 8-13, 10-14 «візажист») (10.04.2014).

— Участь театру мод «Шарм» у фестивалі дитячих театрів мод, модельних агенцій та театральних колективів «Модна епоха – 2014» (3-е місце в номінації «Кращий колектив») з колекціями одягу «Серце Тараса», «Весняні барви», «Сучасна Україна» (25.04.2014).

— Перемога учениці гр. 6-13 «кравець» Землянко Любові у відкритому чемпіонаті світу по кемпо куміте і кемпо кобудо (1-е місце серед дівчат вікової категорії від 19 до 20 років по кемпо куміте і 2-е місце по лайт-контакту) (03.05.2014).

— Перемога театру-студії «Дзеркало» у фестивалі «Профспілки Харківщини мають таланти», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, з  інсценізацією «Любов і доля Кобзаря» (1-е місце в номінації «Нащадки Великого Кобзаря») під керівництвом Рукавішнікової Катерини Олександрівни (14.05.2014).

— Участь учнів професії «перукар (перукар-модельєр) Середи Олени, Мосіної Кристини та Мартинової Олени у ІІІ-му Чемпіонаті з колористики «Estel Color» в м. Києві (23.05.2014).

— Участь Учнівського парламенту у ІV-му Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» з буклетом «Раз добром зігріте серце – вік не охолоне».

— Участь президента обласної ради учнівського самоврядування Лапенко Раїси у VІІІ-му Обласному зльоті лідерів учнівського самоврядуванні ПТНЗ в м. Харкові.

— Участь волонтерського загону училища у Всеукраїнській благодійній акції «Хочу бачити світ» та в акціях «Посмішка дитини», «Дорогою добра».

Основні здобутки ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»  у 2012/2013 н. р.

— 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майс­тер­ності серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар» майстра в/н Матвійчук Юлії Михайлівни (11 жовтня 2012 р., ДПТНЗ «ХВПУ СП»).

— Участь у відкритому відбірковому турі фестивалю перукарського мистецтва «Your Hair Awards – 2012» (м. Харків, 18-20 жовтня 2012):

 • Логвінчук Віра — призер конкурсу в номінації «Стильні кучерики» (1 місце в категорії «учні»);
 • Коломієць Юлія — призер конкурсу в номінації «Стильні кучерики» (2 місце в категорії «учні»); призер конкурсу в номінації «Зачіска із пастижерних виробів. Тема «Кондитерські вироби» (2 місце в категорії «учні»);
 • Комова Наталія — призер конкурсу в номінації «Модне плетіння» (3 місце в категорії «учні»);
 • Галустян Ашот — призер конкурсу в номінації «Full Fashion (чоловічий). Тема «Клубний шик» (3 місце в категорії «учні»).

— 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майс­тер­ності серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів з професії «кравець» майстра в/н Долженко Наталії Вікторівни (м. Харків, 22-26 жовтня 2012 р.).

— 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Перукар» (м. Чернігів, 5-8 листопада 2012 р.) майстра в/н Матвійчук Юлії Михайлівни.

— Участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Кравець» майстра в/н Долженко Наталії Вікторівни, 9 місце (м. Львів, 14-16 листопада 2012 р.).

— Участь у Відкритому Кубку Харкова з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу – 2012 (м. Харків, 29 листопада – 1 грудня 2012 р.):

в номінації «Модна укладка із накрученого волосся «Стильні кучерики»:

 • І місце в категорії «учні» — Єрмакова Наталія, слухач курсів перукарів-модельє­рів (майстер в/н Матвійчук Юлія Михайлівна);
 • ІІІ місце в категорії «майстри» — Бабак Анна Олександрівна, майстер в/н;

в номінації «Жіноча сучасна зачіска на довгому волоссі. Тема: «Нова коса»:

