Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська, 5
(098) 058 78 02
Докладніше...
Архіви новин
f3
f3

f3
f3
f3

1 вересня 2022 року. День Знань

Шановні першокурсники та дорогі мої колеги! Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового 2022-2023 навчального року! Війна внесла свої корективи  в наше життя, в наші плани та мрії, але не зважаючи на всі життєві негаразди, на всі складнощі в організації освітнього процесу, колектив училища готовий надавати якісні освітні послуги, щоб ви стали висококваліфікованими фахівцями та побудували свою успішну долю. Бажаю вам всім миру, злагоди, натхнення, віри в те, що все буде Україна! Успішного та спокійного навчального року!

Директор ДПТНЗ ХВПУСП Лариса Матвійчук

Сьогодні особливе свято – День знань. Свято проходить в особливих умовах, умовах воєнної агресії росії. Але це свято було і залишається святом змін, святом позитивного розвитку, святом пізнання нового та невідомого водночас зі збереженням зв’язку з минулим. Дистанційна форма освіти не стала на заваді проведення традиційного першого уроку для всього першого курсу. Всіх першокурсників та педагогів запросили до загальноучилищного заходу на платформу Zoom.

«Ми українці: честь і слава незламним!» – тема 1-го уроку. Захід провела викладач-методист Брунець Тетяна Михайлівна. Сльози печалі, сльози радості блищали на очах всіх учасників заходу, але у всіх непохитна віра в перемогу України, в наші ЗСУ, в людей України.

Мета заходу щодо виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до своєї держави, поваги до символів України, до захисників України та усвідомлення учнями необхідності бути корисним своїй країні була реалізована повністю.

Після проведення святкового виховного заходу всіх присутніх привітала директорка училища Матвійчук Лариса Іванівна., заступниця директора з навчально-методичної роботи Карпенко Маргарита Вікторівна, заступниця директора з навчально-виховної роботи Щербакова Олена Вікторівна. Вони побажали учням міцного здоров’я, успіхів, удачі та запевнили в тому, що дистанційна форма навчання не знизить якість освітніх послуг.

В групах 2 та 3 курсів перші уроки провели класні керівники та майстри.

Зі святом Вас!

Слава Україні! Героям слава!

Коментарі закриті.

f3
f3
f3 Скан-копії або фото документів для вступу відправляти на електронну пошту hvpu.sp.40@gmail.com
f3

Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків підписатися на телеграм-канал "ХВПУСП40"

https://t.me/hvpusp40

Він створений для спрощення комунікації між потенційними абітурієнтами, їхніми батьками та адміністрацією училища

f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped