Наші координати:
61001, м. Харків,
вул. Тюрінська (Якіра), 5
(057)732-65-25
(057)732-65-15
Докладніше...
Анонси заходів
Архіви новин

Захід, присвячений боротьбі з ВІЛ та СНІДом

З нагоди дня боротьби зі СНІДом в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг відбулась зустріч з представниками благодійного фонду «Парус», на якій учні були проінформовані щодо питань ВІЛ/СНІДу.

Під час заходу учні дізналися, що в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий серед дорослого населення та становить 1,1%. Також дізнались, що кожного дня в Україні реєструється 48,5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.

Лектор ознайомив учасників заходу з засобами захисту та профілактики ВІЛ/СНІДу. Під час заходу учні жваво обговорювали ситуації та отримували поради щодо здорового способу життя.

Коментарі закриті.

f3

f3

f3

Національна
Національна

f3

f3

f4

ped

ped

ped