 • ІІ місце в категорії «учні» — Дєєва Яна, учениця групи 3-12 (майстер в/н Сотнікова Роксана Владиславівна);
 • ІІІ місце в категорії «майстри» — Гапоненко Анна, учениця групи 28-12 (майстер в/н Матвійчук Юлія Михайлівна);
 • ІІІ місце в категорії «юніори» — Борисенко Альона, учениця групи 28-12 (майстер в/н Матвійчук Юлія Михайлівна);

в номінації «Hair Tatoo. Художнє вистригання волосся»:

 • ІІІ місце (без розділення на категорії) — Галустян Ашот, учень групи 28-12 (майстер в/н Матвійчук Юлія Михайлівна);

в номінації «Укладка із довгого волосся «Ракушка»:

 • ІІ місце в категорії «учні» — Тетяна Кондратенко, учениця групи 31-12 (майстер в/н Кульша Лариса Сергіївна);

в номінації «Модна номінація. Жіноча зачіска на довгому волоссі (2 види робіт)»:

 • ІІІ місце в категорії «майстри» — Сотнікова Роксана Владиславівна, майстер в/н;
 • команда училища під керівництвом майстра в/н Матвійчук Ю.М. отримала нагороду як краща команда;
 • майстер в/н Матвійчук Ю.М. на конкурсі виконувала обов’язки старійшини та була нагороджена медаллю «Перукар року 2012» від організаторів Кубка Харкова.

— Участь у щорічному обласному огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області», який проходив під девізом: «Низький уклін вам, ветерани!» (листопад –  2012 р. – травень 2013 р., у нас 22 лютого 2013 р.).

— 1 місце у щорічному обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області, який проходив під девізом: «Низький уклін вам, ветерани!» (листопад –  2012 р. – травень 2013 р., у нас 22 лютого 2013 р.)

— 1 місце у обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець», який є ІІ етапом Всеукраїнського конкурсу, учениці Зміївської Інни (підготувала ученицю майстер в/н Долженко Н. В.) (м. Харків, 6-7 березня 2013 р.).

— 1 місце у вигляді-огляді інформаційно-методичного забезпечення предметів професійно-практичної підготовки у 2012-2013 н.р. з професії «кравець» (творча група у складі Долженко Н.В., Нікуліної А.В., Губіної О.В.).

— 3 місце в номінації Hair Tatoo (художній вистриг волосся) у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Молоді таланти України» Галустяна Ашота, учня групи 28-12 (20-22 березня 2013 р., м. Дніпропетровськ).

— Участь у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу (3-5 квітня 2013 р., м. Київ):

 • Фетісова Аліна Борисівна, майстер в/н — 3 місце в номінації «Жіноча сучасна зачіска на довгому волоссі. Тема: «Нова коса», категорія – «майстер»;
 • Борисенко Альона, учениця гр. 28-12пл — 2 місце в номінації «Модна укладка на довгому волоссі «Стильні кучерики», категорія – «учні»;
 • Данилова Наталія, учениця гр. 28-12пл — 4 місце в номінації «Модна укладка на довгому волоссі «Стильні кучерики», категорія – «учні».

— 8 місце з 46 учасників у виставці-огляді інформаційно-методичного забезпечення предмета «Охорона праці» серед викладачів ПТНЗ у 2012-2013 н.р. (березень 2013 р., підготувала викладач Канівець Т. В.).

— 6 місце серед 47 учасників у ІІ етапі олімпіади з предмета «Охорона праці» серед учнів ПТНЗ Харківської області учениці Головченко Катерини (підготувала викладач Обод К.Т.) (20 березня 2013 р.).

— 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець» (23-26 квітня 2013р., м. Луганськ) Зміївської Інни, учениці групи 2-12 «кравець, закрійник» (підготувала майстер в/н Долженко Н.В.).

— Участь у обласному семінарі-практикумі для заступників директорів з навчально-виробничої роботи «Управління навчально-виховним процесом у ПТНЗ як основа продуктивних освітніх змін» 19.02.2013 р., який проводився на базі ДПТН «ХВПУ СП» (з доповідями виступили заступник директора з НВР Нечіпор С. В., методист Нікуліна А. В., майстер в/н з професії «візажист» Мелентьєва О. С., викладач Смоліна Н. Ю.).

