Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Участь у круглому столі «Екологія в fashion-індустрії»

21, 22, 23 грудня 2021 року у місті Святогірську відбувся круглий стіл для представників малого та середнього бізнесу, закладів професійно-технічної освіти легкої промисловості «Екологія в fashion-індустрії. Сталий розвиток та сучасні екологічні тренди в легкій промисловості України», організований Fashion Cluster Ukraine, Kharkiv Fashion Cluster.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Харківське вище професійне училище сфери послуг» взяв участь у круглому столі: з доповіддю «Sustainable, upcycling та recycling – санітари fashion індустрії» виступила Надія Юріївна Смоліна, заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спеціальних дисциплін професій «Кравець» і «Закрійник». Вона презентувала частину колекції «Hardskills», яку розробила творча команда училища під впливом Sustainable fashion.

Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. В ньому взяли участь представники швацького бізнесу, вищих та професійно-технічних освітніх закладів Донецької, Харківської, Луганської, Полтавської та Запорізької, областей. Мета круглого столу – обмін інформацією та пошук оптимальних рішень у сфері зниження навантаження на довколишнє середовище під час виробництва одягу локальними виробниками.

Коментарі закриті.

f3
f3
f3
f3
f3

f3
f3
f3
f3

f4

ped

ped

ped