— Участь у обласному педагогічному тижні у системі ПТО 27-31 серпня 2012 р. «Проектування якості професійно-технічної освіти при підготовці кваліфікованих робітників у ПТНЗ: підсумки роботи за 2011-2012 н.р. та завдання на 2012-2013 н.р. (на круглому столі для викладачів предмета «Охорона праці» «Створення безпечних умов для навчання та виховання учнів ПТНЗ» (з доповіддю виступила інженер з охорони праці, викладач Обод К.Т.).

— Участь у Всеукраїнському конкурсі студентської моди «Весняні ластівки – 2013» з колекцією одягу «Біла птаха», виготовленою майстрами в/н та учнями училища.

— Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості у м. Києві 06.06.2013 р. (були представлені роботи майстрів в/н та учнів з професій «Манікюрник» та «Ювелір-закріпник, ювелір-монтувальник»: колекція каблучок «Квітуча весна», колекція художнього розпису нігтів «Молодіжні фантазії»).

— Подяки начальника Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації «за успішну реалізацію завдань обласної цільової Програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу» директору Матвійчук Л.І., майстру в/н Смоліній Н.Ю., завідуючій гуртожитком Вензик Н.А.

— ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» у 2012-2013 н.р. зараховано до освітньо-інформаційного центру з розвитку національної та обласної мережі шкіл сприяння здоров’ю (про це отримано сертифікат та Почесна грамота Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації».

— Перемога у заключному заочному етапі ІІІ Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва «Співає юність України» вокально-хорової шоу-групи «Натхнення» (диплом І ступеня).

— 2 місце у міському конкурсі «Молода людина року-2013» майстра в/н і випускниці нашого училища Фетісової А.Б. (в номінації «Невиробнича сфера діяльності»).

— Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Назустріч мрії» на допомогу онкохворим дітям (березень-квітень 2013 р., було перераховано 900 грн.).

— Участь президента Учнівського самоврядування Варданян Рузанни у 7 злеті лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ з презентацією «Молодь прагне бути здоровою» та у районному заході, присвяченому 70-річчю визволення Харківщини.

 

Основні здобутки ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»  у 2011/2012 н. р.

— I місце в обласній олімпіаді з предмета «Правознавство» (Пось Аліна, учениця групи 7-11).

— Переможець міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Учні професійно-технічних навчальних закладів».

— Участь у конкурсі «Учень року – 2012» в системі професійно-технічної освіти (Шевченко Євгенія, учениця гр. 13-11 нагороджена дипломом в  номінації  «Творча особистість року»);

— Фіналіст ІІІ Міжнародного перукарського конкурсу «Звезда Эстель – 2011» – майстер виробничого навчання  Матвійчук Юлія Михайлівна.

— Дипломант Чемпіонату Світу з перукарського мистецтва, м. Мілан (Італія) під егідою Всесвітньої організації перукарів ОМС (Organization Mondiale Coiffure) – Матвійчук Ю.М.

— Участь у обласній школі передового педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виробничої  роботи С.В. Нечіпор за темою: «Інноваційні методи організації навчально-виробничого процесу».

— Диплом І ступеня за результатами обласного огляду методичної роботи у професійно-технічних навчальних закладах.

— Диплом І ступеня за перемогу в обласній виставці – конкурсі методичних та дидактичних матеріалів предмета “Охорона праці”.

— Диплом за допомогу у проведенні конкурсного благочинного проекту «Kharkiv fantasy» під назвою «Місс і містер гарний настрій».

— Участь у обласній школі передового педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи К.М.Чуйкової за темою: «Технологія ранньої соціалізації особистості (учнівське самоврядування)».

— Участь у Першому Міжнародному конкурсі дизайнерів одягу «Магія Силуету» (Колекція «Калейдоскоп»; Колекція «Колиска часу»).

— Участь у обласному семінарі-практикумі для викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ Харківської області на тему «Діагностика сформованості професійної компетентності майбутніх працівників».

— Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Ми – таланти твої, Україно! (Чуйкова К.М.).

— Грамота танцювальному колективу за досягнуті успіхи в обласному огляді художньої самодіяльності «Ми – таланти твої, Україно!»

— Грамота театральному колективу за досягнуті успіхи в обласному огляді художньої самодіяльності «Ми – таланти твої, Україно!»

— Грамота вокально-хоровому колективу за досягнуті успіхи в обласному огляді художньої самодіяльності «Ми – таланти твої, Україно!»

— Грамота театру мод «Шарм» за досягнуті успіхи в обласному огляді художньої самодіяльності «Ми – таланти твої, Україно!»

— Участь у Всеукраїнському конкурсі студентської моди «Весняні ластівки – 2012» з колекцією «Bordo de Luxe». (Смоліна Н.Ю., Шопіна Т.П.)

— ІІІ місце у конкурсі на кращий виховний захід в системі ПТО присвячений «Дню здоров’я» (Чуйкова К.М.)

— Фестиваль перукарського мистецтва «Your Hair Awards – 2011» в рамках XV спеціалізованої виставки «Салон краси» в експохолі «Радмір».

— Участь у відкритому відбірковому турі чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу — відкритий Кубок Харкова 2011:

в номінації «Сучасна зачіска на довгому волоссі. Тема: «Нова коса»:

 • І місце в категорії «юніори» — Фетісова Аліна (майстер в/н Матійчук Юлія Михайлівна); крім того вона отримала іменний кубок за кращу жіночу зачіску імені Сергія Володимировича Андрющенка;
 • ІІІ місце в категорії «учні» — Кобець Аліна (майстер в/н Матвійчук Юлія Михайлівна);

в номінації «Чоловіча повсякденна стрижка з укладкою»:

 • ІІ місце в категорії «учні» — Ніколаєвська Алевтина (майстер в/н Матвійчук Богдан Михайлович);

в номінації «Модний чоловічий образ. Категорія Full Fashion Look»:

 • ІІІ місце — Політова Олена (майстер в/н ­­­Кульша Лариса Сергіївна.

— Участь у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який відбувся в місті Києві:

 • Матвійчук Юлія Михайлівна, майстер в/н — 1 місце в номінації «Технічна категорія. Жіноча зачіска на короткому волоссі», основна категорія.
 • Фетісова Аліна, учениця — 1 місце в номінації «Авторська категорія. Чоловіча стрижка з ук­лад­кою», категорія – «учні».
 • Сотнікова Роксана Владиславівна, майстер в/н — учасниця конкурсу в номінаціях «Модна категорія. Жіноча зачіска на довгому волоссі» (2 види робіт) (основна категорія), «Весільна зачіска».
 • Фаталієв Керим Західович, майстер в/н — учасник конкурсу в номінації «Весільна зачіска», категорія «юніори».

— Призер Відкритого Кубку Європи з перукарського мистецтва, декоративної косметики, моделювання та дизайну нігтів (Чемпіонату Європи, м. Санкт-Петербург в рамках ІІ Міжнародного форуму перукарів) Матвійчук Юлія Михайлівна привезла з чемпіонату три бронзові медалі з дипломами за 3 місце в технічній категорії «Жіноча зачіска на короткому волоссі: 2 види робіт». 1-й вид робіт — «Creative», 2-й вид робіт — «Hair by Night». По загальній сумі балів вона також посіла 3 місце.

— Диплом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України (XV ювілейна міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012», м.Київ).

— ІІ місце у конкурсі на кращий інноваційний урок у системі ПТО – 2011, у категорії «урок виробничого навчання», м.Київ.

 

Основні здобутки ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»  у 2010/2011 н. р.

— IV місце в обласній олімпіаді з охорони праці (Канівець Т.В., викладач предмета «Охорона праці»);

— І місце у виставці дидактичних матеріалів з предмета «Охорона праці» (Обод К.Т., викладач предмета «Охорона праці»);

— І місце в обласному конкурсі «Молода людина  року – 2010» серед учнів ПТНЗ (Шевченко Є., учениця гр. 13-11);

— Участь у обласному семінарі-практикумі викладачів інформатики та інформаційних технологій за темою: «Використання електронних засобів навчання у навчальному процесі як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів» (Бабак В.В. –викладач предмета «Інформаційні технології», Новко О.О. – методист;

— Участь у обласній школі передового педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи К.М.Чуйкової за темою: «Технологія ранньої соціалізації особистості (учнівське самоврядування)»;

— Участь у обласному семінарі-практикумі викладачів предмета «Правознавство»  за темою: «Реалізація можливостей предмета «Правознавство» в поетапному розвитку правосвідомості як основи правової культури особистості» (Котко В.М. –викладач предмета «Основи правових знань», Новко О.О. – методист;

— Участь у обласному семінарі-практикумі для педагогічних працівників ПТНЗ Харківської області професій легкої промисловості, побутового обслуговування населення та поліграфії за темою «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в процес підготовки сучасних кваліфікованих робітників».  (Долженко Н.В., Романовська Т.В., Шопіна А.В. –майстри в/н, Новко О.О. – методист;

— Гран-прі в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності (Чуйкова К.М.)

— Участь у Всеукраїнській виставці ювелірного мистецтва «Ювелір-Класік 2011», Найкращі українські коштовності»;

— Чемпіонат України з перукарського мистецтва та макіяжу – Кубок Києва.

— І місце – Панченко Вікторія у номінації «Чоловіча стрижка», майстер виробничого навчання Волков М.Є.; ІІ місце – Сотникова Ірина у номінації «Нова коса», майстер виробничого навчання Сотнікова Р.В.; ІV місце – Сухіна Лариса у номінації «Чоловіча стрижка», майстер виробничого навчання Сотнікова Р.В.

— Відкритий Кубок Харкова 2010 з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу:

в номінації «Новая коса»:

 • І місце — Шаламова Аліна, учениця групи 3-10 (майстер в/н Сотнікова Роксана Владиславівна);
 • ІІ місце — Сухомлінова Юлія, учениця групи 28-10 (майстер в/н Матвійчук Юлія Михайлівна);
 • ІІІ місце — Левченко В’ячеслав, учень групи 32-10 (майстер в/н Беседіна Ніна Олексіївна).

в номінації «Мужская стрижка»:

 • І місце — Сухіна Лариса, учениця групи 3-10 (майстер в/н Сотнікова Роксана Владиславівна);
 • ІІ місце — Клімов Денис, слухач курсів (майстер в/н Волков Михайло Євгенійович);
 • ІІІ місце — Самборська Ірина, слухач курсів (майстер в/н Волков Михайло Євгенійович).

в номінації «Женская стрижка»:

 • І місце — Панченко Вікторія, слухач курсів (майстер в/н Волков Михайло Євгенійович).

— Фестиваль перукарського мистецтва «Your Hair Awards – 2010» в рамках XIV спеціалізованої виставки «Салон краси»:

 • Шестов Сергій — переможець конкурсу в номінації «Полный модный образ женский» (1 місце в категорії «учні»);
 • Заровчацька Ольга — призер конкурсу в номінації «Полный модный образ женский» (2 місце в категорії «учні»);
 • Пантелейко Юрій — учасник конкурсу в номінації «Стильные кудряшки»;
 • Волкова Тетяна — учасниця конкурсу в номінації «Стильные кудряшки»;
 • Жимиренко Юлія — учениця групи з професії «перукар», учасниця конкурсу в номінації «Классическая стрижка и укладка».

— ІІІ місце у Відкритому Незалежному Чемпіонаті з перукарського мистецтва, нейл-дизайна і декоративній косметиці на Кубок Дружби-2011, м.Санкт-Петербург (Матвійчук Ю.М.– майстер в/н);

— ІІ місце у Відкритому Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу м. Київ (Сотнікова Р.В. – майстер в/н).

f3

Календар новин
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
« Січ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Архіви новин

f3

f4

ped

ped